ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 padani listy s vleku.

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
kukurin
štamgast 5
štamgast 5
kukurin


Počet příspěvků : 62
Registrován : 06. 09. 11

padani listy s vleku. Empty
PříspěvekPředmět: padani listy s vleku.   padani listy s vleku. EmptyTue Nov 04, 2014 10:07 pm

Ahoj jak davate listu na vlek aby vam nepadala?Myslel jsem ze to v tomto dile nejak vylepsi ale porad my lista s vleku pada.mate nejakou radu? Sad Smile
Návrat nahoru Goto down
macino32

macino32


Počet příspěvků : 3
Registrován : 12. 07. 11

padani listy s vleku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: padani listy s vleku.   padani listy s vleku. EmptyFri Nov 21, 2014 4:11 pm

čauky,tak to by mě taky zajímalo,ještě jsem na to taky nepřišel
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

padani listy s vleku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: padani listy s vleku.   padani listy s vleku. EmptyFri Nov 21, 2014 5:20 pm

nejlepsi je si koupit listu ktera ma vozik na sobe Smile
Návrat nahoru Goto down
janek7680
štamgast 1
štamgast 1
janek7680


Počet příspěvků : 20
Registrován : 28. 01. 12

padani listy s vleku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: padani listy s vleku.   padani listy s vleku. EmptySat Nov 29, 2014 1:44 pm

mě pomohlo v 13ce přepsat hodnoty friction v GE u colision na který se lišta odkládá, jak je to u 15ky netuším, možná to jde taky... hodnota určuje hodnotu tření (to mi dost pomohlo na balíky, nejezdili pak po poli jak po ledě - opět 13)
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

padani listy s vleku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: padani listy s vleku.   padani listy s vleku. EmptySat Nov 29, 2014 9:53 pm

Zkoušel jsem to u toho malého kombajnu, s malou lištou a jednonápravovým vozíkem:
1. musí to být na rovině abys nechytal za vozík!
2. z levé strany kolmo(!) najet s lištou dokud se vozík nepohne, hlavně musíš být za spodníma hákama (z boku se kouknout jestli sedí)
4. Q odpojit
5. rychle to objet než spadne ;-)
6. Q připojit vozík
Prasil jsem s tím po poli, dokud jsem nenarazil do překážky tak držela, a když byla alespoň na předním háku tak jen popojela dopředu / dozadu. Až další (pořádný) náraz jí shodil.
Jakou máš grafiku? Resp jak je na tom PhysX? Na slabém kompu mi to taky pořád ujíždělo a padalo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





padani listy s vleku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: padani listy s vleku.   padani listy s vleku. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
padani listy s vleku.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zakazanie plodin vo vleku alebo nahladacej listy
» Padání hry
» Pripajanie listy z vozika
» ucpávání lišty
» připevnění lišty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: