ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hledám spoluhráče

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
hegi007

hegi007


Počet příspěvků : 14
Registrován : 15. 07. 11

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyFri Oct 17, 2014 11:28 am

ahoj hledám hráče na mojí farmu.Pro začátek jich potřebuj 7.Mám akorát pár bodů,které bych chtěl aby hráči dodržovaly.
1,Nedělat kravinky
2,poslouchat moje příkazy
3,uklízet po sobě stroje a nástroje.
4,hrát reálně
Pokud dokážete aspon tyhle základní pravidla dodržet,není problém aby jsme strávili večery společným hraním.Více informací zdělím zájemcům SZ.
Případní zájemci pište SZ.
Návrat nahoru Goto down
hegi007

hegi007


Počet příspěvků : 14
Registrován : 15. 07. 11

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptySat Oct 18, 2014 4:14 pm

V pátek 24:10 2014 v 19:00 se začíná beru 9 lidí kdo má zájem přihlašte se na farmu SD Blazim.Na farmě se pracuje každý den od 19 hodin, takže se můžete průběžně přihlašovat a podle vaší činnosti se rozhodnu kdo bude stálý hráč.
Návrat nahoru Goto down
David L
štamgast 1
štamgast 1
David L


Počet příspěvků : 19
Registrován : 14. 04. 15

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyTue Apr 14, 2015 5:38 pm

Ahoj jsem velký fanda ls,a rád bych si s někým zahrál! tak jestli chceš tak se ozvi na můj skype
mrnil11
zatím ahoj
Návrat nahoru Goto down
Rastik25

Rastik25


Počet příspěvků : 9
Registrován : 19. 06. 15

Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče EmptyFri Jun 19, 2015 1:09 pm

ozvi sa a zahrajmeme si .. Skype: Rastik.007 Fb: Rastik Džambo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledám spoluhráče Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledám spoluhráče   Hledám spoluhráče Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hledám spoluhráče
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hledam spoluhrace
» hledám spoluhráče
» Hledám spoluhráče
» Hledam spoluhrace
» hledam spoluhrace vek 20+

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: