ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 přehození kabiny...

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Stumbaker
štamgast 1
štamgast 1
Stumbaker


Počet příspěvků : 16
Registrován : 06. 04. 14

přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: přehození kabiny...   přehození kabiny... EmptySat Nov 08, 2014 11:55 am

zdarec nenašel by se zde nějaký dobrodinec který by mi dokazal přendat kabinu z jednoho modu na druhý? zatim si to každy nechal poslat a od ty doby většinou nemaji čas a podobně... Sad díky..
Návrat nahoru Goto down
Stumbaker
štamgast 1
štamgast 1
Stumbaker


Počet příspěvků : 16
Registrován : 06. 04. 14

přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: Re: přehození kabiny...   přehození kabiny... EmptyMon Nov 10, 2014 10:42 am

Koukám asi nikdo... Sad
Návrat nahoru Goto down
Stumbaker
štamgast 1
štamgast 1
Stumbaker


Počet příspěvků : 16
Registrován : 06. 04. 14

přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: Re: přehození kabiny...   přehození kabiny... EmptyMon Nov 10, 2014 2:00 pm

No nic donutili ste mě k tomu... Very Happy ja naprostej antitalent na jakekoli editory jsem otevrel GE a zkouším snad z toho něco bude :/
Návrat nahoru Goto down
Stumbaker
štamgast 1
štamgast 1
Stumbaker


Počet příspěvků : 16
Registrován : 06. 04. 14

přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: Re: přehození kabiny...   přehození kabiny... EmptyMon Nov 10, 2014 6:56 pm

panové poradte log chyby nema ale ve hre mi to hlasi vas mod se nakupuje...
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: Re: přehození kabiny...   přehození kabiny... EmptyMon Nov 10, 2014 8:38 pm

Ahoj teď frčí 15,tak se tady zatím nic dít nebude.Máš tam nějakou chybu,někdy je to drobná chyba a někdy větší.Taky se mi některé módy nepovedli,zrovna teď lis newholland do mr.Když se mi to nedaří ani po několika pokusech tak to zabalim.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: Re: přehození kabiny...   přehození kabiny... EmptyMon Nov 10, 2014 8:40 pm

no zvycajne ked to nejde tak to hlasi chyby ale call stack.

Ako dlho sa nakupuje?
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: Re: přehození kabiny...   přehození kabiny... EmptyMon Nov 10, 2014 9:17 pm

Do vypnutí hry rofl pak to tam nemáš.Málokdy se to povede,najít chybu když tomu nerozumíš.Já mám na kontě hodně neúspěchů,ale i nějaké úspěchy.Zkoušej to vyhledat,nebo to nech a počkej jestli se někdo nenajde kdo Ti poradí.
Návrat nahoru Goto down
Stumbaker
štamgast 1
štamgast 1
Stumbaker


Počet příspěvků : 16
Registrován : 06. 04. 14

přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: Re: přehození kabiny...   přehození kabiny... EmptyMon Nov 10, 2014 9:58 pm

dík asi začnu uplne od znova ono to neni jen tak prendat kabinu sem zjistil
navíc v tom mam jeřábovou ruku ruku takze asi napoprve moc velke sousto ...takze budu muset zacit necim jednoduzsim... ale dik za odpovědi aspon mi to nasměrovalo diky
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: Re: přehození kabiny...   přehození kabiny... EmptyTue Nov 11, 2014 7:53 pm

Este ma napadlo, ze pokial cokolvek menis musi bud dbat na to aby ostali indexi objektov v i3d rovnake, alebo potom upravit XML stroja a popripade aj skripty. Toto ti moze robit problemy.
Návrat nahoru Goto down
vl.zahradnik
štamgast 2
štamgast 2
vl.zahradnik


Počet příspěvků : 26
Registrován : 11. 07. 11

přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: Re: přehození kabiny...   přehození kabiny... EmptyThu Dec 04, 2014 8:27 pm

co je to za mody?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





přehození kabiny... Empty
PříspěvekPředmět: Re: přehození kabiny...   přehození kabiny... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
přehození kabiny...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: