ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

narocnost hry

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 30

PříspěvekPředmět: narocnost hry   Tue Nov 04, 2014 7:39 pm

Zdravim panove. Kvuli 15ce jsem si poridil noveho kompa. 3,5 ghz 6 jadro, 8 gb ram, grafika gtx 650. Zacnu hrat, mnu si ruce jak je to vse supr nastavene na max. A po 3 dnech z niceho nic hra zacla zadrhavat jak prase. Restart, dalsi i celeho kompu, a zadna zmena. Musim snizit nastaveni a stejne sleduji, ze to porad neni takova hladce bezici parada jako na zacatku. Muze to byt tim, ze je na mape vic stroju nez na zacatku? Ne ale o moc. Nebo je ma sestava slaba? Nebo spis hra tak nemozne narocna? To prece neni mozny... :-( :-(
Sleduje nekdo neco podobneho? Tesil jsem se na hru, na novej komp a pripada mi to jak vyhozeny prachy spis.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE

Počet příspěvků : 359

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Tue Nov 04, 2014 8:21 pm

Ahoj

Pocet strojov urcite ovplyvni vykon, Otazka je ci az tak.

Ked mozes skus zacat novy save ci sa to zlepsi.

Skus pozriet aj ci sa ti nejaky komponent neprehrieva (v tom pripade sam znizuje vykon aby nezhorel), moze by zle nasadeny chladic na novom PC popripade blba teplovodiva pasta
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Tue Nov 04, 2014 8:41 pm

Jo diky moc za radu. Zkusim obe varianty. Jak zjistim teplotu komponentu nejlip? Nemam s tim zkusenosti.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE

Počet příspěvků : 359

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Tue Nov 04, 2014 8:45 pm

Mozes to najs v programe ku grafike popripade ak mas dajaku utilitu k maticnej doske

Dalsia moznost je si naistalovat program speedfun (pokial viem tak je zadarmo)
Dakedy sa ale stane ze nie vsetko vie spravne interpretovat a ukaze sialene cisla tak ked tak mozes dar screenshot
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master

Počet příspěvků : 123

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Wed Nov 05, 2014 12:14 pm

Ahoj,
já bych to spíše viděl v nějakém procesu běžícím na pozadí ve Windows. Nepíšeš taky jaký máš OS. A nakonec to mohou být staré ovladače graf.karty. Pokud instaluješ ty z CD dodávané s komponentou, tak věř, že nejsou aktuální. Teď jenom pár obecných rad: pozor na aktualizace windows (nutí někdy instalovat svoje ovladače - neinstalovat), povypínat  vše  nepotřebné po spuštění, vypnout nepotřebné služby, pro 8Gb RAM potřebuješ nainstalovaný 64bit windows.
Samotná hra by se neměla sama zahltit, ale prodlužuje se pouze načítání po startu vzhledem k počtu módů atd...
Taky bacha na stažené módy, můžou být příčinou spoustě nepříjemností.
Tak hodně zdaru.
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama

Počet příspěvků : 164

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Wed Nov 05, 2014 6:10 pm

Komp se chová jak? po spuštění hry se rozjedou větráky?
napiš konfiguraci: proc, RAM, zákl deska, grafika (je jasná Wink), verze Win +32/64bit
jinak platí vždy:
1. nainstalovat ovladače ze stránky nVidia
2. neinstalovat "vylepšovací" a "čistící" programy, pokud nevíš přesně co dělají a od koho jsou

napiš a pak uvidíme jak dál
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *

Počet příspěvků : 230

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Wed Nov 05, 2014 9:49 pm

Zdravím,

Mám malý problém. Včera som si nainštaloval nový Windows konkrétne 8.1. A keď som šiel hrať tak obraz mi stále po kúskoch akoby vyskakoval. Ešte keď som hral pred zmenením windowsu tak všetko bolo fajn. Možno je niečo s ovladačom na grafiku alebo DirectX. Ak mal niekto taký alebo niečo také podobné tak nech sa ozve.
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Fri Nov 07, 2014 10:35 am

diky moc za opdovedi. myslim, ze problem by mohl byt v aktualizacich win7 jak se tady zuminuje. hra jela supr do doby nez probehly aktualizace systemu. zkousel jsem pro zajimavost hru nastavit na nejmensi naroky a porad se to trhalo. ted jsem ale nainstaloval cely ssystem pro zichr znovu a hru nemuzu rozjet, protoze mi to pise ze mi chybi v pocitaci d3dx9_43.dll. vsiml jsem si drive, ze to lidi taky resili nekde na forech, ale ja nevim co s tim. nejake tipy?
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Fri Nov 07, 2014 10:50 am

takze uz jedu. pomoc byla zde: LINK SMAZAN(NEFUNKCNI), je treba naistalovat directx
Návrat nahoru Goto down
pitris11

Počet příspěvků : 5

PříspěvekPředmět: Trhání hry   Wed Nov 12, 2014 12:38 pm

Zdravím pánové, žádám o radu jak odstranit trhání hry, které mi začalo cca po 5-ti dnech hraní. Taky jsem se pokoušel stáhnout ten fix directx, ale nepodařilo se, můžete mi poradit kde jej jednoduše stáhnu a jestli to pomůže opravit trhání. Předem děkuji
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Thu Nov 13, 2014 7:34 am

Cus, koukam, ze mas stejny problem jako ja. Hra bezela v pohode, pak se zacla strasne sekat a nepomohlo absolutne nic (preinstalovaval jsem i cely system). Vsiml jsem si, ze grafika jela na 100% ale mam GTX650 a nemyslim si, ze by to byl uplne srot, navic to slapalo. No ale co je zajimave, ono se to pred dvema dny zase samo spravilo... Jedine co tomu predchazelo, ze jsem hru shodil na listu a zapl Chrome, nastavil sporic Very Happy. Ta hra me naprosto vytaci- prej novej engine. Je to stara 2013 se vsemi shity, co tam byly jen s peknejsima strojema. Narocna jak krava... Ale stejne to budu saz smazit 2 roky Smile
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Thu Nov 13, 2014 7:36 am

CHLAPI, NA CEM TO HRAJETE PROSIM VAS, JAK MATE NASTAVENOU GRAFIKU A JAK VAM TO SLAPE?? PISTE VSICHNI!
Návrat nahoru Goto down
Diross

Počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Thu Nov 13, 2014 6:17 pm

čau chlapi, včera jsem si koupil ls 2015 a tešil se až si oddtud stahnou nějaky pěkny mod fenda, dneska jsem ho vložil do hry jako do starych LS ale nikde v schopu jsem ho tam nenašel ani odkaz na mody jako v ls 13 nevite jak teda dostat a koupit si ve hře vaše mody? : ) dik předem za odpověd : )
Návrat nahoru Goto down
martinspalek
štamgast 2
štamgast 2

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Fri Nov 14, 2014 9:07 am

a stahnul sis mod do 15ky nebo do 2013ky? jinak vlozis zip soubor modu do slozky mods v dokumentech, ve slozce hry
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 72

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Fri Nov 14, 2014 2:52 pm

ono jde o to najit to ve hre v shopu musis dat razeni dle kategorii nebo tak neco v okne shopu uplne nahore
Návrat nahoru Goto down
Diross

Počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Fri Nov 14, 2014 4:52 pm

aha aha dik, podivam se ještě. No stahnul jsem to novinky tydny ls 2015 tak by to mělo byt v pořadku : )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: narocnost hry   Today at 6:48 am

Návrat nahoru Goto down

narocnost hry
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: