ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 pomoc s kombajom

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Farmarik123456789
Master
Master
Farmarik123456789


Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 11. 13

pomoc s kombajom Empty
PříspěvekPředmět: pomoc s kombajom   pomoc s kombajom EmptyWed Jul 01, 2015 3:26 pm

Zdravim panove chcel sa opytat ci by mivedel niekto pomoct s kombajon previedol som si ho z Fs13 do Fs15 chyby sa mi podarilo vyriestit, teraz ten druhy problem je ten ked normalne pracujem s kombajnom a idem ho vysypat do vleku tak sa zacne hybat do stran newiete mi poradit v com moze byt problem drive control pouzivam aj bez neho mi to robi dakujem za vsetky pripadne rady.
Návrat nahoru Goto down
dylanwatters
štamgast 4
štamgast 4
dylanwatters


Počet příspěvků : 51
Registrován : 12. 01. 12

pomoc s kombajom Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc s kombajom   pomoc s kombajom EmptyTue Aug 25, 2015 7:21 am

Mužeš prosím upřesnit jakým způsobem se pohybuje? Jestli stojí na místě a poze se houpe ze strany na stranu, nebo celý jakoby posklakuje, respektive se posunuje smykem do stran?

Budu teď pouze přemýšlet na hlas. Sice jsem tento problém ještě neřešil a tudíž sám nepátral do hloubky nad tímto problémem. Nicméně by možná šlo logicky vyvodit z dosavadních poznatků co který atribut v xml zapřičiňuje, příčinu problému.

Pokud s troj stojí na místě a jen se houpe do stran, což může být zapříčiněno simulací dynamického působení vysýpání plodiny.

Napadají mě zkontrpolovat atributy spring a damper v xml v sekci wheels.
Co dělá kombajn při práci/jízdě? Také se houpe při přejezdu nerovností jakoby měl měkké pružiny?

Př.: wheels autoRotateBackSpeed="2">
Zadní kola: <wheel rotSpeed="-1" restLoad="5.0" repr="0>2|0" driveNode="0>2|0|0|0" radius="0.8" width="0.65" initialCompression="50" suspTravel="0.2" spring="45" damper="40" mass="0.35" hasTyreTracks="true" />
<wheel rotSpeed="-1" restLoad="5.0" repr="0>3|0" driveNode="0>3|0|0|0" radius="0.8" width="0.65" initialCompression="50" suspTravel="0.2" spring="45" damper="40" mass="0.35" hasTyreTracks="true" />

Přední kola: <wheel rotSpeed="0" restLoad="2.2" repr="0>30" radius="1" width="0.65" initialCompression="50" suspTravel="0.1" spring="70" damper="40" mass="0.375" hasTyreTracks="true" />
<wheel rotSpeed="0" restLoad="2.2" repr="0>31" radius="1" width="0.65" initialCompression="50" suspTravel="0.1" spring="70" damper="40" mass="0.375" hasTyreTracks="true" />


Zkusit si pohrát se zvýrazněnými hodnotami.

Nebo mě dál napadá jestli to nemůže být těžištěm vozidla:

Př.:
<components count="1">
<component1 centerOfMass="0 0.75 -0.3" solverIterationCount="10" />
</components>

Jestli nemáš v center of mass x-ovou souřadnici posunutou do mínusu nebo naopak větší než nula. Eventuelně posunout y-novou nahoru + nebo dolu -.

A pak jestli to bude mít vliv jaká je velikost kombajnu <combineSize>3</combineSize>, ale to si nejsem jist zda to bude mít vliv.

Snad to pomůže. Eventuelně popiš co to přesně dělá.
Návrat nahoru Goto down
 
pomoc s kombajom
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» POMOC
» Pomoc s GE
» Pomoc
» BGA ...
» pomoc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: