ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče !

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Moravan

Moravan


Počet příspěvků : 8
Registrován : 24. 08. 14

Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče ! Empty
PříspěvekPředmět: Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče !   Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče ! EmptyFri Oct 10, 2014 3:39 pm

Zdravím, Hledám 1-2 hráče s věkem 16+ co hrají reálně a nedělají blbosti. Hrálo by se přes týden od cca 17-18 hodiny do 21-22 hodiny, o víkendech dle domluvy popř. podle vaší chuti a času. Hrálo by se na mapě Czech map by Coufy V2. Součásti je spousta modů ať už MR nebo normálních, ale jsou vybírány jen ty nejlepší. Kdo by měl zájem si zajít zahrát jen tak pro zábavu nebo se i pobavit, nech mě kontaktuje tady do Soukromých zpráv.
Skype moc nepodporuji, jelikož dost brzdí pc a žere internet, tak že komunikace možná, ale spíše TS3, popř. chat ve hře. Po domluvě a schválení není problém přidání váš mod který se vám líbí Like a Star @ heaven  Těm kteří budou mít zájem pošlu link s mody (velikost 3,75GB). Díky všem co se ozvou Smile
Návrat nahoru Goto down
Rastik25

Rastik25


Počet příspěvků : 9
Registrován : 19. 06. 15

Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče !   Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče ! EmptyFri Jun 19, 2015 11:40 am

Ahoj .. ešte to platí ?? . rád by som si zahral s niekym koho to baví Smile
Návrat nahoru Goto down
Luboš 53
štamgast 1
štamgast 1
Luboš 53


Počet příspěvků : 22
Registrován : 20. 12. 14

Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče !   Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče ! EmptyMon Aug 31, 2015 8:30 pm

Ahoj potřebuješ mě ? je mi 16+ a jsem slušný hráč .
Návrat nahoru Goto down
shaggy

shaggy


Počet příspěvků : 4
Registrován : 30. 08. 15

Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče !   Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče ! EmptyMon Aug 31, 2015 9:36 pm

nazdar ak este beres ludi rad by som si zahral a hladam server kde by to ludia brali realne kedze sa pohybujem v tomto sektore berem to vazne
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče !   Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče ! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hledám 1-2 zodpovědné a slušné hráče !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hledám 3 hráče
» Hledám hráče
» hledam hrace
» Hledám hrače
» Hledám hráče...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: