ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay

Goto down 
+17
freew
bazz_cz
Digiscz
vl.o
meken
mikk
Tomas45
ejimz
Konar2211
Wilgott
grovestreet1
mysak44
Peha761
Jerrow
janspeedy
Kloc.j
laza
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Tomas45
štamgast 4
štamgast 4



Počet příspěvků : 48
Registrován : 10. 02. 14

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyTue Dec 23, 2014 4:54 pm

Urcite to neni dost dobre vychitane asi to neni lehke spravit najlpesi bude ked si to vsetko budes robit sam.
Návrat nahoru Goto down
bazz_cz

bazz_cz


Počet příspěvků : 2
Registrován : 24. 12. 14

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyWed Dec 24, 2014 10:14 am

Po patchi 1.2 mi CP take nefungovalo - ale oprava je "jednoducha". CP je ve verzi BETA a tedy neni stabilní, takže je potřeba stahnout poslední betu (google napoví, jak na "github" najít a zip stáhnout). Mam verzi 4.0.0258 a po předělání tras to funguje - a je to zase o neco lepší.
Návrat nahoru Goto down
mikk

mikk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 10. 02. 13

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyWed Dec 24, 2014 5:55 pm

Dik za info,kvuli tomu jsem zustaval na patchi 1.1.Nevis prosim te jak nastavit rezacku,aby fachala sama?Trasu me to vypocita,ale kdyz prijede helfer tak se ani nehne.Kdyz dam helfra ve hre,tak rezacka se neotoci a jede s traktorem buhvikam.
Návrat nahoru Goto down
mikk

mikk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 10. 02. 13

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyWed Dec 24, 2014 6:28 pm

To nechapu,to musim jako prvne neco zaplatit na githubu a pak muzu stahnout soubor,nebo jak
Návrat nahoru Goto down
mysak44
štamgast 2
štamgast 2
mysak44


Počet příspěvků : 32
Registrován : 02. 10. 14

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyWed Dec 24, 2014 7:48 pm

já dokázal zprovoznit jen odvážení. To ostatní neumím zprovoznit. Když pošlu 2 traktory k jednomu kombajnu tak nejede žádný.
Návrat nahoru Goto down
bazz_cz

bazz_cz


Počet příspěvků : 2
Registrován : 24. 12. 14

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyThu Dec 25, 2014 7:25 pm

mikk: na githubu se primárně neplatí, ale hledám jak poslat nejaké drobné autorum - pokud po tobě chce github napřed penize a pak dovolí stahnout soubor, tak je to jiný git:)
Ad řezačka: ačkoli mám LS na odregování a CP jen na odvoz na prodej, tak když sou ty vánoce, tak jsem sednul a zacal zkoušet. Takže, postup, který funguje mě: koupím standardní stroje - Krone s EasyCutem, Deutz s Krone vlekem - žádné mody. Vyberu si pole, kam dám kukuřici/trávu a v courseplay udělám trasu z kraje pole na jámu a zpět na pole. Vermu rezačku a postavím jí na kraj kukuřice. Vezmu traktor, nahraju trasu pole-jáma-pole, manuálně přiřadím řezačku,nastavím, že se přijíždí při 0% (bez toho to nejede Smile) ), dojedu kus za řezačku a dám aktivaci CP.Přesunu se do řezačky a nasadím Helfera. To je celé. Pomocník v řezačce jede klasicky, CP odváží na jámu.
Návrat nahoru Goto down
freew

freew


Počet příspěvků : 6
Registrován : 17. 12. 14

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptySun Dec 28, 2014 11:55 am

ahojte hodil som to do mods ale nejde mi to vobec aktivovat..pisete ze pravym tlacidlom misy ked stlacam nic sa nedeje.
Návrat nahoru Goto down
mysak44
štamgast 2
štamgast 2
mysak44


Počet příspěvků : 32
Registrován : 02. 10. 14

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptySun Dec 28, 2014 2:11 pm

Měl jsem starou verzi courseplay a chodila mi dobřre. Ted jsem stahl z ls-novinek a nechodí. Při zpuštění hry, se má nejdříve načíst courseolay a vůbec se nenačte, někde bude chyba.
Návrat nahoru Goto down
mikk

mikk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 10. 02. 13

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptySun Dec 28, 2014 2:24 pm

Bazz,diky za navod,zakopanej pes byl v tom prijet pri 0%,coz me hlava nebere,kdyz pri odvozu od kombajnu staci nahrat trasu a priradit kombajn
Návrat nahoru Goto down
mikk

mikk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 10. 02. 13

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptySun Dec 28, 2014 2:27 pm

Jinak new courseplay me jde,jsou tam pridany uzitecny vecicky,konecne jsem mohl prejit na patch 1.2.
Návrat nahoru Goto down
mysak44
štamgast 2
štamgast 2
mysak44


Počet příspěvků : 32
Registrován : 02. 10. 14

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptySun Dec 28, 2014 7:53 pm

Mě s patchem 1.1. se course play vůbec ve hře neobjeví. Chodí vám ostatním, nebo potřebuje patch 1.2.?
Návrat nahoru Goto down
mikk

mikk


Počet příspěvků : 10
Registrován : 10. 02. 13

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptySun Dec 28, 2014 8:17 pm

Mluvim o ty novy verzi,co byla ted pridana na novinky tydne,ta me chodi pod patchem 1.2 bez problemu.V patchi 1.1 nevim,ja jsem hned jak se objevila nova verze presel na patch 1.2,protoze ta beta verze na 1.2 prestala makat.Tak ze pod 1.2 ta nova verze courseplay jede
Návrat nahoru Goto down
Bender_Czech

Bender_Czech


Počet příspěvků : 4
Registrován : 14. 09. 13

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyFri Jan 02, 2015 9:38 pm

Jde vám to i na MP?
Návrat nahoru Goto down
daru
štamgast 1
štamgast 1
daru


Počet příspěvků : 15
Registrován : 18. 02. 14

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyTue Jan 13, 2015 11:48 am

Mám stejní problém jako-Digiscz-,nevíte proč?
Návrat nahoru Goto down
VCTU
štamgast 2
štamgast 2
VCTU


Počet příspěvků : 31
Registrován : 31. 07. 11

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyThu Jan 15, 2015 4:00 pm

Ahoj lidi, uz par dni se snazim nainstalovat courseplay ale nejde mi to :-(.
CP se vůbec nezobrazí ve hře. Mám cracklou verzi, takze to bude tim. Jine mody jedou.
Poradte prosim nekdo co mam delat :-( . zkoušel jsem verze 2.3 2.4 4.0 a 4.1. postupuju podle oficialniho navodu. Mam tuto verzi hry s crackem: http://uloz.to/xvFf7SEG/farming-simulator-15-codex-2015-iso . poradte prosim nekdo jak na to :-( . Vzheldem k nefunkčnosti MP s crackem je pro tento mod extremně důležitý.
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyThu Jan 15, 2015 9:18 pm

Ty chceš tady řešit warez? A to, že to na takových náhražkách pro zoufalce nefunguje, je jedině dobře. To stojí originálka tolik, že se s tímhle chceš takhle sr..t? Stejně to nikdy nebude běhat tak jak má.
Návrat nahoru Goto down
VCTU
štamgast 2
štamgast 2
VCTU


Počet příspěvků : 31
Registrován : 31. 07. 11

Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 EmptyThu Jan 15, 2015 9:35 pm

Tak helo jo ty frajírku,
ne každej tady vydělává.Musíš myslet taky na studenty a lidi, kteří nemají stálý přísun peněz. Takže si ty svý řeči strč někam a nekomentuj takto urážlivě, když neznáš okolnosti. Nikdo tě nenutí aby jsi se s tím zabýval. Věřím že se najde někdo ochotnější, kdo poradí :-) .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Courseplay - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay   Courseplay - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» courseplay
» courseplay
» Courseplay - lúky
» courseplay v multiplayru
» Courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: