ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Papenburger v4

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Papenburger v4 Empty
PříspěvekPředmět: Papenburger v4   Papenburger v4 EmptySat Feb 14, 2015 10:46 pm

Čau chlapy mám všechny mody co ta mapa má mít ale nejde mi načíst máte někdo stejný problém nebo nevíte někdo co s tím.Jo ještě jsem zkoušel samotnou mapu bez jinych modu stejně nic díky za rady.
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Papenburger v4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Papenburger v4   Papenburger v4 EmptySun Feb 15, 2015 8:23 am

Log něco píše?
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Papenburger v4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Papenburger v4   Papenburger v4 EmptySun Feb 15, 2015 11:10 am

Log je čistej to je první kam jsem koukal
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Papenburger v4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Papenburger v4   Papenburger v4 EmptySun Feb 15, 2015 11:48 am

mapu som stiahol vložil som do mods všetky zip súbory čo tam boli mapa sa mi normálne načítala v logu mi vypísalo 3 error hlášky ale to by som si vedel aj opraviť mapa normálne beží ale či idú všetky funkcie v nej som neskúšal tak jediné čo ti poradím je to že možno máš zle stiahnutú mapu alebo hľadaj chybu inde. Ten problém čo mi opisuješ sa mi stal a mal som zle stiahnutý zip súbor
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Papenburger v4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Papenburger v4   Papenburger v4 EmptySun Feb 15, 2015 2:36 pm

A nebo ji zkus stahnout znovu odjinud a uvidíš
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Papenburger v4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Papenburger v4   Papenburger v4 EmptySun Feb 15, 2015 5:07 pm

Cau tak jsem to stahl znova tady pak jeste na modhosteru dal jsem tam vse cotam ma byt / bez jinech modu/ stejne to nejde vlogu to pise  vprekladu zaregistrovat chiken sounds ale stejne to nejde asi spatna cast mezi klavesnici a zidlí.JOHOsvk odkud ji mas ty a co jsi tam pridaval prosim.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Papenburger v4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Papenburger v4   Papenburger v4 EmptySun Feb 15, 2015 5:19 pm

tá mapa je dosť náročná na PC akú máš zostavu? ja som to skúšal na zostave: intel procesor 4+4 jadrá, 16GB ram, grafika nvidia GTX 470 superoverclock, doska rampage 4 formula a poviem ti má čo robiť moja zostava aby tá mapa išla možno sa ti dlho načítava skús mapu spustiť a nechať pc chvíľu tak možno sa ti mapa sputí daj tomu napríklad 5 minút neklikaj myšou nemačkaj tlačítka len čakaj
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Papenburger v4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Papenburger v4   Papenburger v4 EmptySun Feb 15, 2015 6:31 pm

intel procesor i5 4GB RAM grafika NVIDIA Geforce GT420M,zkousel jsem cekat 7.minut a nic
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Papenburger v4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Papenburger v4   Papenburger v4 EmptySun Feb 15, 2015 6:44 pm

ja som to vyskúšal ešte raz a ide mi to tak už potom neviem kde je chyba keď aj log máš čistý fakt neviem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Papenburger v4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Papenburger v4   Papenburger v4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Papenburger v4
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: