ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 MAPA na singleplayer

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
krafcatko
štamgast 1
štamgast 1
krafcatko


Počet příspěvků : 24
Registrován : 22. 02. 15

MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer EmptyFri Jul 03, 2015 2:59 pm

ahoj, prosím Váš poradte mi nejakú super mapu na singleplayer Smile
Návrat nahoru Goto down
vita.polak20
štamgast 1
štamgast 1
vita.polak20


Počet příspěvků : 17
Registrován : 16. 09. 13

MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer EmptySat Jul 04, 2015 7:44 am

Zdravím nějáká ne moc velká mapa??poradí někdo nemůžu najít nic co by mi pasovalo docela se mi líbí Bantikow edit by Venca 183 ale nejdou mi tam otevřít vrata u obchodu abych odjel se strojema mapdoor mam stažený jinak vše funguje tak kdyžtak dejte nějáky tip díky
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer EmptyMon Jul 06, 2015 12:09 pm

Ahoj, realisticke a me osobne prijemne mapy jsou Czech map By Coufy V2 (uz maka i na dalsi verzi a moc se tesime :-) ...) a pak jak pises Bantikow. Vrata u obchodu se oteviraji pouze v urcity (pracovni) cas, takze si pockej, nebo jednoduse posun cas, je na to mod TimeFastForward, kdyz vystoupis ze stroje tak das levy Ctrl+R a drzis na pozadovany cas. Ja ty vrata na zacatku ,,ochcal,, modem Teleport :-))). Jednak jsem take nevedel jak na to a pak se mi nechtelo tolika techniky vlacet ,,po svych,, na sva mista. Wink
Návrat nahoru Goto down
vita.polak20
štamgast 1
štamgast 1
vita.polak20


Počet příspěvků : 17
Registrován : 16. 09. 13

MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer EmptyTue Jul 07, 2015 7:49 am

Ok díky moc za radu vyzkouším,jinak co se týče mapy Czech map by Coufy V2 určitě zkusím taky protože jsem tuto mapu měl i ve FS 2013 a byl jsem spokojenej Smile
Návrat nahoru Goto down
krafcatko
štamgast 1
štamgast 1
krafcatko


Počet příspěvků : 24
Registrován : 22. 02. 15

MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer EmptyFri Jul 10, 2015 6:47 pm

tie vrata u obchodu sa mi podarilo raz otvoriť tak, že som behal furt dokola okolo plotu a držal stalčene O Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer EmptyFri Jul 10, 2015 6:58 pm

Tak to si tam nejspis behal do 7mi do rana, kdy bezne obchod otevira, ne? :-D
Návrat nahoru Goto down
krafcatko
štamgast 1
štamgast 1
krafcatko


Počet příspěvků : 24
Registrován : 22. 02. 15

MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer EmptySat Jul 11, 2015 8:31 am

behal sem tam hned po spusteni novej hry, což je 6:00 takže asi jo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer EmptySat Jul 11, 2015 9:37 am

směju se ti
Návrat nahoru Goto down
vita.polak20
štamgast 1
štamgast 1
vita.polak20


Počet příspěvků : 17
Registrován : 16. 09. 13

MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer EmptySat Jul 11, 2015 10:53 am

poradíte někdo kde stáhnu Czech map by Coufy V2? zkoušel jsem na ls-novinky ale tam je jen Czech map by Coufy a má to 1gb.Díky moc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer EmptySat Jul 11, 2015 12:23 pm

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





MAPA na singleplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: MAPA na singleplayer   MAPA na singleplayer Empty

Návrat nahoru Goto down
 
MAPA na singleplayer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hledám mapu
» Mapa Nadasdfalva_Map_By_csamassa
» Thueringen Rhoen map
» Mapa
» mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: