ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

log hry

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
yRobin
štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 28

PříspěvekPředmět: log hry   Thu Nov 27, 2014 9:59 am

Mohl by mi,prosím,někdo poradit,jak mám vyčistit log hry? Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Nov 27, 2014 12:40 pm

Very Happy Jak? Jednoduše. Vyhaž všechny mody pryč a uvidíš že log bude čistý, bez errorů.
Návrat nahoru Goto down
rad 1
štamgast 4
štamgast 4

Počet příspěvků : 54

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Nov 27, 2014 5:14 pm

Stačí jen odstranit ty špatný Wink Jak se v logu objeví error nebo warning tak jse mod pryč.
Zatím mám ale kliku z pěti jsem vyhodil jeden. Chybu to psalo (něco s texturou) ale ve hře fungoval.
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin

Počet příspěvků : 459

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Nov 27, 2014 7:12 pm

warningy nevadej, to je jen treba upozorneni ze je spatnej format obrazku/textury, ale funguje normalne

Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Nov 27, 2014 7:36 pm

rad 1: dej sem link na log hry. Bez toho se dá těžko radit.
Návrat nahoru Goto down
rad 1
štamgast 4
štamgast 4

Počet příspěvků : 54

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Nov 27, 2014 9:17 pm

já jsem v pohodě Wink Vše mi šlape. Spíše kolega na začátku vlákna by ho sem měl hodit.
Návrat nahoru Goto down
Farmarik123456789
Master
Master

Počet příspěvků : 103

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Nov 27, 2014 10:39 pm

Chalani poradte aj mne prosim vas prilozen log  na http://uloz.to/xJSUw8xF/log-txt  (Warning 5X)
Návrat nahoru Goto down
yRobin
štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 28

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Fri Nov 28, 2014 8:38 am

Poradíte teda? Tady to je. http://uloz.to/xuUXwjr9/log-txt
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master

Počet příspěvků : 123

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Fri Nov 28, 2014 11:54 am

yRobin: pokud jsem nic nepřehlédl, tak to jsou tyto mody:
- HolarasMes500
- grimmePACK
- Unia_Kombijosza
- TSL_Prototype_9m_LS15_wsb.TSL9m
- Zunhammer
jinak je tam dost ostatních nezávažných chyb, což svědčí o kvalitě módů. Dobře udělaný mód má log čistý.
Tak hodně zdaru.
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Fri Nov 28, 2014 12:11 pm

Farmarik123456789:
tvůj log je dobrý, je tam pouze upozornění ohledně zvuku (nepodporovaný formát) a u modu "GewichtliebherrL538" je v souboru "JD_Gewicht1.i3d" hodnota "clipdistance=0" , původní hodnota by mela být "clipdistance=300".
Pokud věci umíš opravit - OK, pokud ne, tak se na to vybodni, na hru to nemá vliv.
Tak dobrou úrodu a práci zdar.
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master

Počet příspěvků : 122

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Fri Nov 28, 2014 12:46 pm

Zdar, mám taky menší problém. Hra mi začala dost často padat. Podstatně častěji než kdy dřív. Na konci logu se mi objevil 2x řádek "Application exit request forced"
Nevíte čím by to mohlo být? Díky...
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Fri Nov 28, 2014 3:36 pm

Meph6:
Ahoj, musíš taky napsat o jakou mapu se jedná. Máš hru staženou nebo orgo? Většinou se to stane, když nějakou mapu si sám upravuješ v GE.
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master

Počet příspěvků : 122

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Fri Nov 28, 2014 3:43 pm

Jo to mě taky mohlo napadnout Very Happy Hraju mapu LandwirtschaftExtrem2015 a hru mám dá se říct origo. Zkopírovanou od kámoše kterej si hru koupil takže tak...zvažuju jestli si ji koupit mám nebo ne, když mám koupenou 2013
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Sat Nov 29, 2014 11:43 am

Aha, tak je možné, že tam nemáš poslední patch. Pro chod hry je dost zásadní. A co stažené módy, zkus to bez nich. Mě to dělal CoursePlay 4.0 Beta. A padalo to tím rychleji, čím víc jsem tam uložil tras. Taky předpokládám, že tvůj stroj je dostatečný výkonem.
Tak hodně zdaru.
Návrat nahoru Goto down
kukurin
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 62

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Aug 06, 2015 4:27 pm

ahoj .mam v logu tenhle eror ktery se ukazuje jen v tehle mape agro podhradie.

Error: index out of range
LUA call stack:
D:/Code/Giants/lsim2015/build/finalbin/dataS/scripts/Utils.lua(9) : printCallstack
D:/Code/Giants/lsim2015/build/finalbin/dataS/scripts/Utils.lua(58) : checkChildIndex
=C:/Users/Jirka/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//MapFruitTrigger/MapFruitTrigger.lua(97) : indexToObject
=C:/Users/Jirka/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//MapFruitTrigger/MapFruitTrigger.lua(66) : load

je to vazna chyba?nebo se stim da hrat?a co se stane kdyz ten mapfruit trigger. odstranim prestane neco fungovat?
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE

Počet příspěvků : 322

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Aug 06, 2015 5:44 pm

Ahoj no hrát se s tím asi dá ale počítám, že to nebude fungovat tak jak má... Záleží co vše ten trigger ovládá a co je v něm špatně...
Návrat nahoru Goto down
Motylek

Počet příspěvků : 7

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Aug 06, 2015 5:49 pm

Ahoj. Log hry bude čistý pokud opravíš mody. Z zkušenosti říkám že se vyplací opravovat pouze opravdu hezké mody... zde posílám něco pro začátek Smile
http://www.cmelakov.cz/opravy.html
Až to dostaneš do "rychtiku" vrhni se na další problematiku / třeba MR mody Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
kukurin
štamgast 5
štamgast 5

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Aug 06, 2015 6:36 pm

ahoj.dekuji za pomoc.podivam se na to .ikdyz s tema opravama asi nevim nevim.vtomhle nevinikam.
ps:do ls15 sou nejake mr mody?i more realistick?
Návrat nahoru Goto down
Motylek

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Aug 06, 2015 6:42 pm

Neni z. Smile Opravy jsou jednoduchý.. takový převod kombajnu do MR je Amerika když to děláš poprvé I love you

k tomu PS: S tátou jsme si koupili LS15 s tím že si užijeme lepší hru.... dospěli jsme k závěru, že radši budeme hrát LS13 s MR modama. Fyzika LS 15 připomíná fyziku LS13 v základu s jemným nádechem MR. Osobně to hodnotím jako katastrofu... MR do LS15 nenajdeš a nikdo to ani zatim neudělá protože dural má osobní problémy (strůjce MR) a navíc Giants ještě nezvěřejnil potřebné scripty nebo co... Prostě si ještě počkej než koupíš LS15. Nainstaluj si radši MR do LS13... stáhni mapu Brodek a máš krásnou hru Idea jestli chceš zvěřejním ti komplet složku mods... a máš vystaráno...
Návrat nahoru Goto down
kukurin
štamgast 5
štamgast 5

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Aug 06, 2015 6:54 pm

ls 15 mam uz koupenou co vysla.ale mam porad nainstalovanou i ls13 s mr modama i modem samotnym.mapu brodek mam myslim taky stazenou.mas vtom mods i stare stroje?zetory , sbercky  ,e514,516 atd?
Návrat nahoru Goto down
Motylek

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Aug 06, 2015 6:58 pm

A máš Brodek V2? Ta první verze co vim tak se moc nepovedla. Tonda má už V5 ale tu jsem ke stažení nenalezl. V mods složce mam moderní stroje... Zvolili jsme se moderní stroje, protože na takovou mapu se hodí spíš větší záběry (sečka, kombjan, brány apod.) nedokážeme si ani jeden představit, že bychom např. sekali pole č. 13 s 6m lištou... ono je to problém i se 13m... už takhle sekáme to pole celý večer Laughing
Návrat nahoru Goto down
kukurin
štamgast 5
štamgast 5

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Aug 06, 2015 7:05 pm

aha .to jo.to je fakt.no mam zd brodek pack.takze asi ta prvni.jinak ja hraju vetsinou sam.
Návrat nahoru Goto down
chanky

Počet příspěvků : 4

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Wed Nov 11, 2015 2:38 pm

Zdravím, může mi prosím někdo pomoct s tímto logem. Děkuji moc. http://ulozto.cz/x4BBj4rj/log-txt
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***

Počet příspěvků : 186

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Wed Nov 11, 2015 7:29 pm

chanky-jediné co tam máš je toto:
Register vehicle type: New_Holland_T8_040_Tracotr_v4_1.Monster
Warning: shop description type 'machineType' is deprecated. Please use 'category' instead! (modDesc.storeItems.storeItem(0))

Otevři moddesc toho hollanda a dole změň <machineType>tractors</machineType> na <category>tractors</category> a mělo by být vše v pořádku.
A toto (Error: Not all prerequisites of specialization sprayer are fulfilled) mám taky a zatím to neřeším.
Hra jede bezvadně.
Návrat nahoru Goto down
chanky

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Nov 12, 2015 1:38 pm

Děkuji moc za radu. :-)
Návrat nahoru Goto down
chanky

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Nov 12, 2015 7:53 pm

Zdravím ještě jednou a prosím o pomoc. Tak jsem rozjel další mody, který jsem měl uložený a erory se bohužel navršily. Stroje jsou to pěkné tak je mi líto se jich zbavovat. děkuji za pomoc.  
http://ulozto.cz/xY5eVeDP/log-txt

Naposledy upravil chanky dne Fri Nov 13, 2015 5:24 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***

Počet příspěvků : 186

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Thu Nov 12, 2015 9:34 pm

chanky napsal:
Zdravím ještě jednou a prosím o pomoc. Tak jsem rozjel další mody, který jsem měl uložený a erory se bohužel navršily. Stroje jsou to pěkné jak je mi líto se jich zbavovat. děkuji za pomoc.  
http://ulozto.cz/xY5eVeDP/log-txt

U těchto dvou:
Error: Can't load resource 'C:/Users/HP/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//kroneBigX1100_orig/textures/shared/dirt_normal.dds'.

Error: Can't load resource 'C:/Users/HP/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods//Deutz_Fahr_TTV_7250_Tractor_v1_0/wheels/Ruedas/shared/dirt_normal.dds'.

Ti chybí dirt_normal.dds.Možná to máš v nějakém módu co používáš,tak se podívej a když to najdeš tak to zkopíruj do těch dvou strojů do textures a errory zmizí.

A co se týče tohoto:
Error: index out of range
tak to je závažnější chyba,kterou běžný uživatel ne vždy odstraní.Napíšu které módy dáš stranou,protože na to nemám momentálně čas a mohu až za týden.Třeba Ti mezitím poradí někdo jiný.

JCB_8310_v4_0
Deutz_Fahr_TTV_7250_Tractor_v1_0
Case_IH_1000_V12_TwinTurbo

Víc Ti zatím nepomohu.
Návrat nahoru Goto down
chanky

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Fri Nov 13, 2015 1:38 pm

Děkuji i tak je to dost:-)
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

Počet příspěvků : 629

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Sun Nov 15, 2015 7:49 pm

Ak by sa kazdy drzal zasady:po kazdom odskusani novovlozeneho stroja kontrola logu-tak by neboli problemy z hrou,ani by mody nevydavali kadejaki chytraci,ktori to spravne nedokazu urobit. Nech je stroj akokolvek pekny-ak ma vazne chyby okamzite do kosa.Nestoji to totiz za to,aby padla hra a prisiel si o nahraty save...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: log hry   Today at 2:40 pm

Návrat nahoru Goto down

log hry
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: