ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 stroj pro sbírání balíků

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
pitris11

pitris11


Počet příspěvků : 5
Registrován : 15. 07. 11

stroj pro sbírání balíků Empty
PříspěvekPředmět: stroj pro sbírání balíků   stroj pro sbírání balíků EmptyTue Nov 18, 2014 8:20 pm

Zdravím pánové, mám problém se strojem, který má sbírat balíky k pokrytí podlahy kravína - nesbírá a nevím, jak tam ty balíky dostat. Díky za pomoc
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin
durman


Počet příspěvků : 462
Registrován : 30. 06. 11

stroj pro sbírání balíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: stroj pro sbírání balíků   stroj pro sbírání balíků EmptyTue Nov 18, 2014 11:26 pm

otevres a prednim nakladacem (nebo trtaktorem) tam ten balik vlozis.. směju se ti
on je totiz nesbira, on je jen seka (rozváže) a hazi je kravam.
chapu v popisu je to tak napsano..
Návrat nahoru Goto down
https://ls-novinky.forumczech.com
pitris11

pitris11


Počet příspěvků : 5
Registrován : 15. 07. 11

stroj pro sbírání balíků Empty
PříspěvekPředmět: nic nedela   stroj pro sbírání balíků EmptyWed Nov 19, 2014 4:08 pm

zdravím admine a děkuji moc za rychlou odpověď, to mě taky napadlo, ale nějak se mi nedařilo ten balík ničím naložit. teď se mi jej podařilo po velkých peripetiích naložit, zavřel jsem zadní dveře, žádná nabídka nějaké akce, jen mi balík v tom stroji divně poskakuje. díky za dalí užitečnou radu
Návrat nahoru Goto down
pitris11

pitris11


Počet příspěvků : 5
Registrován : 15. 07. 11

stroj pro sbírání balíků Empty
PříspěvekPředmět: už mi to funguje   stroj pro sbírání balíků EmptyWed Nov 19, 2014 4:36 pm

ještě jednou díky admine moc za pomoc.
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin
durman


Počet příspěvků : 462
Registrován : 30. 06. 11

stroj pro sbírání balíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: stroj pro sbírání balíků   stroj pro sbírání balíků EmptyWed Nov 19, 2014 5:43 pm

není zač Idea zrejme si to myslel sarkasticky ze.. Very Happy

prikladam foto jak to nakladam ja.. (hranaty to polkne taky, akorat tam tancujou techno)

[You must be registered and logged in to see this image.]

pak uz jen zajedes do kravina a zapnes rozfuk
Návrat nahoru Goto down
https://ls-novinky.forumczech.com
pitris11

pitris11


Počet příspěvků : 5
Registrován : 15. 07. 11

stroj pro sbírání balíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: stroj pro sbírání balíků   stroj pro sbírání balíků EmptySat Nov 22, 2014 9:44 am

zdravím admine, "sarkasticky, tak to ani náhodou", jsem rád za každou radu každého admina na každém fóru (je to pořád práce, jako každá jiná, jen ve volném čase o to více si jí cením), protože už jsem byl ze všech pokusů o naložení zoufalý, ale ty jsi mi vysvětlil, že musím naložit, cituji: "otevres a prednim nakladacem (nebo trtaktorem) tam ten balik vlozis on je totiz nesbira, on je jen seka (rozváže) a hazi je kravam chapu v popisu je to tak napsano.." Takže, ještě jednou díky i za foto a s těma hranatýma, že tancujou techno máš pravdu.
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

stroj pro sbírání balíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: stroj pro sbírání balíků   stroj pro sbírání balíků EmptySun Dec 07, 2014 5:39 pm

dnes jsem zjistil ze jde rozhazovat slama tez krmnym vozem je to takovy lepsi vejdou se tam tri a slouzi stejne
Návrat nahoru Goto down
rm.racing
štamgast 3
štamgast 3
rm.racing


Počet příspěvků : 40
Registrován : 12. 03. 12

stroj pro sbírání balíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: stroj pro sbírání balíků   stroj pro sbírání balíků EmptySun Dec 21, 2014 9:46 am

to s tim krmnym vozem je dobry napad...nebavi me to furt bouchat po jednom na ten trhaci vuz, ja to tam nakladam kulate baliky celnim nakladacem s nastavcem na hranate baliky, nemusi se to utvirat,ale musi se to tam ulozit rovne
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





stroj pro sbírání balíků Empty
PříspěvekPředmět: Re: stroj pro sbírání balíků   stroj pro sbírání balíků Empty

Návrat nahoru Goto down
 
stroj pro sbírání balíků
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Seci stroj
» Vykládání balíků
» Hledání balíků
» Výkup balíků
» nezobrazuje sa mi stroj

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Ostatní-
Přejdi na: