ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prosím poraďte ohledně hraní po LAN

Goto down 
AutorZpráva
peet72

peet72


Počet příspěvků : 2
Registrován : 05. 04. 14

Prosím poraďte ohledně hraní po LAN Empty
PříspěvekPředmět: Prosím poraďte ohledně hraní po LAN   Prosím poraďte ohledně hraní po LAN EmptySun Dec 14, 2014 10:21 pm

Zdravím přátelé,

měl bych prosbičku, zda nějaký šikulka z Vás pařanů FS 15 neví, jak zprovoznit hru pro více hráčů, ale po místní síti LAN. Chceme udělat s partou nadšenců mezi svátky takovou malou LAN párty pro 4-8 hráčů, vše je připraveno - gigabitový switch, UTP kabely i jednotlivý hráči se svými pc sestavami včetně original her. Jediný zádrhel je ten, že nevíme jak nastavit switch, popř. další parametry pro zprovoznění multiplayeru přes LAN.

Pokud máte někdo zkušenosti, třeba i z verze 2013, prosím podělte se o ně se mnou, ať se nám ten malý vánoční zázrak podaří Wink

Předem díky, s pozdrvem

Peet diky
Návrat nahoru Goto down
peet72

peet72


Počet příspěvků : 2
Registrován : 05. 04. 14

Prosím poraďte ohledně hraní po LAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím poraďte ohledně hraní po LAN   Prosím poraďte ohledně hraní po LAN EmptyMon Dec 22, 2014 8:20 pm

Zdravim panove (popr. i damy),

tak jsem se snazil a hledal,nakonec i volal na zakaznickou podporu Farming simulatoru a bohuzel bez internet. pripojeni hru pro vice hracu nelze spojit,tudiz nezbyva nez doufat,ze se jednou dockame i moznosti hrani ciste po LAN bez internet. pripojeni.

S pozdravem Peet
(odeslano z meho Huawei Honor 2)
Návrat nahoru Goto down
 
Prosím poraďte ohledně hraní po LAN
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» otazka ohledně giants editoru
» Prosím vas poradte mi :)
» Poradte mi prosim
» APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím
» Prosím poraďte nejakú dobrú sejačku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: