ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 MR kombajn - LUA výpomoc

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Motylek

Motylek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 27. 04. 15

MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc EmptyMon Apr 27, 2015 7:07 pm

Ahoj všem, tak jsem si řekl že si udělám pár všežravců a narazil jsem na tento problém s LUA souborem:

Error: LUA running function 'update'
C:/Users/David/Documents/My Games/FarmingSimulator2013/mods/mr_NewHolland_CRv2/Scripts/FruitParticleSystem.lua(238) : bad argument #1 to 'getn' (table expected, got nil)

Pokusil jsem se udělat screen aby toho bylo vidět co nejvíce:

FruitParticleSystem.lua(238):

MR kombajn - LUA výpomoc 34ybksk


Bohužel moje orientace v tomto jazyce je nulová.

Našel by se někdo ochotný, kdo by nám s tím pomohl?

Po domluvě mohu zaslat via skype nebo online úschovnu mod s vykopírovaným komplet log souborem hry.
Tento problém není pouze u téhle mlátičky, ale i u Claase 770tt rovněž v MR.

Na okraj bych se chtěl zeptat, zda musím přepisovat i "particles" v souboru stroje když dělám všežravce a nebo jestli jen stačí přidat plodinu do Druhů plodin.

Děkuji předem všem dobrým duším za pomoc Smile
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc EmptyMon Apr 27, 2015 10:11 pm

Já teda s MR nedělám ale pokud potřebuji přidat plodinu i s komplet texturami tak si to upravím v GE a pak jen dopíšu xml

Návrat nahoru Goto down
Motylek

Motylek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 27. 04. 15

MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc EmptyTue Apr 28, 2015 8:14 pm

Tak to jsem nevěděl že to taky jde... Děkuju podívám se na to Smile
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc EmptyWed Apr 29, 2015 9:41 am

Najjednoduchsia cesta je iba dopisat do xml do riadku
<fillTypes fillTypes="wheat rape maize barley oat" />
Bude to fungovat,ale nebude zobrazovat v zasobniku a pri sypani z rury pridanu plodinu.Je to len vizualna zalezitost.Ak aj to chces upravit,treba upravit graintankplane...pre funkciu staci len to xmlko
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc EmptyFri May 01, 2015 3:05 pm

Peha: Bude když k té plodině vypíše PS jiné plodiny Wink sice třeba vápno bude žluté jako obilí ale co už Very Happy

Motylek: Nz Wink pokud by ti to nešlo tak napiš, případně bych ti to předělal...
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc EmptySun May 03, 2015 5:59 pm

Eragon92 no,neviem od kedy je v kombajne vapno,ale ok,mas pravdu Smile Ako pisem-pokial chce jednoducho iba funkciu bez animacie,je to najjednoduchsia cesta.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc EmptyMon May 04, 2015 7:58 am

Peha761: To vápno byl jen příklad z vlastní zkušenosti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Motylek

Motylek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 27. 04. 15

MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc EmptyMon Aug 03, 2015 10:12 pm

Peha761 napsal:
Najjednoduchsia cesta je iba dopisat do xml do riadku
<fillTypes fillTypes="wheat rape maize barley oat" />
Bude to fungovat,ale nebude zobrazovat v zasobniku a pri sypani z rury pridanu plodinu.Je to len vizualna zalezitost.Ak aj to chces upravit,treba upravit graintankplane...pre funkciu staci len to xmlko

Vyřešeno. Konkrétně se mi jednalo o to, aby kombajn uměl i žito a oves. Nakonec jsem vypsal xml stroje a odkázal plodinu na particles wheatu, čili pšenice. Teď to funguje efektivně ve hře Smile Děkuju Vám za pomoc Smile Nyní se zabývám převodem do MR. Tam jsem se zasekl, pač nevim proč mi kombajn nepoloží lištu bad Ale to už je jiné téma Smile
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc EmptyTue Aug 04, 2015 7:20 pm

ahoj

Tu je postup od autora MR modu. Toto musi fungovat Smile

http://fs-uk.com/forum/index.php?topic=145280.0
Návrat nahoru Goto down
Motylek

Motylek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 27. 04. 15

MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc EmptyThu Aug 06, 2015 9:35 am

Ahoj. Děkuji Smile přesně to jsem hledal. Až to vyzkouším v praxi, řeknu jak to dopadlo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





MR kombajn - LUA výpomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: MR kombajn - LUA výpomoc   MR kombajn - LUA výpomoc Empty

Návrat nahoru Goto down
 
MR kombajn - LUA výpomoc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kombajn
» Kombajn s AP
» co je to za kombajn?
» kombajn s ap
» Kombajn

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: