ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

auto combine 3.1

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
mitas22
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 21

PříspěvekPředmět: auto combine 3.1   Thu Apr 09, 2015 3:16 pm

zdravím Vás, chcem sa spýtať kto má skúsenosti s auto combine, nikde som to nenašiel podrobný návod, neviem ako sa nastavuje tými šípkami hore dole (turn offset) vlastne na čo to je? tuším, že to je otáčanie niečo ako os otáčania v metroch len neviem ako to funguje...ďakujem za pomoc a ak som nesprávne umiestnil tému ospravedlnujem sa
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

Počet příspěvků : 629

PříspěvekPředmět: Re: auto combine 3.1   Fri Apr 10, 2015 1:21 pm

Je to mod,ktory riadi kombajn pri koseni,aby sam kosil.Nieco podobne,ako pomocnik H,ale vyspelejsie. Nemam s nim az detailne skusenosti,ale v zasade tam nastavujes,ci ma kosit do kruhu-kopiruje obrysy pola,alebo hore-dole,vratane smeru,akym sa ma otocit na uvrati.Treba len odskusat v hre,prides na to sam co a ako.Ja ho nepouzivam,takze neviem presne podrobnosti.Turn offset som nepouzival,ale domnievam sa,ze je to nastavenie odstupu-zrejme druheho vozidla.
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama

Počet příspěvků : 164

PříspěvekPředmět: Re: auto combine 3.1   Fri Apr 10, 2015 3:20 pm

Nastavuje jak daleko detekuje. Cokoliv - prekazku, kraj pole atd. V zasade se nemusi menit, jen kdyz je zreba lista pod strojem misto pred nim (na repu). Sirku je dobre upravit kdyz je sirka seceni definovana jinak nez model, da se to tim opravit.
DrewCZ
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: auto combine 3.1   Today at 4:08 pm

Návrat nahoru Goto down

auto combine 3.1
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: