ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Holzhausen 1.1.0

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
psajtik

psajtik


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 08. 14

Holzhausen 1.1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Holzhausen 1.1.0   Holzhausen 1.1.0 EmptyWed Aug 13, 2014 3:56 pm

Zdravím Vás

Mám mapu Holzhausen v1.1.0 a chtěl bych si jí sám pro sebe ještě trochu doupravit, ale pokaždé když jí chci otevřít v GE, tak spadne. 9/10 map editor otevře ale tuhle ne. Prosím někoho, zda by mi s tím neporadil, popřípadě pokud někdo tuto mapu sám upravoval, tak prosím napište.

Díky mockrát

GE verze 5.5.2 (64bit)
Windows 8.1 (64bit)
Holzhausen v1.1.0
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Holzhausen 1.1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holzhausen 1.1.0   Holzhausen 1.1.0 EmptyFri Aug 15, 2014 7:46 pm

To by mě taky zajímalo čím to je.... Chtěl jsem si dodělat mapu do svých představ a zaboha ji nemůžu otevřít, pokaždé to při načítání spadne  Mad 
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Holzhausen 1.1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holzhausen 1.1.0   Holzhausen 1.1.0 EmptySun Aug 17, 2014 1:05 pm

ahojte

zistil som, ze Holzhausen.i3d.shapes ma atributy skryti a pokial sa toto odstrani tak potom sa mi GE nezruti. Nacitavanie sice trva dlhsie ale aj tak potom nic nevidim ako keby to bolo prazdne.
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **
Mion


Počet příspěvků : 159
Registrován : 07. 11. 12

Holzhausen 1.1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holzhausen 1.1.0   Holzhausen 1.1.0 EmptyMon Aug 18, 2014 6:09 am

Zdravím, dělá někomu v této mapě to že GPS mod nefunfuje na 45 stupňů? Protože v téhle mapě nejde nastavit na pravý úhle, nastaví se na směr ve kterým stojí traktor... Doufám že tohle někdo pochopí. Pokud má někdo stejný problém a ví jak to změnit tak budu rád za zprávu Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Holzhausen 1.1.0 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Holzhausen 1.1.0   Holzhausen 1.1.0 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Holzhausen 1.1.0
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Holzhausen
» Holzhausen FS15
» Holzhausen vapno
» Sláma v kravině - Holzhausen v2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: