ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nehraje nekdo forest mod v MP ?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Budvar

Budvar


Počet příspěvků : 2
Registrován : 20. 09. 12

Nehraje nekdo forest mod v MP ? Empty
PříspěvekPředmět: Nehraje nekdo forest mod v MP ?   Nehraje nekdo forest mod v MP ? EmptyWed Jun 25, 2014 6:46 pm

Zdravím
pokud by se našel někdo kdo hraje forest mod v MP tak se mi prosím ozvite Wink diky Smile
Návrat nahoru Goto down
jindra50

jindra50


Počet příspěvků : 5
Registrován : 08. 11. 12

Nehraje nekdo forest mod v MP ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nehraje nekdo forest mod v MP ?   Nehraje nekdo forest mod v MP ? EmptyMon Jul 07, 2014 8:21 pm

já někdy se ozvi a dáme pářku jestly to pošlape
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Nehraje nekdo forest mod v MP ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nehraje nekdo forest mod v MP ?   Nehraje nekdo forest mod v MP ? EmptyTue Jul 08, 2014 6:06 pm

Prosím, toto téma, jakožto v sekci MP-servery, by mělo obsahovati informace k danému serveru, a né jestli si někdo zahraje. Když to chceš už založit, tak vypiš všecko potřebné info a pak to sem cpi. Ber to jako varování.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nehraje nekdo forest mod v MP ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nehraje nekdo forest mod v MP ?   Nehraje nekdo forest mod v MP ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nehraje nekdo forest mod v MP ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» forest mod
» Forest mod problém so spustením
» Bavarian Forest Map Mod for Farming Simulator 2013
» Hraje někdo 13?
» Vzal by mě někdo do party na MP

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: