ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

kupovani objektu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
sullda696
Master
Master

Počet příspěvků : 119

PříspěvekPředmět: kupovani objektu   Tue Aug 12, 2014 3:22 pm

Zdarvim
Hráli ste nekdo mapu ZD brodek? nevim presne jakou verzi ale mel v ni kupovani objektu respektive objekt mel obehnany plotem ktery se musel koupit a tim padem se dostal do budovy?
Moje otazke je, vy nekdo jak to utvorit? mapy uz nejakou chvily delam takze nejsem uplne lajk. Kdyby mel nekdo chut mi to vysvetlit budu rad...
Díííky moc.... Like a Star @ heaven  Like a Star @ heaven 
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

Počet příspěvků : 554

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Tue Aug 12, 2014 4:02 pm

tie mapy v ktorých to je sú VIP údajne ich predáva za prachy a von ich nedá skús mu napísať ako na to možno bude ochotný ti poradiť konkrétne ak nevieš ide o Tondu CZ
Návrat nahoru Goto down
sullda696
Master
Master

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Tue Aug 12, 2014 4:23 pm

jojo to vsechno vim, jde mi jen o to jestli nekdo zna jak to vytvorit...
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Tue Aug 12, 2014 4:43 pm

ja osobne som to neskúšal ale bude to na tom princípe ako keď kupuješ polia keď prídeš na to ako funguje kupovanie polí tak by sa to mohlo použiť aj na kupovanie objektov ale to len tipujem istý si nie som
Návrat nahoru Goto down
Mirda_K
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 75

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Tue Aug 12, 2014 4:48 pm

Podívej se na tenhle mod.
Je tam v tom i nějaká dokumentace a ukázkový objekt, tak to zkus prostudovat.
Návrat nahoru Goto down
sullda696
Master
Master

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Tue Aug 12, 2014 4:50 pm

diky chlapy
Návrat nahoru Goto down
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4

Počet příspěvků : 57

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Fri Aug 15, 2014 12:48 pm

Ahoj kluci a vy si myslíte že jako takové věci jako Dělá Tonda cz že by to mělo být za darmo já si myslím že s takových lidi byste si mněli brat přiklad a ho jenom krityzovat.A to platí aji pro jiné lidi co něco dokážou a ne že jenom každýho krotyzujete co umí.
Návrat nahoru Goto down
Mirda_K
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 75

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Fri Aug 15, 2014 2:01 pm

pipinbob napsal:
Ahoj kluci a vy si myslíte že jako takové věci jako Dělá Tonda cz že by to mělo být za darmo já si myslím že s takových lidi byste si mněli brat přiklad a ho jenom krityzovat.A to platí aji pro jiné lidi co něco dokážou a ne že jenom každýho krotyzujete co umí.
Já tady teda žádnou kritiku Tondy nevidím, ale budiž. Jinak mně osobně je to úplně jedno co si dělá Tonda se svými mody. Je to jeho boj. Jestli máš pocit, že Tondovy mody jsou tak dobré, že jsi ochotný za ně zaplatit, tak si je od něj kup. Já si to nemyslím a tak si je kupovat nebudu. A příklad si z něj s dovolením taky brát nehodlám.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Fri Aug 15, 2014 7:22 pm

pipinbob napsal:

neviem čo si chcel týmto príspevkom povedať ale môj názor je ten kto chce si to kúpi kto nechce si to nekúpi nikto by nikoho nemal presviedčať o tom či majú byť mody platené alebo nie kto to robí pre radosť dá ich zdarma kto to robi pre prachy snaží sa ich predávať takže fakt neviem kam bol mierený tvoj príspevok
Návrat nahoru Goto down
sullda696
Master
Master

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Fri Aug 15, 2014 9:21 pm

nevim jestli vite kolik za to chce, ja to vim a vzivote tolik penez bych za to nedal
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE

Počet příspěvků : 322

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 10:42 am

Podle jeho ega za to bude chtít určitě dost. Chvíli jsem si sním psal a je to o zdraví Very Happy

Tím ale samozřejmě nechci říct, že neumí vytvářet mody!
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

Počet příspěvků : 629

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 12:11 pm

Nechapem preco mate potrebu toto tu riesit.Kto chce,ten si kupi.Kto nie,nekupi.Kazdy si ma moznost sam urobit hocijaky mod.Ma k tomu potrebny program kupeny v origio hre a ostatne su k dispozicii bezplatne.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 12:25 pm

Peha my len reagujeme na ten divný príspevok nič viac nič menej každý reaguje svojsky podľa mňa sú to reakcie primerané zatiaľ nebadám žiadne urážlivé reakcie podľa mňa je to OK
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 3:29 pm

Nevravim o neprimeranosti ani urazkach,ale o vyzname.Tema bola zalozena koli buyable objektom,Mirda poukazal na ten spravny mod a tomu sa treba venovat.Toto tu treba riesit a nie to,co kto predava.Je to jeho vec.Zachvilu tu napise par jedincov a Sulda sa nedozvie nic k teme.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 5:41 pm

ja si zas myslím že téma čo chcel sulda je pre neho asi uzatvorená nič viac sa nepýtal dokonca sa vyjadril k príspevku od pipinbob a na koľko sme v sekcii pokec tak len kecáme na reaujeme na další príspevok čo si myslím že je v pohode keby to bolo v sekcii kde sa riešia problémy tak áno súhlasím že tam toto nepatrí podľa mňa je všetko úplne OK
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 5:46 pm

Taky nevím v čem má Peha problém. Jsme v sekci pokec, né dotazy. A k danému příspěvku jsem měl názor tak jsem ho napsal. 

Ano je to jeho věc tak jako má je věc, že to zde komentuji, když to bylo načato a vytaženo na denní světlo Smile
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 6:10 pm

Ja nemam s nicim problem,ani nevyhladavam konflikty-to JOHO vie.Len mi lezie na nervy to,ze kazdy riesi Tondu a jeho pracu.Kazdy z nas ma moznost urobit si vsetko,co spravil aj on.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 6:19 pm

ja ťa chápem ale ide o to že keby išlo o niekoho iného tak by som tiež reagoval len na príspevok pipinbob nechápem prečo píše že by sme si mali brať z neho príklad ja nechcem byť ako Tonda aby ma všetci nenávideli ja som čisto reagoval na toto ja Tondu nehaním ale ani nechválim je každého vec čo robí alebo ako sa správa no tak isto každý môže vyjadriť svoj názor pokiaľ je ten názor slušný ani jeden príspevok nijakým spôsobom nešiel proti Tondovej osobe bola to len reakcia ľudí na spoplatňovanie jeho tvorby len povedali to že si to nekúpia lebo to s tými cenami preháňa a kto na to má pre mňa za mňa nech si to kúpi a nech mu dá aj sprepitné ja si len myslím na koľko si kupujem originálky hry že zaplatiť mu za to také prachy nie je správna investícia ani náhodou
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 6:35 pm

Místo tady toho vypisování o ničem, kdyby jste se věnovali tvorbě modů, tak už ho dávno máte hotový a hrajete si sním ve hře.  Jenže když jste tady je jasné že nejde být jinde. Tak si tady brečte dál že Tonda CZ má takové a takové věci. Určitě se ty mody co má sami neudělali. A jak sami můžete vidět, tak nečeká na někoho až to někdo udělá.
Určitě se drží pravidla, Co si neuděláš to nemáš.  
A abych nebyl od tématu. Tak to kupování objektů je suprová věc. Na takové mapě je radost hrát. Aspon je pořád proč hrát a ne se jen patlat na nějaké mapě jak origo a max. jen kultit, set, sekat a to pořád dokola.   Hodně velká nuda za chvilku.

A ještě k tomu Tondovi CZ.
Když mody vydával, tak byl pro většinu špatný. Ted mody nevydává a je taky špatný. Víte vy vůbec co chcete?  blbec
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 6:44 pm

Na tohle už nemá cenu reagovat. Stejně zase příjdeš s tím samým....

A propo když jsem ho poprosil o radu jak udělat kravín s vývozem hnoje tak se mi prakticky vysmál. 
Jsem tu nový a nevím nic o tom co se tady dělo okolo Tondy CZ takže to co píšu je můj stály názor ničím neovlivněn. 

Kdybych to u měl tak máš pravdu, že dělám své mody a radím ostatním. Jenže to neumím a ani na to z prac. důvodů nemám čas. Takže rady a tipy (zadarmo Wink Smile ) čerpám zde a zkouším alespoň opravit, nebo předělat věci dle svých představ.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 7:28 pm

škoda reči je to otrepaná básnička
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 8:54 pm

Eragon92: Podle toho jak tady zesekáváš forum zbytečnýma komentářema, tak by jsi tu úpravu už měl aspon 10x hotovou. Jooo jenže to by se ti muselo chtít že jo. Když máš čas vypisovat, tak by jsi měl čas si to udělat.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 9:33 pm

Very Happy Very Happy tak dobře jsem se dlouho nezasmál díky Smile
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 9:37 pm

nintna: ser na to píšeš že sa tu my vykecávame a ty robíš to isté keby aspoň si nepísal stále tie isté veci dokola že mohol si si to urobiť, čakáte až to niekto iný urobí, tondova mapa je naj lebo je stále pre čo hrať ostatné mapy sú nič, už dávno ste to mohli mať hotové a takto ti môžem tie isté frázy povypisovať na čo je to dobré? Keď vidíš že to nemá efekt tak to nerieš každý len povedal svoj názor na ten divný komentár od pipinbob a tým to malo hasnúť však nik nepovedal že Tondové mapy alebo veci sú zlé ale tak niekomu také hranie jednoducho nevyhovuje čo je na tom prosím ťa problém pochopiť? Ja tiaž som prešiel k menším a jednoduhším mapám vyskúšal som Tondovu mapu je prekombinovaná je to dobrá mapa ale dlho som sa na nej neohrial a skúšam zas niečo nové na tom nie je nič zlé jednoducho Tondové mapy sú stavané pre viacerých hráčov ktorí sú neustále k dispozícii ja napríklad nemám nikoho kto by tú mapu chcel so mnou hrať a aby som to hral sám to je na hovno lebo časom už človek nestíha všetko obsluhovať to nie je mapa pre SP už tá v2 bola prekombinovaná možno je aj dobré že tie ostatné nechal ako VIP
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Sun Aug 17, 2014 11:23 pm

JOHOsvk: Ale já tady narozdíl od vás nebrečím že bych chtěl tam to nebo ono. A v tom je velký rozdíl mezi náma.

A že mapa ZD Brodek v2 je překombinovaná??  lol! Vždyt to je úplná pohoda to hrát ale když někdo němá na to aby tu mapu pochopil, tak to je jeho problém. A ne problém autora.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Mon Aug 18, 2014 12:57 pm

Nintina: Tak buď jsi sám Tonda a nebo hraješ první ligu v rektálním alpinismu Very Happy protože jinak to fakt není možné co ty plodíš za příspěvky. 

A jelikož takové typy jako jsi Ty znám a mám je těžce v **** (ty moc dobře víš kde) tak tímto tuto debatu s tebou končím....

AVE Ja
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Mon Aug 18, 2014 4:31 pm

Trapné. Ani moje jméno neumíš opsat.

No já se taky směju když si hraju ZD Brodek v4 a vy si tady můžete akorát tak utřít nos.  jupi jupi jupi 
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Mon Aug 18, 2014 5:23 pm

nintna: a ty si fakt myslíš že všetkým tie ďalšie verzie aj chýbajú? A ja som sa nebavil o pochopení mapy ale o tom že jeden človek nestíha obsluhovať všetko jedine ak použije mody typu pomocník alebo iné roboty ale to už nehrám hru ja ale počítač ja som len chcel povedať že Tondova mapa je hlavne na MP pre hráčov čo sú k dispozícii keď je treba čo sa večer dohodnú áno ideme na dve hodiny zahrať ja neviem čo je na tom problém pochopiť čudujem sa že to musím písať dva krát to isté jednému človeku neviem čo si mám o tom myslieť?

Ja viem že si Tonda máš XY nickov lebo písal som s Tondom a tvoj štýl písania a aj mysšlienky sú rovnaké nechápem prečo sa schovávaš sa hanbíš za niečo alebo čo ja sa vždy snažím s tebou normálne komunikovať len skús prečítať to ako ty komunikuješ s druhými možno je chyba len v komunikacii v ničom inom ani v mapách a ani v modoch a ani vhre ale je to skorej o komunikacii
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Mon Aug 18, 2014 6:54 pm

Tak to si mě pleteš s ním. A co vy sním máte za problémy je vaše věc.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Tue Aug 19, 2014 12:37 pm

nintna: tak ak sa mýlim tak sa k sebe hodíte ja s ním nemám problém skorej ty máš stále tu s nami nejaký problém
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: kupovani objektu   Today at 4:41 pm

Návrat nahoru Goto down

kupovani objektu
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: