ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pomoc surne so silažnou jamou

Goto down 
+3
drewCZ
rm.racing
marosko733
7 posters
AutorZpráva
marosko733

marosko733


Počet příspěvků : 4
Registrován : 28. 09. 14

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptyWed Jan 07, 2015 7:38 pm

Čaute lidičky potrbeujem pomoc v silažnej jame opticky keď pozriem už nevidím žiadnu silaž a pritom keď vojdem do jami tak mi ukazuje 7% silaže a ak zoberiem nakaldač a idme to nabrat tak neberie nič do lyžice a ani neviem kde to mam nabrať tym padom nemôžem dať travu ani do vedľjšej jamy lebo tam tiež to iste robi ... a ďalšie dva mam plne .. ak otoo mamspavit aby som mohol vyspat travu robiť znova silaž tychto dvoch jamach kde mi uakzuje 7% silaze a pritom tam nic neni viete povedať kde je problem ?
Návrat nahoru Goto down
rm.racing
štamgast 3
štamgast 3
rm.racing


Počet příspěvků : 40
Registrován : 12. 03. 12

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptyWed Jan 07, 2015 9:41 pm

Měl jsem podobný problém a stačilo tam opět dovézt řezanku a opět mi to fungovalo. Zbylo mi tam 1% a nešlo to nabrat.
Návrat nahoru Goto down
marosko733

marosko733


Počet příspěvků : 4
Registrován : 28. 09. 14

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptyWed Jan 07, 2015 10:12 pm

rm.racing napsal:
Měl jsem podobný problém a stačilo tam opět dovézt řezanku a opět mi to fungovalo. Zbylo mi tam 1% a nešlo to nabrat.

to so mskusa la nejde to stale 7 % ukazuje a pritom tam nic neni
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptyThu Jan 08, 2015 5:13 pm

Mně se to stalo na Two Rivers, když jsem plnil jámy poprvé (a ještě během hry přidal mod na siláž ImprovedSilageBunkerNeboJakSeJmenuje). Pomohlo následující:
- Odzálohovat původní save hry (pro sichr...)
- Spustit hru a nový Save
- Odzálohovat všechny mody pryč
- Pustit hru, siláž se objevila
- Save
- Vrátit mody, nahrát save
a už to neblblo... Pokud by to nepomohlo, napiš podrobnosti z testu (bez modů! jaká mapa? verze hry?)
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptyThu Jan 08, 2015 6:47 pm

Pokud je to origo mapa tak bude problém po nahrání Patche 1.2, měl jsem to samé. Je potřeba před instalací patche mít jámu buď úplně plnou nebo prázdnou. Já to vyřešil přeinstalací hry, vyprázdněním jámy a nahráním Patche 1.2 a vše už funguje jak má.
Návrat nahoru Goto down
marosko733

marosko733


Počet příspěvků : 4
Registrován : 28. 09. 14

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptyFri Jan 09, 2015 8:35 am

Dikes skusim prinstalovat ak by to nešlo tak aj tu predošlu radu a dam vedeiť ktoré pomohlo.
Návrat nahoru Goto down
tchibo
štamgast 3
štamgast 3
tchibo


Počet příspěvků : 35
Registrován : 20. 10. 11

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptyMon Jan 12, 2015 4:35 pm

Ja mám ten isty problém, len jamy som mal pred instalaciou patch prázdne. 2 jamy sa mi podarilo vyprazdnit na 0% a 2 na 6%. Hrám origo Westbridge hills.
Návrat nahoru Goto down
tchibo
štamgast 3
štamgast 3
tchibo


Počet příspěvků : 35
Registrován : 20. 10. 11

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptyTue Jan 13, 2015 8:14 pm

Marosko733, tal ako? Pomohlo?
Návrat nahoru Goto down
tchibo
štamgast 3
štamgast 3
tchibo


Počet příspěvků : 35
Registrován : 20. 10. 11

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptyWed Jan 21, 2015 7:33 am

Vyriesil niekto problem so silaznou jamou?
Návrat nahoru Goto down
ZbynekM

ZbynekM


Počet příspěvků : 6
Registrován : 29. 12. 14

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptyFri Jan 23, 2015 3:05 pm

Tak ted jsem to zkusil pri zaplneni 9 (1%) na poprve mi to rezanku nevzalo, znova jsem to projel lzici tam a zpatky, procento nezmizelo, ale rezanku to vzalo a uz muzu zase plnit... :-)
Návrat nahoru Goto down
wiliam.m

wiliam.m


Počet příspěvků : 1
Registrován : 01. 11. 12

Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou EmptySat Apr 25, 2015 10:27 am

ahojte..nieco som nasiel na nemeckych strankach..
..v savegame si najst polozku vehicles-otvorit zlozku a hladat:onCreateLoadedObject id

<onCreateLoadedObject id="x" state="0" compactedFillLevel="0" fermentingTime="0" silagePlaneMoveAlpha="0" silagePlaneMoveAlphaMax="1">
  <movingPlane1 fillLevel="0" />
  <movingPlane2 fillLevel="0" />
  <movingPlane3 fillLevel="0" />
  <movingPlane4 fillLevel="0" />
  <movingPlane5 fillLevel="0" />
  <movingPlane6 fillLevel="0" />
  <movingPlane7 fillLevel="0" />
  <movingPlane8 fillLevel="0" />
  <movingPlane9 fillLevel="0" />
  <movingPlane10 fillLevel="0" />
  <movingPlane11 fillLevel="0" />
  <movingPlane12 fillLevel="0" />
  <movingPlane13 fillLevel="0" />
  <movingPlane14 fillLevel="0" />
  <movingPlane15 fillLevel="0" />

a zmenit to takto a tym padom budete mat silaznu jamu prazdnu..
silazne jamy su od cisla 5-8 alebo tak nejako
<onCreateLoadedObject id="x" --namiesto tohto x-ka tam bude 5,6,7,8
mozno som vam pomohol do casu kym vyjde novy path 1.3
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc surne so silažnou jamou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc surne so silažnou jamou   Pomoc surne so silažnou jamou Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc surne so silažnou jamou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem surne pomoc
» pomoc so silážnou vlečkou
» Problém s jámou BGA
» problém se silážní jámou
» POMOC o.O

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Ostatní-
Přejdi na: