ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém v mapě Czech map by coufyV2

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
tesibo

tesibo


Počet příspěvků : 1
Registrován : 14. 09. 14

Problém v mapě Czech map by coufyV2 Empty
PříspěvekPředmět: Problém v mapě Czech map by coufyV2   Problém v mapě Czech map by coufyV2 EmptySun Sep 14, 2014 2:10 pm

Ahoj,
Potřeboval bych poradit ohledně problému v mapě Czech map by CoufyV2,Jedná se o to když hraji v mp tak se ke mě připojí lidi a na mapě mě nevidí a potom když nasednu do traktoru nebo jiné mašiny tak jsem vidět.A ještě mám ve hře přidáný mód Class Lexion pack.zip a tam je to ve hře když je zapnutá na hraní spoluhráči ve hře vidí pouze vozík a na něm lištu.A pokaždé když pustím hru musím ten kombajn stále kupovat.
Předem díky za odpověď Petr alias tesibo
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Problém v mapě Czech map by coufyV2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v mapě Czech map by coufyV2   Problém v mapě Czech map by coufyV2 EmptySun Sep 14, 2014 2:14 pm

máš chybný niektorý mod nie je dorobený na hranie v MP budeš musiať postupne skúšať každý mod a zistiť ktorý je zlý alebo používaj len overené a funkčné mody alebo len originál mody iné ti neostáva tu sa inak pomôcť nedá
Návrat nahoru Goto down
vita.polak20
štamgast 1
štamgast 1
vita.polak20


Počet příspěvků : 17
Registrován : 16. 09. 13

Problém v mapě Czech map by coufyV2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v mapě Czech map by coufyV2   Problém v mapě Czech map by coufyV2 EmptySun Sep 21, 2014 3:15 pm

Zdravím,potřebuji poradit proč mi zmizela tabulka vlevo nahoře která se dá vypnout F1 ale když zmáčknu F1 tak se nic neděje je to tak i v singlu i mulťáku...díky moc
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Problém v mapě Czech map by coufyV2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v mapě Czech map by coufyV2   Problém v mapě Czech map by coufyV2 EmptySun Sep 21, 2014 3:22 pm

Pozri log ci tam nemas dajake chyby.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém v mapě Czech map by coufyV2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém v mapě Czech map by coufyV2   Problém v mapě Czech map by coufyV2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problém v mapě Czech map by coufyV2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kácení stromů v mapě Czech Coufy pro FS2015
» problém s BGA v mapě TraumweltenV1
» Czech JZD !
» provoz na mapě
» Behanie po mape

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: