ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Prosím poradí mi někdo v LS15 neukazuje se mi řidi

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Dudi23

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Prosím poradí mi někdo v LS15 neukazuje se mi řidi   Thu Dec 25, 2014 6:53 pm

Prosím poradí mi někdo v LS15 neukazuje se mi řidič v kabině. Čus lidi.Jdu za vámi kvůli hře LS15.Neukazuje se mi řidič v kabině.Mám origoš hru,nemám tam žádné módy a neukáže se mi řidič, prostě tam není  Sad nevím jestli to je v notebooku, nebo chybí nějaký dopsaný text, nevím.Proto prosím o pomoc, jestli se s tímto někdo nesetkal?už nevím co mám dělat...a jinak mi to píše toto: Replace profile game.xml The file game.xml in the program path is newer than the version in the profile path.Do you want to replace the profile file game.xml with the one in thr program dinectory? a pak je tam buď: yes nou nevím...jinak značka NOTEBOOKU JE ACER ASPIRE 5553G AMD Phenon II N950 Quad-Core Processor, 6,0GB RAM,ATI Mobolity Radeon HD 4250, 5650 Díky moc za radu.když tak tady je email dudi23@seznam.cz díky moc
Návrat nahoru Goto down
zeli22

Počet příspěvků : 10

PříspěvekPředmět: Re: Prosím poradí mi někdo v LS15 neukazuje se mi řidi   Fri Dec 26, 2014 9:58 am

Aktualizuj ovladače grafické karty
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin

Počet příspěvků : 459

PříspěvekPředmět: Re: Prosím poradí mi někdo v LS15 neukazuje se mi řidi   Fri Dec 26, 2014 3:35 pm

tusim ze kdyz mas nastaveny graficky naroky na LOW tak ridic neni videt.
(ale tohle fakt nepovazuju za problem...) Very Happy

DWatator

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: Prosím poradí mi někdo v LS15 neukazuje se mi řidi   Mon Feb 02, 2015 2:49 pm

Zdravim Ridic se mi taky nezobrazuje a k tomu ani hospodarska zvirata. Zkousel jsem postup ktery je popsan v sekci Hospodarska zvirata primo adminem, to fungovalo ale po pul hodine mi to zhaslo celej notas prosim tez o radu. (A omlouvam se jestli sem napsal zadost do spatne sekce)
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master

Počet příspěvků : 123

PříspěvekPředmět: Re: Prosím poradí mi někdo v LS15 neukazuje se mi řidi   Fri Feb 06, 2015 10:19 am

Doporučuji přečíst taky odstavec s minimálními nároky hry. Myslím, že noťas toho má plný kecky a že jeho výkon souvisí se všemi těmito problémy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Prosím poradí mi někdo v LS15 neukazuje se mi řidi   Today at 11:50 pm

Návrat nahoru Goto down

Prosím poradí mi někdo v LS15 neukazuje se mi řidi
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Převod modu z LS15 do LS13
» vkládání do LS15
» APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: