ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Claas + Czech map V2

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ToMy26Blues

ToMy26Blues


Počet příspěvků : 12
Registrován : 13. 12. 11

Claas + Czech map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Claas + Czech map V2   Claas + Czech map V2 EmptyWed Aug 27, 2014 8:32 pm

Ahoj, prosím Vás mám Czech map by Coufy V2 a mám tam řezačku Claas Jaguar 980 V2 edit: Coufy (oboje z ls-novinky)....a když s tou řezačkou jedu na tempomat 1 nebo 2 tak mi cuká....nevíte kde by mohl být problém??
Návrat nahoru Goto down
Rozinka
Master
Master
Rozinka


Počet příspěvků : 121
Registrován : 30. 12. 13

Claas + Czech map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Claas + Czech map V2   Claas + Czech map V2 EmptyThu Aug 28, 2014 5:42 am

ahoj, má ES limiter? pokud ano zvednu procenta pomocí Page Up, bude potom jezdit plynule. nevím proč to dělá, ale vím, že to pomůže Wink
Návrat nahoru Goto down
ToMy26Blues

ToMy26Blues


Počet příspěvků : 12
Registrován : 13. 12. 11

Claas + Czech map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Claas + Czech map V2   Claas + Czech map V2 EmptyThu Aug 28, 2014 7:20 am

No právě, že ES limiter tam neni
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Claas + Czech map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Claas + Czech map V2   Claas + Czech map V2 EmptyThu Aug 28, 2014 8:41 am

tak si es limiter stiahni je viac verzii neporadím ti ktorá je ta správna musíš hľadať
Návrat nahoru Goto down
ToMy26Blues

ToMy26Blues


Počet příspěvků : 12
Registrován : 13. 12. 11

Claas + Czech map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Claas + Czech map V2   Claas + Czech map V2 EmptyThu Aug 28, 2014 3:09 pm

Tak jsem stáhl několik verzí limiteru, ale dělá to pořád :-( přidávám/ubírám jak chci, ale prostě to furt cuká.....ale je zajímavý, že mi to dělaj všechny 980-tky.....tak si asi musim najít nějakou starší
Návrat nahoru Goto down
Marek Sorát

Marek Sorát


Počet příspěvků : 12
Registrován : 08. 08. 14

Claas + Czech map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Claas + Czech map V2   Claas + Czech map V2 EmptyMon Mar 02, 2015 4:45 pm

Skus prepisat hodnotu rpmFadeOutRange... Najdes to v xml subore a prepis tam svoju hodnotu na hodnotu 100, mne to pomohlo doteraz u vsetkych strojov, ktore sekali
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Claas + Czech map V2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Claas + Czech map V2   Claas + Czech map V2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Claas + Czech map V2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Czech JZD !
» Czech map by coufy v GE
» Czech map by Coufy
» Czech map by Coufy
» Agro Czech

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: