ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prenos Save-ov

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Tommy8118

Tommy8118


Počet příspěvků : 2
Registrován : 19. 06. 14

Prenos Save-ov Empty
PříspěvekPředmět: Prenos Save-ov   Prenos Save-ov EmptyTue Jun 24, 2014 6:33 am

Zdravím, mám stiahnutú verziu Farming simulator 2013 titanium edition cz, a chcel by som si kúpiť originálku.
Otázka znie: Dajú sa preniesť savy zo stiahnutej hry do originalky? resp. budú v nej funkčné? Ďakujem.
Návrat nahoru Goto down
Farmarik123456789
Master
Master
Farmarik123456789


Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 11. 13

Prenos Save-ov Empty
PříspěvekPředmět: hmmmm??????   Prenos Save-ov EmptyTue Jun 24, 2014 7:45 am

Sevas urcite hej ja som to tiez tak mal najprv som mal stiahnutu a potom som kupil original problem moze nastat iby v tom aky patc tam mas a ci tam mas aj neake natahane mody lebo mne to islo iba s original ked som mal neake mody nesli mi lebo trebalo new patch a ten na stiahnutu nejde.
Návrat nahoru Goto down
Tommy8118

Tommy8118


Počet příspěvků : 2
Registrován : 19. 06. 14

Prenos Save-ov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prenos Save-ov   Prenos Save-ov EmptyTue Jun 24, 2014 11:00 am

Ďakujem za odpoveď, tak potom by mi to malo ísť v pohode mám tam len základnú verziu + titanium, mody si popridávam nejaké až do kúpenej hry.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prenos Save-ov Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prenos Save-ov   Prenos Save-ov Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prenos Save-ov
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» SAVE HRY
» SAVE PRENESENÍ
» Auto Save
» save game
» save game

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: