ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Uprava mapy-pomoc

Goto down 
+2
Ben
Farmář Franta
6 posters
AutorZpráva
Farmář Franta
štamgast 1
štamgast 1
Farmář Franta


Počet příspěvků : 22
Registrován : 01. 02. 15

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 10:27 am

Ahoj.Stáhnul jsem si novou mapu do FS 2015 a je tam jeden malý problém.Nejdou otevřít vrata od obchodu.Tak že nemohu s koupeným traktorem vyjet ven.Pomůže mi někdo ty vrata odstranit?Mapa je to: http://www.uloz.to/xf9cVy7N/bantikow-final-fs-2015-entpacken-rar


Přidal jsem tam mod na otevírání vrat.Vše ok až na ty vrata od prodejny. Sad Když tak se mi prosím ozvěte na mail: vybiral.frantisek@seznam.cz
Návrat nahoru Goto down
Farmář Franta
štamgast 1
štamgast 1
Farmář Franta


Počet příspěvků : 22
Registrován : 01. 02. 15

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 5:13 pm

Byl bych vděčný za nějakou radu.Jak tento problém odstranit.
Návrat nahoru Goto down
Ben

Ben


Počet příspěvků : 4
Registrován : 13. 07. 11

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 5:29 pm

Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 6:16 pm

Netreba hned hladat problem v mape.autor nieje blbec,aby taku zakl.vec neodskusal...
Návrat nahoru Goto down
Farmář Franta
štamgast 1
štamgast 1
Farmář Franta


Počet příspěvků : 22
Registrován : 01. 02. 15

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 6:37 pm

Animation Map Trigger tam mám nainstalovaný.Časové otevírání tam není.Hraji traktory od prvního dílu.Nejsem začátečník.
Jak jsem zjistil,že nejdou otevřít vrata v družstvě,tak mi bylo jasný,že mi chybí Trigger.Ted už v družstvě jdou otevřít,ale v obchodu ne.To je snad divné.Ne?
Návrat nahoru Goto down
Farmář Franta
štamgast 1
štamgast 1
Farmář Franta


Počet příspěvků : 22
Registrován : 01. 02. 15

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 6:43 pm

Je to snad první pěkná mapa,co na fs2015 vyšla.Dosud jsem na každé mapě našel hromadu problému.Šlo hlavně o neprostorné farmy,malé vrata nebo moc pestrá grafika rostředí.Tahle je moc dobrá ve všem.
Není tu někdo,kdo by ty vrata vymazal z mapy?Nebudou mi tam chybět.


Naposledy upravil Farmář Franta dne Sun Feb 01, 2015 6:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Farmář Franta
štamgast 1
štamgast 1
Farmář Franta


Počet příspěvků : 22
Registrován : 01. 02. 15

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 6:45 pm

Když vydám mapu,tak snad k té mapě přidám mody,aby uživatel po nainstalování mohl hned mapu hrát a né hledat dodatky po netu.
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 6:55 pm

Dle informací o mapě z jiné stránky tam časové otevírání tam je...
kód:
Die Tore öffnen um 7 Uhr Morgens (ausgenommen Getreidewirtschaft hier öffnet das Tor um 6 Uhr) und schließen um 22 Uhr.
Pro přeložení použij např. google překladač...
Mimo toho jsou tam taky uvedeny potřebné mody ke správnému chodu mapy a mnohem mnohem víc. Všechno jsem nepřekládal...
Návrat nahoru Goto down
Farmář Franta
štamgast 1
štamgast 1
Farmář Franta


Počet příspěvků : 22
Registrován : 01. 02. 15

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 7:02 pm

Hmm.Měl jsem čas 8 hodin ráno.Pak 9 hodin ráno a nic.
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 7:11 pm

Už jsem tu psal že stoupni před vrata a posun cas oden možna vic vrata se sami otevřou mě to pomohlo a funguje to
Návrat nahoru Goto down
Ben

Ben


Počet příspěvků : 4
Registrován : 13. 07. 11

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 7:14 pm

Info pro mapu Bandikov,
ty vrata a brány co nejdou otevřít pomocí klávesy / O / to jest obchod, BGA atp.,
ty se otevírají automaticky v určitý čas, to je 07:00 - 08:00 a zavírají se opět
automaticky ve 22:00
ale až po odehrání jednoho herního dne, to znamená že musíte 24H herního času, jinak
se vám to neotevře,
musíte mít v modech AnimationMapTrigger.zip
Návrat nahoru Goto down
Farmář Franta
štamgast 1
štamgast 1
Farmář Franta


Počet příspěvků : 22
Registrován : 01. 02. 15

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 7:20 pm

Tak ted už mi to je jasný!Díky kámo za info.Jsi mě potěšil. Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Farmář Franta
štamgast 1
štamgast 1
Farmář Franta


Počet příspěvků : 22
Registrován : 01. 02. 15

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 7:22 pm

Sice nechápu,proč až po 24 hodinách,ale hlavně že to jde. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptySun Feb 01, 2015 8:14 pm

Mozno zamer autora odradit ludi,ktori nacheatuju prachy a nakupia hned najsilnejsie stroje hned v prvy den...
Návrat nahoru Goto down
Farmář Franta
štamgast 1
štamgast 1
Farmář Franta


Počet příspěvků : 22
Registrován : 01. 02. 15

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptyMon Feb 02, 2015 8:53 am

Asi ano.Ale myslím,že to spíše většinu hráčů odradí a mapu smažou s doměním,že je vadná.Mě to nedalo a ozval jsem se na forum.

Jinak hledám někoho,kdo takovou podobnou mapu by zvládl udělat.Měl bych nějaké nápady.
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptyMon Feb 02, 2015 9:27 am

Protože se nikdo neobtěžuje přečíst návod nebo nějaký popis. Je u každé stažené mapy. Což se tady třeba zdlouhavě řešili věci okolo mapy Two Rivers a přitom všechno bylo v návodu ke hře. Vím, je to třeba v cizím jazyce ale to snad už dnes není problém přeložit např. Googlem. Co vy na to? Nehledě na to že mapa může mít různé další funkce nebo vychytávky na které se normálně nepřijde. Potom jste třeba ošizeni o plný herní potenciál. Jinak, každá mapa jde upravit k obrazu svému. Já hraju již zmíněnou Two Rivers a taky jsem si ji poupravil podle svého. A není to tak složité a pracné jako udělat novou mapu od začátku.
Návrat nahoru Goto down
Farmář Franta
štamgast 1
štamgast 1
Farmář Franta


Počet příspěvků : 22
Registrován : 01. 02. 15

Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc EmptyMon Feb 02, 2015 10:03 am

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uprava mapy-pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uprava mapy-pomoc   Uprava mapy-pomoc Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Uprava mapy-pomoc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Úprava mapy
» Úprava mapy
» Úprava mapy
» Giant Editor
» UPRAVA MAPY V GE

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: