ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nenačtení map

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
czktmichal

czktmichal


Počet příspěvků : 9
Registrován : 25. 10. 14

Nenačtení map Empty
PříspěvekPředmět: Nenačtení map   Nenačtení map EmptyMon Oct 27, 2014 2:01 pm

Dobrý den.

Našel jsem pár map o kterých dost lidí psalo že jsou vynikající nebo které jsem našel přes youtube.
Napřiklad

D&M Monopol
Chudoklasy
USA Map

První dvě mapy se mi ani neukážou ve hře a mapa USA Map se ukáže, ale poté mi celá hra spadne. A nebyla to první mapa, dost map buď se vůbec neukáže nebo spadne hra. Zkoušel jsem to hrát ještě na XP ale i na nejnovějším windowsu a na počítači kterej mám asi půl roku starej, takže hry jako Far Cry nebo GTA hraju na max rozlišení a detailech a hra jede v pohodě.

Rád bych si tyhle mapy projel a vyzkoušel. Ale dost map mi prostě nejde.

Dokáže mi někdo říct v čem by mohl být problém? Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Nenačtení map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačtení map   Nenačtení map EmptyMon Oct 27, 2014 2:17 pm

DM monopol je mapa do ls11 ...???sleduj aj to,do akej hry je urcena.Ked hra padne,treba pozriet do log.txt ake chyby zapisala.Dalsia podmienka-na mnohe mapy potrebujes origio hru a najnovsi patch.Dalej mapa musi byt v zipe a nie rar,moze ti to sposobovat nejaky mod v mods....akoze je x veci,ktore si nepopisal a my tu nevieme vestit.A samozrejme casto je mapa vydana aj z chybami a preto ju nenacita-to ti vypise log.
Návrat nahoru Goto down
czktmichal

czktmichal


Počet příspěvků : 9
Registrován : 25. 10. 14

Nenačtení map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačtení map   Nenačtení map EmptyMon Oct 27, 2014 2:26 pm

dobře... monopol je do ls11... ale USA MAP se rozbrazí ale spadne hra... koukal jsem do log.txt. a
má to 15876řádků :-/
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Nenačtení map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačtení map   Nenačtení map EmptyMon Oct 27, 2014 2:32 pm

Nepozeraj na pocet riadkov,ale na to,co tam je napisane.Mody z errorom,uvs chybou vyhodit.Log si mas kontrolovat vzdy po pridani noveho modu,nie az ked ta vyhodi z hry.Najjednoduchsie je vybrat vsetko z mods a dat len tu mapu z potrebnymi zipmi(rozbalit rar mapy a vsetky zipy do mods)
ZAKLADNA VEC JE VZDY PO PRIDANI NOVE MODU KONTROLOVAT LOG.PISE SA TO TU DENNE.Zial je vela iniciativnych,ktori rozdrbu mod a vydaju ho ako vlastne dielo aj z hrubymi chybami.Preto treba kontrolovat.
Návrat nahoru Goto down
czktmichal

czktmichal


Počet příspěvků : 9
Registrován : 25. 10. 14

Nenačtení map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačtení map   Nenačtení map EmptyMon Oct 27, 2014 2:37 pm

mám tam jenom samotnou mapu a mody co k tomu patri...log jsem smazal,spustil hru mapu a pak co me to vyhodilo koukl do log a tam to vsechno bylo a je tam toho opravdu hodne
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Nenačtení map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačtení map   Nenačtení map EmptyMon Oct 27, 2014 2:42 pm

to ze vymazes log je prd platne.On sa sam za kazdym spustenim znova nacita.Je to ako cierna skrinka,vzdy sa tam pise co hra nacitava.Mas origio hru?Ufo ti tam pise ze aj patch 2.0 Inak to s tebou neriesim.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Nenačtení map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačtení map   Nenačtení map EmptyMon Oct 27, 2014 8:38 pm

Zeby dalsi,co nema originalku a cuduje sa,ze mu nieco nejde? Nehladajte hned chybu v modoch,ale skor v tom,ci mate splnene podmienky,ktore hra vyzaduje.Keby malo vsetko fungovat pre warez,naco by sme si my kupovali originalky?
Návrat nahoru Goto down
czktmichal

czktmichal


Počet příspěvků : 9
Registrován : 25. 10. 14

Nenačtení map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačtení map   Nenačtení map EmptyWed Oct 29, 2014 10:37 pm

originalku mám, Farming simulator 2013 titanová edice...klidně pošlu fotku obalu nebo toho dvd
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Nenačtení map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačtení map   Nenačtení map EmptyThu Oct 30, 2014 9:57 am

neodpisal si na otazku,tak ako viaceri ked prislo na rec,ci maju origio.Z toho som usudil,ze asi nemas.
Treba mat aj pozadovany patch a skontrolovat log po pade hry.Log zmazat nestaci,treba zmazat vadny mod.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nenačtení map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nenačtení map   Nenačtení map Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nenačtení map
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: