ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejlepsi mapa???

Goto down 
+13
Rmonta77
Farmarik123456789
komrob
Meph6
OfF_StaRs
hOUSTA003
drewCZ
aukroprodej82
Stazius
pepe124
yRobin
saikop
AsgardStephen
17 posters
AutorZpráva
AsgardStephen
štamgast 5
štamgast 5
AsgardStephen


Počet příspěvků : 62
Registrován : 27. 12. 14

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptySat Jan 03, 2015 10:19 pm

Nahazujte
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptySun Jan 04, 2015 8:04 am

Pokud chceš něco opravdu realistického tak Two Rivers. Krásně udělaná mapa bez chyb.
Návrat nahoru Goto down
yRobin
štamgast 2
štamgast 2
yRobin


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 11

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptySun Jan 04, 2015 6:32 pm

Ta mapa je fakt dobrá,ale poradíte mi někdo,jak a čím krmit prasata? Dík.
Návrat nahoru Goto down
pepe124

pepe124


Počet příspěvků : 8
Registrován : 29. 03. 12

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptySun Jan 04, 2015 7:21 pm

Mapa je fajn ale je dost náročná na PC
Návrat nahoru Goto down
Stazius

Stazius


Počet příspěvků : 4
Registrován : 19. 07. 12

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptySun Jan 04, 2015 8:02 pm

škoda jen, že sou průjezdné kameny a ploty Sad
Návrat nahoru Goto down
AsgardStephen
štamgast 5
štamgast 5
AsgardStephen


Počet příspěvků : 62
Registrován : 27. 12. 14

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyMon Jan 05, 2015 11:27 pm

Je dost náročná to je pravda není se však čemu divit má 400MB, ale mrzí mě jak píše Stazius že jsou průjezdné objekty :/ nejvíc mě asi zatím oslovila WestBridge Hill a nejlepší na ní je...... že ji nemusíte STAHOVAT!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
yRobin
štamgast 2
štamgast 2
yRobin


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 11

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyTue Jan 06, 2015 2:17 pm

A taky pomocník tam moc dobře nefunguje. Na originál mapě najede stroj na začátek pole a srovná se podle okraje,ale tady jede pořád rovně. To že sou průjezdné ploty až tak nevadí,ale u polí je to samý strom a strje se o ně zasekávají.
Návrat nahoru Goto down
aukroprodej82

aukroprodej82


Počet příspěvků : 10
Registrován : 19. 11. 14

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyWed Jan 07, 2015 5:23 pm

nej. je zatím Big Slovak. Mapa od Coufyho je taky dobrá, ale silnice v ní jsou hodně špatné.
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyThu Jan 08, 2015 5:32 pm

TWO RIVERS FOREVER! Cool Like a Star @ heaven
+ různé výkupy, pole tak akorát, trocha terénních nerovností, soil mod, zelené hnojení, hodiny zábavy
+/- ideální pro MP
- trvá hodiny než sám rozjedeš hospodářství, mizerné parkování vleků a strojů se kterými se blbě couvá Wink
Návrat nahoru Goto down
hOUSTA003

hOUSTA003


Počet příspěvků : 6
Registrován : 12. 02. 12

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyThu Jan 15, 2015 6:01 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyThu Jan 15, 2015 9:39 pm

hOUSTA003: Nevypadá to špatně, ale vadilo by mě, že je to taková placka, já rád kopce.
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptySun Jan 25, 2015 5:33 pm

Ak niekomu nestíha alebo seká Two Rivers tak vám môžem dať svoju upravenú verziu pre pomalšie PC Smile

Len by ma zaujímalo, kde sú tam Sýpky?
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptySun Jan 25, 2015 11:53 pm

Za mě je jednoznačně nejlepší mapa Brojnelux v1.1 Like a Star @ heaven

OfF_StaRs: Jaké sýpky máš na mysli?
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyMon Jan 26, 2015 7:44 am

Tak myslím tie, kde si najedeš s traktorem a vlekem pod sýpku a začne sa ti sýpať surovina na odvoz do predaja. Smile
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyMon Jan 26, 2015 8:23 am

Tak to je hned vedle toho kde suroviny vysypáváš do sýpek Smile Viz obrázek...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zajedeš dovnitř a zeshora je taková trubka. Nabídne ti to "Zahájit plnění [R]" nebo tak něco a pak už si jen vybereš plodinu a je to...
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyTue Jan 27, 2015 9:23 pm

Vďaka lebo fakt som nevedel kde si to mám nakypkať Very Happy, A mám jeden problém nechce sa mi kúpiť žiadný stroj, že by som vymazal nejakú vec čo pridáva stoje do mapy? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyThu Jan 29, 2015 2:30 pm

Mám jednú otázku, v tej mape Two Rivers tam je taká jedná časť, kde sa tam nachazajú auta a ľudia, je to možné vypnuť alebo vymazať, lebo mi to vadí, že to to tam je.

ďakujem...
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyThu Jan 29, 2015 2:35 pm

Tady se řešilo jak vypnout/vymazat auta ze hry. Lidi ale nevim...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
OfF_StaRs
Ace *
Ace *
OfF_StaRs


Počet příspěvků : 230
Registrován : 16. 02. 12

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyThu Jan 29, 2015 4:22 pm

Tak aut som sa zbavil už mi tam žiadné nestojí a tom meiste Very Happy, ale ešte tých ľudí sa chcem zbaviť, snáď niekto vie čo s tým.
Návrat nahoru Goto down
komrob
štamgast 1
štamgast 1
komrob


Počet příspěvků : 19
Registrován : 06. 12. 11

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyFri Jun 12, 2015 5:05 pm

Nádasdfalva Map V 2.0
Návrat nahoru Goto down
Farmarik123456789
Master
Master
Farmarik123456789


Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 11. 13

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyFri Jun 12, 2015 5:27 pm

MAPS Nadasdfalva V2.0 a new maps OGF_Bayern_2015. Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Rmonta77

Rmonta77


Počet příspěvků : 4
Registrován : 09. 12. 14

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyFri Jun 12, 2015 8:52 pm

Tohle je bomba mapa do FS13. Kdyby tak byla do fs15, tak těžko by měla konkurenci.

Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptySun Jun 14, 2015 6:48 am

Cau pro mě zatim nejlepší agro farma počeštěná madarska mapa
Návrat nahoru Goto down
jenyk

jenyk


Počet příspěvků : 3
Registrován : 14. 06. 15

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptySun Jun 14, 2015 10:10 am

Zduř. Ta mapa Nadasdfalva V2.0 vypadá dobře. Ale nějak mi nejdou otevírat žádná vrata a to mám mody na otvírání stažené. Snad to nějak upracuju abych mohl vyzkůšat Sad
Návrat nahoru Goto down
komrob
štamgast 1
štamgast 1
komrob


Počet příspěvků : 19
Registrován : 06. 12. 11

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptySun Jun 14, 2015 12:36 pm

U některých vrat na této mapě se musí vystoupit a jít před vrata a otevřít je "O"
Návrat nahoru Goto down
jenyk

jenyk


Počet příspěvků : 3
Registrován : 14. 06. 15

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyMon Jun 15, 2015 3:04 pm

Kurňa chlapi.Bojuju s mapou nadasdfalva V2 už druhý den. Nejdou mi otevírat ani jedny vrata a nevím čím to je. Mám stažený mod na otevírání a stejně to nefakčí. Hraje někdo tuhle mapu?? Jestli to vůbec funguje. Díky za rady pokud budou
Návrat nahoru Goto down
jenyk

jenyk


Počet příspěvků : 3
Registrován : 14. 06. 15

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyMon Jun 15, 2015 3:06 pm

komrob napsal:
U některých vrat na této mapě se musí vystoupit a jít před vrata a otevřít je "O"




JJ. Ale ani tak nejdou otevřít Sad
Návrat nahoru Goto down
komrob
štamgast 1
štamgast 1
komrob


Počet příspěvků : 19
Registrován : 06. 12. 11

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyMon Jun 15, 2015 4:42 pm

Tak to bohužel neporadím-nic jiného mě nenapadá.
Je pravda že já mám u této mapy taky problém - u míchačky siláže poblíž kravína mám ji plnou a za nic na světě mi nejde z té roury hotová siláž do žádného vleku,přívěsu vysypat. Sad
Návrat nahoru Goto down
Martasss

Martasss


Počet příspěvků : 10
Registrován : 29. 11. 14

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyFri Jul 03, 2015 9:11 am

ofgstar prosba: mohl bys mě poslat tu mapu upravenou two rivers na slabší pc. Mě se totíž ta mapa seká.
Návrat nahoru Goto down
penak

penak


Počet příspěvků : 12
Registrován : 05. 04. 15

Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? EmptyFri Jul 24, 2015 2:51 pm

komrob napsal:
Tak to bohužel neporadím-nic jiného mě nenapadá.
Je pravda že já mám u této mapy taky problém - u míchačky siláže poblíž kravína mám ji plnou a za nic na světě mi nejde z té roury hotová siláž do žádného vleku,přívěsu vysypat. Sad

ta míchárna je nefunkční musíš si dát do modu staženou a ve hře koupit dále je tam také nefunkční kompost pokud sis ho uš nespravil /návod najdeš ve videu cz ls Jíra

jinak mapa je fajn měli jsme ji na serveru ale pro singl si myslím že brzo unaví moc velká !!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejlepsi mapa??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepsi mapa???   Nejlepsi mapa??? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejlepsi mapa???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nejlepší mapa TZS
» Hledám mapu
» Nejlepší mody a mapa
» mapa
» Nejlepší traktor?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: