ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 volant a joystick

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: volant a joystick   volant a joystick EmptySun Nov 30, 2014 8:13 pm

ahoj jde nastavit k volantu jeste joystick na ovladani nakladace nebo kombajnu atd. diky za pomoc
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptySun Nov 30, 2014 9:29 pm

Jde. Prostě ho připojíš a ovládáš Wink Pokud ne, tak namapovat osy v nastavení hry.
Ale pozor, stalo se mi, že u některých modů - které měly nestandardní ovládání -  jsem si musel třeba změnit mapování tlačítek a os toho joysticku jenom pro konkrétní mod. A hledat to v nastavení byl dost opruz. Lepší bylo rovnou editovat xml, ale to zase chce vědět co děláš. Jinak se pak divíš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptyWed Dec 03, 2014 8:16 am

super funguje to diky nechapu jak jsem to mohl hrat bez toho Smile
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptyThu Dec 04, 2014 11:31 pm

Mě se to bohužel hádá když si nastavím třeba zatáčení na volant a je připojený joystick tak kombajn je neovladatelný a jezdí pořád dokola.
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptyFri Dec 05, 2014 12:43 pm

me to taky delalo ale me pomohlo v nastaveni nastavit pomocne ovladani misto klavesnice pad a pak v nastaveni ovladani jen nastavit osy a hned to slo
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptyFri Dec 05, 2014 7:36 pm

to myslíš přímo ve hře nastavit pomocné ovládání nemohu najít . Můžeš mi to prosím nějak přiblížit . Děkuji moc
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptyFri Dec 05, 2014 9:29 pm

primo ve hre je to tam mas na prvnim radku volant to mas zapnuto a pod tim mas pomocne ovladani klavesnice ja si tam dal joystick a primo v kolonce ovladani uz jen nastavil osy a slo mi to
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptyFri Dec 05, 2014 10:20 pm

otevřeš soubor "inputBinding.xml" změníš na device="1"
třeba: volant bude device="0" a joystik bude device="1"
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptySat Dec 06, 2014 1:17 am

oba jste měli pravdu už to valí problém byl nezkalibrovaný joystick. Díky vám za rady Smile
Návrat nahoru Goto down
ziguli
štamgast 5
štamgast 5
ziguli


Počet příspěvků : 75
Registrován : 23. 06. 14

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptyThu Dec 11, 2014 6:44 pm

mne to doteraz slo ale ako som nainstaloval novy patch tak sa mi to neda nastavit, nastavim jeden a na druhy mi to furt dava rovnaku funkciu (Axis 6) uz som skusal vselico, neviete nejako poradit? dakujem
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptySat Dec 13, 2014 5:49 pm

zajdi do xml a všechno znovu přepsat jak bylo psáno výše v tomto tématu . Jedná se o device 0
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptySat Dec 13, 2014 5:52 pm

nejnovější patch totiž přepisuje xmlko do původního stavu taky mě to nasralo a musel jsem to dělat znovu
Návrat nahoru Goto down
ziguli
štamgast 5
štamgast 5
ziguli


Počet příspěvků : 75
Registrován : 23. 06. 14

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptySat Dec 13, 2014 6:09 pm

ide o to že ja som to chcel znovu nastaviť do pôvodného stavu len na joistick mi funkcie nastavilo v pohode a na volant mi pri kazdom pohybe (volant, pedale, tlacitka na volante) hodilo tu istu funkciu (axis 6) a to mi pred tým nerobilo a všetko išlo v pohode spolu
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptyWed Dec 17, 2014 6:29 pm

Pokud sis neudělal předem zálohu, což mi přijde normální před další změnou, tak musíš znovu vše namapovat. Ale funguje to. Patch 1.2 neupravuje nijak ovládání, alespoň jsem se to nikde nedočetl, ale přepíše soubor inputBinding.xml původně instalovaným. Takže to jít musí.
Návrat nahoru Goto down
ziguli
štamgast 5
štamgast 5
ziguli


Počet příspěvků : 75
Registrován : 23. 06. 14

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptyWed Dec 17, 2014 7:20 pm

ale zaujímavé je, že jeden joistick mi ide normálne spolu s volantom, ale ten čo tam bol pred tým tak ten nejde
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick EmptyWed Dec 17, 2014 7:32 pm

me osobne to dalo moynost prepsat ovladani kdo to odklik tak to musi nastavovat ynovu a kdo ne ma to tak jak to mel
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





volant a joystick Empty
PříspěvekPředmět: Re: volant a joystick   volant a joystick Empty

Návrat nahoru Goto down
 
volant a joystick
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Volant plus joystick
» volant a joystick
» joystick
» Volant logitech G27
» Volant

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: