ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
luko83

Počet příspěvků : 3

PříspěvekPředmět: hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko   Wed Dec 10, 2014 12:06 pm

ahoj lidičky hledám partu lidí kteří hrají reálně a mají rádi české zemědělství. na mody co zatím mám mohu poslat odkazy hledám už dlouho ale zatím se mi naskytl jedek kolega co hraje realně ale jsme jen dva a je to takové celkem na prd můžete mě kontaktovat v SZ nebo na email (lubos1@napismi.to) budu se těšit na případné přátelství a skvělé hraní a zábavu tek neváhejte s potdravem Luko
Návrat nahoru Goto down
Luboš 53
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 22

PříspěvekPředmět: Re: hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko   Mon Dec 22, 2014 9:10 am

Já ti pomohu ( [You must be registered and logged in to see this link.] ) Fac/ Lubos Horák
Návrat nahoru Goto down
Hubas15

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko   Mon Dec 22, 2014 10:25 am

čau bereš ještě někoho? rád bych si taky zahrál, hraju na volantu a bavi mě!! Kdyžtak odepiš
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko   Today at 8:33 pm

Návrat nahoru Goto down

hledám partu na hraní pro komunikaci používám TSko
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Počet FPS při hraní
» Mod na hledání podkov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: