ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 forest mod

Goto down 
+17
schvacha
drewCZ
Adamson15
Fyrysan
PK
Juraj HU
koprkam
marty87
kutakLS
OfF_StaRs
Meph6
citrofendt
Mion
Peter Kováč
kominik76
JOHOsvk
jasik15
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
JOHOsvk
Support
Support



Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyThu Jul 24, 2014 2:52 pm

koprkam napsal:
No s forest modem si taky užívám své. Nejvíce mě štve vyvážečka a tajfuny. Vůbec se mi nedaří strom k traktoru zaháknout. prostě to nejde. Je to ten bílej tajfu 45 s stihl pilkou. No možná se to drbe kvůli more realistic. Každopádně když strom pokácím a pak k němu dostanu lano tak se mi ani za nic nechce zaháknout můžu u něj klikat kterýmkoliv myšítkem. Prosím poraďte než tomu blbýmu PC udělám leteckej den Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


mne to funguje
Návrat nahoru Goto down
Juraj HU

Juraj HU


Počet příspěvků : 3
Registrován : 24. 07. 14

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyThu Jul 24, 2014 5:01 pm

Chcem sa opýtať.Mám problém v niektorých mapaách pripojiť vysadzač stromov.Ked nacuvam objavý sa ikona pripojenia,stlačím Q a ikona zmizne a stroj sa nepripojí,je uplne jedno za aky traktor. V niektorých mapách s tým nemám problém.Mám oficialne zakupenu hru a aj nový patch.Vie mi niekto prosím poradiť?
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyThu Jul 24, 2014 8:43 pm

Ahoj
Su v logu hry nejake chyby?
Návrat nahoru Goto down
Juraj HU

Juraj HU


Počet příspěvků : 3
Registrován : 24. 07. 14

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyFri Jul 25, 2014 6:23 am

Prosim Ta ako to zistím ci je tam chyba?
Návrat nahoru Goto down
koprkam

koprkam


Počet příspěvků : 6
Registrován : 15. 11. 11

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyFri Jul 25, 2014 9:09 am

Takže nikdo neví co s tím navijákem ?
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyFri Jul 25, 2014 2:29 pm

Ahoj

Log najdes tu
c:users/Tvoj user/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/log.txt

Daj ho sem alebo na ulozto lebo moze byt dost dlhyy.
Návrat nahoru Goto down
koprkam

koprkam


Počet příspěvků : 6
Registrován : 15. 11. 11

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyFri Jul 25, 2014 2:55 pm

tady máš adresu na ten log http://uloz.to/xVJZ8XTk/log-txt
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyFri Jul 25, 2014 3:14 pm

ahoj

MAs tam vadny mod mrDungFork
Ten bud oprav alebo daj prec.

Potom tam su chybajuce subory alebo chybne cesty pre
C:/Users/Kamil/Documents/My Games/FarmingSimulator2013/mods/Amkodor/textures/logo.dds
a
C:/Users/Kamil/Desktop/BestStarterMap/map/BOCIEK/manure_diffuse.png

no nevidim ziadny problem s Forst modom. Pouzil si ho v poslednej hre?

Skus tie 3 mody opravit / dat prec vyskusat znova a po zavreti hry hned skopirovat log a poslat zase. On sa totiz pri kazdom zapnuti hry vymaze a zacina sa odznova takze ked nevyskusas problemovu vec v poslednej hre tak tam o nej nebudu zaznamy.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyFri Jul 25, 2014 4:28 pm

mne ten naviják funguje
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyFri Jul 25, 2014 6:29 pm

Aj spolu s MR?
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyFri Jul 25, 2014 6:33 pm

na MR som to neskúšal ale podľa mňa by to nemalo mať vplyv len sa blbo uchytáva ten kmeň človek ho uchytí ale nevšimne si to ale niekedy sa kmeň tak jemne cukne ja som to urobil tak že som natiahol lano ku kmeňu tak aby bol hák doslova v kmeni stlačil som pravé tlačidlo myšky sadol som do traktora začal navíjať a kmeň pekne išiel
Návrat nahoru Goto down
Juraj HU

Juraj HU


Počet příspěvků : 3
Registrován : 24. 07. 14

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptySun Jul 27, 2014 2:44 pm

PK napsal:
Ahoj

Log najdes tu
c:users/Tvoj user/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/log.txt

Daj ho sem alebo na ulozto lebo moze byt dost dlhyy.



Tu je ten log

http://uloz.to/xe25b7cy/log-txt-1-txt
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyMon Jul 28, 2014 9:18 am

Ahoj

No mas to tam celkom zlee takze co potrebujes urobit je:
1. Odstaran premenuj vsetky mody co maju v nazve nieco ine ako _, A-Z, a-z, 0-9 napr GuelleMistMod (2) - nesmu byt zatrvorky
2. Daj prec vsetky priecinky co nie su mody ako napr. images ak je to mozne.
3. Stiahny si poslednu verziu forst modu (je tam viacero chyb zo skriptov z forst modu). Bola linka dakde v tomto vlakne
4. mody FendtVario828Dar, JD_W660_SW_Anhaenger, Pack_Portalkran_und_Mitnahmestapler a Rezacka_ClaasJaguar880 maju chybajuce skripty alebeo zle cesty k nim. Oprav alebo odstran
chyby su Error: Can't load resource:...
5. je tam vela chyb Error: Can't load resource: data/MMRearCamFrame.dds. Treba zistik ktoremu modu to chyba a opravit / odstranit.
6.mod ATV je dajaky vadny oprav alebo vyhod.


Naposledy upravil PK dne Mon Jul 28, 2014 9:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyMon Jul 28, 2014 9:30 am

Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptySun Aug 03, 2014 5:12 pm

Co musím mít vepsáno na lžíci abych nabral štěpku z toho přístřešku který slouží jako "silo"? Z pily to lžící naberu ale z toho přístřešku ne, musím potom použít origo lžíci na Weidemann kterou to jde. Nechápu co je tam jinýho.
Návrat nahoru Goto down
Adamson15

Adamson15


Počet příspěvků : 3
Registrován : 16. 08. 14

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptySat Aug 16, 2014 10:41 pm

kutakLS napsal:
Mám problém,když si stáhnu forest mod
http://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=de&mod_id=382 tak mám jen mapu,bez strojů,čím to je?zkoušel jsem odstranit všechny mody ze hry,nainstaloval jsem jen tento,a stejnak nic,jen mapa.. kde je chyba? Sad

Aj ja mam tento istý problém..... :/
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptySun Aug 17, 2014 1:09 pm

Tak to vyzera ze toto je len zaklad, teda mapa a potrebne skripty. Stroje nie su sucastou mapy treba stiahnut zvlast.
Návrat nahoru Goto down
Adamson15

Adamson15


Počet příspěvků : 3
Registrován : 16. 08. 14

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyMon Aug 18, 2014 8:07 pm

PK napsal:
Tak to vyzera ze toto je len zaklad, teda mapa a potrebne skripty. Stroje nie su sucastou mapy treba stiahnut zvlast.


Ale iný tam preco maju? Ja som to stiahol http://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=de&mod_id=382 tento...
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyMon Aug 18, 2014 8:23 pm

A co takhle toto?
http://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=de&mod_id=384
? Wink
Tamto první je opravdu jen mapa, bez vozidel. A google umí i překládat Smile
Návrat nahoru Goto down
Adamson15

Adamson15


Počet příspěvků : 3
Registrován : 16. 08. 14

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyMon Aug 18, 2014 10:01 pm

drewCZ napsal:
A co takhle toto?
http://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=de&mod_id=384
? Wink
Tamto první je opravdu jen mapa, bez vozidel. A google umí i překládat Smile


Dakujem velmi pekne Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
schvacha
štamgast 4
štamgast 4
schvacha


Počet příspěvků : 58
Registrován : 12. 07. 11

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyTue Sep 02, 2014 10:01 am

Zdravím nevíte o nějakém vleku se kterým se da převažet ty palety se stromkama na sazení ?Protože když je naložim na vlek tak mi jezdí po vleku až spadnou skoušel jsem i pismeno X a nic nejlepší by byl vlek který ty palety se stromkama naloží sam!!!Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyTue Sep 02, 2014 10:43 am

Brantner z ofic. stránek funguje dobře, akorát ty stromky musíš naložit sám no. Nakládají se blbě to musím souhlasit a když vlek zapojím tak stromky povyskočí a spadnou Very Happy chce to cvik
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyThu Oct 02, 2014 5:42 pm

Hej chcem sa opytať aky vyznam má davať stromy do pily ?? okrem toho že mi to robí piliny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyThu Oct 02, 2014 6:16 pm

Piliny a peníze přece! Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Kloc.j
štamgast 2
štamgast 2
Kloc.j


Počet příspěvků : 28
Registrován : 18. 07. 11

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptySun Oct 12, 2014 8:04 am

me se ucpala ta drtička nevite co stim
Návrat nahoru Goto down
pavelmas

pavelmas


Počet příspěvků : 2
Registrován : 10. 06. 15

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyWed Jun 10, 2015 7:30 pm

Zdravím. Map problém s forest mod. když chci koupit stroje napíše mi to že mam plnou prodejnu i když tam nic nemám co to může být dík.
Návrat nahoru Goto down
pavelmas

pavelmas


Počet příspěvků : 2
Registrován : 10. 06. 15

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyWed Jun 10, 2015 8:05 pm

Zdravím mám problém. stáhl jsem si forest mod. když si chci koupit nějaký stroj tak mi to napíše: nedostatek místa nejprve odstraň zakoupené věci. i když žádné nemám .co to způsobuje..?
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 EmptyThu Jun 11, 2015 7:11 pm

Podívej se do C:\Users\xxx\Documents\My Games\FarmingSimulator2013 tam najdeš textový dokument s názvem log. Podívej se na poslední zápisy co to píše.

Jinak já ten mod mám taky a vše šlape.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





forest mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: forest mod   forest mod - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
forest mod
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nehraje nekdo forest mod v MP ?
» Forest mod problém so spustením
» Bavarian Forest Map Mod for Farming Simulator 2013

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: