ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Sázení stromků VYŘEŠENO

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptySun Nov 23, 2014 1:59 pm

Ví někdo jak by se dala změnit vzdálenost mezi sázenými stromy?


Naposledy upravil Fyrysan dne Thu Jan 08, 2015 5:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
lsolda

lsolda


Počet příspěvků : 4
Registrován : 21. 08. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyThu Jan 08, 2015 12:36 pm

V xml. souboru damconPL75 jsem zaměnil na řádku 46 toto:
                                                                     <treePlanter node="0>3|2" minDistance="10"
na:
                                                                     <treePlanter node="0>3|2" minDistance="5"
a vzdálenost  mám poloviční a funguje to.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyThu Jan 08, 2015 5:02 pm

Vyzkouším, Díky

Funguje to.
Návrat nahoru Goto down
bukef
štamgast 1
štamgast 1
bukef


Počet příspěvků : 21
Registrován : 05. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyWed Feb 18, 2015 8:55 am

A má někdo tušení čím se dájí orstranit omylem zasazené stromky? Pilou ani frézou to nejde, snad jen (autosave). dík
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyWed Feb 18, 2015 12:34 pm

já bych počkal než se dostanou do druhé fáze růstu a vzal je normálně pilou. Bude to trvat tak 2-3 dny
Návrat nahoru Goto down
bukef
štamgast 1
štamgast 1
bukef


Počet příspěvků : 21
Registrován : 05. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyWed Feb 18, 2015 10:09 pm

A ještě jedny technická, je omezený počet zasazených stromků? Odhadem jsem zasadil 500+ (no jo jsem nenažranej) stromku a hra mi začala padat. (v logu jenom 2x Waring) dík
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyThu Feb 19, 2015 4:01 pm

Myslím že to bude spíše o výkonu PC než o nějakém omezení výsadby. Sám jsem měl vysazeno 1300 stromů (no jo jsi amatér Very Happy , ale nic ve zlém Wink ) a neměl jsem žádný problém
Návrat nahoru Goto down
bukef
štamgast 1
štamgast 1
bukef


Počet příspěvků : 21
Registrován : 05. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyThu Feb 19, 2015 4:23 pm

cpu-Intel Core i5-4570 frekvence 3.2 GHz; gpu-GIGABYTE GTX 660 Ultra Durable 2GB; pamět-Kingston HyperX Beast 16GB (4x4GB) DDR3 1600 XMP;   snad to není uplnej šrot   jestli jsem je nesázel  moc blízko u sebe        no nic zkusím to znovu a uvidím
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyThu Feb 19, 2015 5:04 pm

Já jsem to sázel tím trojitým závěsem, takže docela blízko vedle sebe a nic. Jenom pro orientaci jsem měl 440 stromů vysazených na poli číslo 16 (mapa Westbridges)
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyThu Feb 19, 2015 5:32 pm

ahojte jak poznam ze jsou stromy vyrostly na max a muzu je kacet a vedet ze vic nevyrostou
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyThu Feb 19, 2015 7:37 pm

to nezjistíš, bohužel se na nich neobjevuje značka jako v LS13 ale rostou 10 dnů. Já používal porovnávání: zasadil jsem stromy, počkal až povyrostou o jeden stupeň růstu a zasadil vedle nich 1 další strom. Až je onen strom dohonil byl konec růstu.
Návrat nahoru Goto down
bukef
štamgast 1
štamgast 1
bukef


Počet příspěvků : 21
Registrován : 05. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyThu Feb 19, 2015 8:20 pm

Já jsem narval 500 asi na 3/4 pole 6. Sazeč mam nastavenej na ( <treePlanter node="0>3|2" minDistance="3"). No už hraju znova tak to vyzkoušín nastavit na 5 a budu doufat.
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyFri Feb 20, 2015 11:00 am

tak jeste jeden takova dotaz jake delky se vam dorustaji stromy ja mam cca 30m je to max?
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyFri Feb 20, 2015 11:52 am

tuším že je to 28m a je to max.
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyFri Feb 20, 2015 1:09 pm

ok dekuji
Návrat nahoru Goto down
bukef
štamgast 1
štamgast 1
bukef


Počet příspěvků : 21
Registrován : 05. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptySun Feb 22, 2015 9:31 pm

Otázka na FYRYSANA. Japák jsi sázel ty stromky? Všechny na jednou, nebo postupně po patrech? dík
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyMon Feb 23, 2015 9:13 am

Měl jsem to vysazeno na dvou polích a na každém ve dvou fázích (rychleji to nešlo a dělal jsem i další věci) takže spíš postupně.
Návrat nahoru Goto down
bukef
štamgast 1
štamgast 1
bukef


Počet příspěvků : 21
Registrován : 05. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyMon Feb 23, 2015 11:53 am

Tak po zkoužkách jsem našel zakopanýho kočku. Na patro se může zasadit do 500 (já sázím 480 dva vleky). Jinak to padá.  diky  za pomoc
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyMon Feb 23, 2015 10:42 pm

Po jaké době od zasazení ti hra spadne? Já jsem zkusil zasadit 600 stromů které jsem za pomocí urychlení času nechal vyrůst až na poslední stupeň a žádný pád hry nenastal. Můžu ještě vyzkoušet nechat hru běžet na pozadí v průběhu růstu a uvidím co se stane v normální (120x) rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
bukef
štamgast 1
štamgast 1
bukef


Počet příspěvků : 21
Registrován : 05. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyTue Feb 24, 2015 9:06 am

Když jsem zasadil 620 stromků, tak po druhý až třetím uložení to napslo že giants editor přestal pracovat.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyTue Feb 24, 2015 11:28 am

Tak ti teda nevím, uložil jsem to a znova nahrál asi 5x a pořád nic, takže těžko říct.
Návrat nahoru Goto down
bukef
štamgast 1
štamgast 1
bukef


Počet příspěvků : 21
Registrován : 05. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyTue Feb 24, 2015 12:42 pm

Zkus to uložít a pokračovat a pak to zase uložit. A používáš mod (map aoutosave)? Jelikož hraju docela dlouho vkuse. Ale co je mi divný, že v logu to nevypisovalo žadnej error.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyTue Feb 24, 2015 9:44 pm

jj používám autosave. Jdu otevřít mapu kterou hraju běžně a spočítám kolik stromů tam mám zasazeno. Potom bude jasno.

PS.: Jde o originál Bjornholm


Tak jsem zběžně spočítal stromy a mám jich přes 500, všechny v jedné fázi růstu a žádné problémy nemám takže to bude přímo někde u tebe. PC to asi nebude protože bych řekl že mám slabší stroj (přece jenom je to mírně nadprůměrný ntb) akže bych to zkusil bez módů nebo si možná zkusit pohrát s nastavením grafiky? Jednou mi dělalo problémy to že se mi nějak vymkly automatické aktualizace a zmeškal jsem 2 verze grafiky, tak bych to taky zkusil prověřit. Víc už ti opravdu neporadím.
Návrat nahoru Goto down
bukef
štamgast 1
štamgast 1
bukef


Počet příspěvků : 21
Registrován : 05. 11. 12

Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO EmptyWed Feb 25, 2015 6:15 pm

Díky za snahu. Tak dál to nebudu studovat, hlavně že se to dá hrát.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sázení stromků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sázení stromků VYŘEŠENO   Sázení stromků VYŘEŠENO Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sázení stromků VYŘEŠENO
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» mapa Baltic_villageV1 - VYŘEŠENO
» Výška plodin VYŘEŠENO
» Řezačka vs tráva VYŘEŠENO
» Světla od majáků VYŘEŠENO
» Vehicle Sort VYŘEŠENO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Lesní technika-
Přejdi na: