ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Chopped straw mod

Goto down 
+8
skyeuropak
Meph6
tizi8
Bacza
Pavel21
Mirda_K
theLight
ales10
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
skyeuropak




Počet příspěvků : 7
Registrován : 17. 10. 11

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 1:59 pm

zkopíruj do modDesc.xml
Návrat nahoru Goto down
skyeuropak

skyeuropak


Počet příspěvků : 7
Registrován : 17. 10. 11

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 2:34 pm

funguje ten mod někomu s modem vapno, hnuj, mocuvka?
Návrat nahoru Goto down
tizi8
štamgast 1
štamgast 1
tizi8


Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 07. 11

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyWed Aug 06, 2014 5:23 am

ked nemem v mape tieto <File fileId="9991" filename="map01/maize_haulm_density.png" relativePath="true"/>
<File fileId="9992" filename="map01/rape_haulm_density.png" relativePath="true"/>
<File fileId="9993" filename="map01/straw_haulm_density.png" relativePath="true"/> kam to mam nakopirovat.
Návrat nahoru Goto down
skyeuropak

skyeuropak


Počet příspěvků : 7
Registrován : 17. 10. 11

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyWed Aug 06, 2014 9:27 am

Otevri s v textovim prohlizeci map.i3d a tam to vlozis do sekci jak je potreba.doplnis hodnoty a ulozis.jinaj je tu navod na to vlozeni a je to pekne popsany jak to vlozit. Neni to slozity jen me se to s necim hada a nezobrazuji se mi textury ve hre. Nejspis to bude s guelle kalk modem pac po vlozeni chopped straw se nezobrazuje ani vapno.az bude cas tak to odmazat a zkouset to tam postupne vkladat zas
Návrat nahoru Goto down
tizi8
štamgast 1
štamgast 1
tizi8


Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 07. 11

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyWed Aug 06, 2014 9:40 am

Prave co mam tu mapu tak tie tam niesu <File fileId="9991" filename="map01/maize_haulm_density.png" relativePath="true"/>
<File fileId="9992" filename="map01/rape_haulm_density.png" relativePath="true"/>
<File fileId="9993" filename="map01/straw_haulm_density.png" relativePath="true"/>
Návrat nahoru Goto down
skyeuropak

skyeuropak


Počet příspěvků : 7
Registrován : 17. 10. 11

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyWed Aug 06, 2014 11:43 am

Mit to tam nemuzes, ty to tam musis vlozit.
Návrat nahoru Goto down
Denny0333

Denny0333


Počet příspěvků : 1
Registrován : 08. 08. 14

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyFri Aug 08, 2014 6:53 am

Zdravím všechny
všem co se o tento mod zajímají doporučuji hlídat a stahovat nejnovější verze tohoto modu, které naleznete zde: http://planet-ls.de/board/index.php?page=Thread&threadID=18956
Já mám verzi 1.1.03 je tam mnoho jednodušší instalace modu do mapy a navíc mod se automaticky při spuštění mapy sám nainstaluje do všech kombajnu které zjistí v mods, jak je to se základními kombajny to nevím. Já to už zkoušel dát do třech map a mám v mods šest kombajnů a vždy s každým mi to jelo suprově Wink a na to jestli vám kukuřice padá hned za adaptérem nebo až za kombajnem, záleží to na tom jaký máte adaptér. U většiny adaptéru od Claasu se to zobrazuje hned za adaptérem, ale měl jsem třeba adaptér od John deeru a tam to bylo až za kombajnem.
Tak to je tak asi vše co jsem chtěl napsat, doufám že to někomu pomůže.
Farmingu zdar
Návrat nahoru Goto down
Mirda_K
štamgast 5
štamgast 5
Mirda_K


Počet příspěvků : 75
Registrován : 03. 06. 13

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyFri Aug 08, 2014 11:01 am

Denny0333: Dík za info. Teď jsem zkoušel tu verzi 1.1.03 a opravdu funguje s kombajny se kterými ta starší verze nefungovala. Stačilo vyměnit ZZZ_ChoppedStraw.zip za novou verzi.
Návrat nahoru Goto down
tizi8
štamgast 1
štamgast 1
tizi8


Počet příspěvků : 21
Registrován : 13. 07. 11

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptySat Aug 09, 2014 6:40 am

Kam to mam nakopirovat ten mod
Návrat nahoru Goto down
Mirda_K
štamgast 5
štamgast 5
Mirda_K


Počet příspěvků : 75
Registrován : 03. 06. 13

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptySat Aug 09, 2014 10:25 am

tizi8: Normálně do složky mods kam dáváš mody.
Návrat nahoru Goto down
KopinikT7060

KopinikT7060


Počet příspěvků : 4
Registrován : 11. 08. 14

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2014 5:42 pm

Asi jsu trochu debil, ale nemůžu to tam dát mohly by mi to ta někdo dát už mě to fakt štve skouším to po 1001 a furt to nejde mohl by mi někdo poslat mapu kde už je to vložené? Díky nebo popřípadě pokud bych mohl někomu poslat mapu do které to může vložit? Díky
Návrat nahoru Goto down
KopinikT7060

KopinikT7060


Počet příspěvků : 4
Registrován : 11. 08. 14

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2014 5:46 pm

Ahoj kluci mohl by mi někdo pomoci vložit ten zatracenej mód do mapy MVP4 map už nevím co stím mám dělat.... Sad
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyWed Aug 13, 2014 8:28 am

Podle návodu od Denny0333 vloženo do mapy a na první pokus funguje...
A u té kukuřice, u JD S670 s lištou 612C je půlka řezanky od lišty a druhá půlka z drtiče u kombajnu, což je tak i v reálu...
Návrat nahoru Goto down
schvacha
štamgast 4
štamgast 4
schvacha


Počet příspěvků : 58
Registrován : 12. 07. 11

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptyWed Oct 01, 2014 4:46 pm

Zdravím skouším to nejde prosím muže to někdo dat do mapy CzechMapByCoufyV2
Děkuji moc nebo aspoň mi poslat na email ty přepsané dokumenty
Návrat nahoru Goto down
schvacha
štamgast 4
štamgast 4
schvacha


Počet příspěvků : 58
Registrován : 12. 07. 11

Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 EmptySat Oct 11, 2014 3:26 pm

zdarec dnes jsem našel český návod na youtube a mam to odskoušeno a jdeto skvělí navod je zde https://www.youtube.com/watch?v=CXZBHRaW900
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chopped straw mod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopped straw mod   Chopped straw mod - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chopped straw mod
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» chopped straw
» straw plane
» straw blower Agram Jet de paille hledám

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: