ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 FS mi nejde spustit

Goto down 
+2
s.e.t.a.m.
Chajda
6 posters
AutorZpráva
Chajda

Chajda


Počet příspěvků : 3
Registrován : 11. 03. 12

FS mi nejde spustit Empty
PříspěvekPředmět: FS mi nejde spustit   FS mi nejde spustit EmptySun Nov 09, 2014 5:50 pm

Zdravím, nainstaloval jsem FS 15 a po prvním spuštění se mi objevilo okno že nemám aktuální ovladač na grafiku, aktualizoval jsem a teď se mi sice hra spustí ale není to tak jak to má být, černá obrazovka a jen bílé nápisy které nejsou moc zřetelné a objeví se jen hlavní nabídka nic víc.
Nevíte někdo co s tím ?
Návrat nahoru Goto down
s.e.t.a.m.
štamgast 1
štamgast 1
s.e.t.a.m.


Počet příspěvků : 16
Registrován : 14. 12. 12

FS mi nejde spustit Empty
PříspěvekPředmět: Re: FS mi nejde spustit   FS mi nejde spustit EmptySun Nov 16, 2014 9:59 pm

mam prosbičku,dneska jsem si koupil hru original zabalenou a když zadam cd klíč,tak mi to hodí hlášku,že nemam přístup k účtu.nevim co dělat
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

FS mi nejde spustit Empty
PříspěvekPředmět: Re: FS mi nejde spustit   FS mi nejde spustit EmptyMon Nov 17, 2014 7:14 am

s.e.t.a.m. napsal:
mam prosbičku,dneska jsem si koupil hru original zabalenou a když zadam cd klíč,tak mi to hodí hlášku,že nemam přístup k účtu.nevim co dělat

Musíš nainstalovat patch 1.1,vyřeší se to.
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
rad 1
štamgast 4
štamgast 4
rad 1


Počet příspěvků : 54
Registrován : 16. 04. 12

FS mi nejde spustit Empty
PříspěvekPředmět: Re: FS mi nejde spustit   FS mi nejde spustit EmptyMon Nov 17, 2014 3:46 pm

Jinak zde je technická podpora a mnoho rad jak co řešit. http://www.comgad.cz/clanek/8420-farming-simulator-2015-technicka-podpora
Dole je ještě pokračování v AJ kliknutím na "dále"
Návrat nahoru Goto down
Martasss

Martasss


Počet příspěvků : 10
Registrován : 29. 11. 14

FS mi nejde spustit Empty
PříspěvekPředmět: Re: FS mi nejde spustit   FS mi nejde spustit EmptySun Nov 30, 2014 11:52 am

Tak bud mas slabou grafickou kartu nebo proslcesor kdyztak napis jakou mas grafarnu.a v slozce farmingu otevri si souborgame ve worpedu v nemcem a tan si najdi fulskrim neboly fullscreame a dej false a nahore ob jeden radek dej sve rozliseni tusim ze tam je 1000 neco na 720 tak si ho dej dle sve obrazovky tod vse. Me to pomohlo
Návrat nahoru Goto down
KenyCZE

KenyCZE


Počet příspěvků : 11
Registrován : 21. 12. 14

FS mi nejde spustit Empty
PříspěvekPředmět: Re: FS mi nejde spustit   FS mi nejde spustit EmptySun Dec 21, 2014 3:46 pm

Přidám se s problémem se spustením hry. Zobrazí se hláška, že mám špatné rozlišení obrazovky a že doporučené je 1440x900 60 Hz
Když nastavím požadované rozlišení, nenastane žádná změna....

Zkušenost?? Rada??

Díky
Návrat nahoru Goto down
KenyCZE

KenyCZE


Počet příspěvků : 11
Registrován : 21. 12. 14

FS mi nejde spustit Empty
PříspěvekPředmět: Re: FS mi nejde spustit   FS mi nejde spustit EmptyMon Dec 22, 2014 8:13 am

Tak rada zní, nastavit na požadované rozlišení a pokud přesto nefunguje, tak spustit hru a až se objeví hláška o rozlišení, odpojit kabel od monitoru ( né napájení ) a znovu připojit. Objeví se hlavní nabídka hry a nastavime rozlišení ktere chtěl monitor.. :-) Pak vše jede OK....

Tak třeba se to někomu hodí...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





FS mi nejde spustit Empty
PříspěvekPředmět: Re: FS mi nejde spustit   FS mi nejde spustit Empty

Návrat nahoru Goto down
 
FS mi nejde spustit
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» GE-nechce spustit i3d
» LS13 jak spustit hru v okně?
» nelze spustit na notebooku
» Nejede spustit uložená hra??!!! pls poradte
» Multiplayer

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: