ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 bioplynová stanice

Goto down 
+8
David8110
pajana
Maniták932
JOHOsvk
krakentc
rzifcak
answer 5
wsdaaf
12 posters
AutorZpráva
wsdaaf

wsdaaf


Počet příspěvků : 2
Registrován : 18. 02. 15

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptyThu Feb 19, 2015 9:25 am

Ahoj, prodávám siláž do bioplynové stanice a prodávám jí hodně ale problém je v tom že do těch zásobníků se vejde jenom 20000 litrů a strašně pomalu to ubývá....Nemáte někdo nějakej návod nebo mod kterej by to zpracování trochu urychlyl?
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptyThu Feb 19, 2015 9:37 am

staci zrychlit cas a nebudes stihat dosypavat
Návrat nahoru Goto down
wsdaaf

wsdaaf


Počet příspěvků : 2
Registrován : 18. 02. 15

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptyThu Feb 19, 2015 9:38 am

dik za radu, to mě vůbec nenapadlo....
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptyThu Feb 19, 2015 9:40 am

jinak kdyz se podivas do vlakna fotky a hovadinky z ls tak tam Durman vymyslel takovej zlepsovak a ja ho trochu doladil a nemusis dosypavat nic jen vozit rezanku
Návrat nahoru Goto down
rzifcak

rzifcak


Počet příspěvků : 10
Registrován : 01. 08. 11

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptyThu Feb 19, 2015 9:43 am

Ja si dám na nakladac,courseplay a nakladá sám.
Návrat nahoru Goto down
krakentc

krakentc


Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 02. 15

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySun Feb 22, 2015 9:42 pm

Ahoj,mam dotaz.Když vyberu silážní jámu tak mi to píše,že tam stále mám 7%!Přitom tam neni nic vydět a ani tam nejde nic nabrat,natož vysipat nový náklad!Nevíte co stim?Dík.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySun Feb 22, 2015 9:49 pm

skús ešte pobehať s nakladačom po celej jame možno trafíš to miesto kde je ešte trochu siláže a naberieš ju
Návrat nahoru Goto down
krakentc

krakentc


Počet příspěvků : 6
Registrován : 22. 02. 15

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySun Feb 22, 2015 10:42 pm

to už sem dělal několikrát a nic. Sad
Návrat nahoru Goto down
Maniták932

Maniták932


Počet příspěvků : 1
Registrován : 06. 03. 15

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySat Mar 14, 2015 1:45 pm

Ahoj.Mám ten samý problém jako kolega krakentz,také při odebrání siláže z jámy mi stále píše,že je tam ještě 7% . Stávalo se mi to v LS 2013,tam stačilo několikrát přejet nakladačem a ono to posbíralo všechny zbytky,tady nikoliv.Poraďte
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySat Mar 14, 2015 3:00 pm

ak je to v stiahnutej mape treba skúsiť v GE zdvihnúť nejaký triggers alebo nejaký planes možno že to pomôže neviem presne povedať ktoré to je na koľko som sa s týmto problémom ešte nestretol
Návrat nahoru Goto down
pajana
štamgast 3
štamgast 3
pajana


Počet příspěvků : 43
Registrován : 18. 08. 13

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySun Mar 15, 2015 6:24 am

není ve stažený mapě je to v originál, už jsem si všiml při navážení řezanky že se začala jáma plnit až po cca čtvrtém vleku
Návrat nahoru Goto down
David8110
štamgast 1
štamgast 1
David8110


Počet příspěvků : 21
Registrován : 17. 11. 14

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySun Mar 15, 2015 11:49 am

vim že tohle plnení a vybírání jámy byl problem v patchi 1.2
Návrat nahoru Goto down
pajana
štamgast 3
štamgast 3
pajana


Počet příspěvků : 43
Registrován : 18. 08. 13

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptyWed Mar 18, 2015 1:45 pm

jo a nový poznatek je ten, že to dělá jen u dvou sil. jam v BGA a to u těch vlevo, když stojíš zády k BGA. Ty dvě vpravo jsem vybral do nuly, vlevo mi zůstalo v obou 7 procent. štve mě to u originál mapy by to dělat nemělo!
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptyWed Mar 18, 2015 5:52 pm

je to tak delaji to jen 2 jedina moznost jak se toho zbavit je vzdy v save hry to vymazat naplnit vybrat a kdyz zbude 7% tak zase vymazat a tak porad dokola a cekat na patch ja to vyresil ze pouzivam ty prvni 2 jamy a stahl jsem si mod sila na silaz kam se vejde 700k
Návrat nahoru Goto down
oskar007

oskar007


Počet příspěvků : 2
Registrován : 29. 01. 15

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptyThu Mar 19, 2015 9:28 am

pokud chceš přepsat data v save hry tak jsou v záložce vehicles a tohle jsou data jedné prázdné jámy nevim co všechno v tom musiš přepsat a jestli už máš dost věcí tak příjemné hledaní : <onCreateLoadedObject id="5" state="0" compactedFillLevel="0" fermentingTime="0" silagePlaneMoveAlpha="0" silagePlaneMoveAlphaMax="1">
<movingPlane1 fillLevel="0" />
<movingPlane2 fillLevel="0" />
<movingPlane3 fillLevel="0" />
<movingPlane4 fillLevel="0" />
<movingPlane5 fillLevel="0" />
<movingPlane6 fillLevel="0" />
<movingPlane7 fillLevel="0" />
<movingPlane8 fillLevel="0" />
<movingPlane9 fillLevel="0" />
<movingPlane10 fillLevel="0" />
<movingPlane11 fillLevel="0" />
<movingPlane12 fillLevel="0" />
<movingPlane13 fillLevel="0" />
<movingPlane14 fillLevel="0" />
<movingPlane15 fillLevel="0" />
na začátku je ID jámy ID4 je tuším u kravína a ID5 až 8 u bioplynky
Návrat nahoru Goto down
oskar007

oskar007


Počet příspěvků : 2
Registrován : 29. 01. 15

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySun Apr 05, 2015 4:53 pm

mám mod pásovýho dopravníku a tím jde silážní jama vybrat do nuly i ty dvě co jinak blbnou
Návrat nahoru Goto down
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySat Apr 11, 2015 4:00 pm

Když děláte kukuřici na řezanku jak jezdíte vedle řezačky abych furt nemusel přidávat a ubírat rychlost?nějaký tempomat něbo něco?díky
Návrat nahoru Goto down
milda2
štamgast 1
štamgast 1
milda2


Počet příspěvků : 23
Registrován : 19. 12. 13

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySat Apr 11, 2015 4:21 pm

Zmáčkni 3 zapne se tempomat,1 a 2 si reguluješ rychlost.Kombajny a řezačky jezdí kolem 10km/h.
Návrat nahoru Goto down
duffy86

duffy86


Počet příspěvků : 8
Registrován : 29. 07. 11

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptyFri Nov 13, 2015 3:29 pm

bere bioplynova stanica aj travu ? nejde mi prykryt zlab aby to zaclo kvasit
Návrat nahoru Goto down
pajana
štamgast 3
štamgast 3
pajana


Počet příspěvků : 43
Registrován : 18. 08. 13

bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice EmptySun Nov 15, 2015 6:35 pm

a máš tam 10 procenta nebo víc, jinak to nejde
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





bioplynová stanice Empty
PříspěvekPředmět: Re: bioplynová stanice   bioplynová stanice Empty

Návrat nahoru Goto down
 
bioplynová stanice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» míchaci stanice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Ostatní-
Přejdi na: