ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prodávat klády nebo stěpky

Goto down 
+5
durman
Meph6
grovestreet1
rad 1
honzisman
9 posters
AutorZpráva
honzisman
štamgast 1
štamgast 1
honzisman


Počet příspěvků : 16
Registrován : 07. 08. 12

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyMon Nov 17, 2014 4:20 pm

Nevím co je výhodnější, jestli prodat celý 5 metrový klády nebo si dát práci se štěpkovačem a odvézt to do teplárny na biomasu??
Návrat nahoru Goto down
rad 1
štamgast 4
štamgast 4
rad 1


Počet příspěvků : 54
Registrován : 16. 04. 12

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyMon Nov 17, 2014 5:08 pm

Já osobně drtim zatím pouze listnáče. Ty co mi překážej na farmě, u pole, u výkupu klád apd.
z topolu je ve vleku přes 30tis litrů a z toho dubu či co je je taky hodně. Jen z břízy je málo.
Klády jsem zatím vozil jen na návěsu a i o třetinu delší než návěs Smile
Návrat nahoru Goto down
grovestreet1
štamgast 1
štamgast 1
grovestreet1


Počet příspěvků : 19
Registrován : 26. 07. 13

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyTue Nov 18, 2014 12:39 pm

Lepší je prodávat klády - míň práce, víc peněz. Za jedno naložený Buffalo je přes 100k €.
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyThu Nov 20, 2014 11:58 am

Čau, hele kde nebo jak se prodávají celé klády? Z malého vleku mi to vzalo normálně ve výkupu dřeva, ale to byly ty klády rozřezaný tak na 3 části. Teď jsem si koupil ten dlouhej vlek na klády abych je nemusel rozřezávat, ale když zajedu do výkupu dřeva do toho žluto-černého obdélníku, tak mi to klády nevezme :-/ a to jsem si s tim dal takovou práci to naložit Very Happy Hraju mapu Landwirtschaft Extrem 2015
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin
durman


Počet příspěvků : 462
Registrován : 30. 06. 11

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyThu Nov 20, 2014 7:15 pm

jdou jeste vylozit do ty vody u vykupu (popripade tam couvnout)
nebo na tom ctverci prevrat naves treba frontloaderem (je tam totiz nizkej trigger)
Návrat nahoru Goto down
https://ls-novinky.forumczech.com
rad 1
štamgast 4
štamgast 4
rad 1


Počet příspěvků : 54
Registrován : 16. 04. 12

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyThu Nov 20, 2014 8:04 pm

Já to řeším tak že se postavím návěsem těsně k vlaku se dřevem. Pak do toho stačí drcnout nakladačem směrem k vlaku a je to ;-)
I na vlaku a podél něj se daj vykupovat. Dá se to chytnou nakladačem za konec co čouhá z návěsu, nechat to sevřený pak popojet s návěsem Smile
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyThu Nov 20, 2014 10:13 pm

durman napsal:
...(je tam totiz nizkej trigger)
Ahoj, drobná tech. rada když mi něco nejde nasypat / vysypat: pomocí F5 zkontrolovat jak a kde je ten pitomej trigger přesně umístěnej a chvíli si dát práci s přesným najetím vleku. Najednou se to podaří! Smile I když třeba nasypat řepu do vleku za motorku byla fuška Laughing
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyFri Nov 21, 2014 10:24 am

No tak se mi to podařilo vyložit do té vody, nacouval jsem tam s návěsem Very Happy horší pak bylo vyjet...No a nejde ten trigger nějak upravit? Zkoušel jsem zkontrolovat pomocí F5, ale nic se nestalo tak nevim...
Jinak já hraju bez modu na prachy a na čelní nakladač ještě nemám, takže to budu muset řešit tak, že to budu vozit do vody no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyFri Nov 21, 2014 11:19 am

Na zobrazení shape/tvarů musíš mít povolenou konzoli. Je to v adresáři nastavení profilu (Dokumenty\MyGamez\Farming15 apod.) v souboru game.xml někde ke konci. Mělo by to být takto:
kód:
    <logging>
        <file enable="true" filename="log.txt" />
        <console enable="true" />
    </logging>
    <development>
        <controls>true</controls>
    </development>
potom bude F5 fungovat.
PS: bez modu na prachy jezdí frajeři Cool
Návrat nahoru Goto down
zeli22

zeli22


Počet příspěvků : 10
Registrován : 23. 07. 11

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyFri Nov 21, 2014 3:10 pm

Ten trigger si můžeš upravit v GE,jen si nejsem jistý zda to nebude házet chybu pro online hraní.Jak upravovat mapu v GE tu už na foru někde je. Smile
Návrat nahoru Goto down
Balik

Balik


Počet příspěvků : 8
Registrován : 16. 12. 14

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyTue Dec 16, 2014 3:58 pm

rad 1 napsal:
Já osobně drtim zatím pouze listnáče. Ty co mi překážej na farmě, u pole, u výkupu klád apd.
z topolu je ve vleku přes 30tis litrů a z toho dubu či co je je taky hodně. Jen z břízy je málo.
Klády jsem zatím vozil jen na návěsu a i o třetinu delší než návěs Smile

to rezes ty co jsou tam dany a ne zasazeny? Protoze pokud je zaseju seckou na stromy, tak tam rostou pouze smrky nic jineho. Potom jsou tam jeste ze tam mohu dodat stromy jakou placeable, ty nevim zda jdou rezat.
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin
durman


Počet příspěvků : 462
Registrován : 30. 06. 11

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyTue Dec 16, 2014 5:51 pm

muzes rezat jakykoliv stromy Wink
Návrat nahoru Goto down
https://ls-novinky.forumczech.com
Balik

Balik


Počet příspěvků : 8
Registrován : 16. 12. 14

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyWed Dec 17, 2014 6:12 am

OK diky na info, odpoledne vyzkousim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
mysak44
štamgast 2
štamgast 2
mysak44


Počet příspěvků : 32
Registrován : 02. 10. 14

Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky EmptyWed Dec 17, 2014 8:09 am

No já nevim, mě jdou řezat jen smrky, ty listnáče u cest mi nejdou ani strojem ani motorovkou, také jsem myslel, že půjdou a proberu je.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prodávat klády nebo stěpky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prodávat klády nebo stěpky   Prodávat klády nebo stěpky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prodávat klády nebo stěpky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vlek na štěpky
» Mrazák nebo chlaďák
» JZDteam 2 nebo JZD
» Jak přidat peníze, nebo jaký mod?
» Zpomalení do kopce nebo při zápřahu vleku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: