ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Big Slovac Country V2 by Ondrejus

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
vlado837

vlado837


Počet příspěvků : 7
Registrován : 26. 12. 14

Big Slovac Country V2 by Ondrejus  Empty
PříspěvekPředmět: Big Slovac Country V2 by Ondrejus    Big Slovac Country V2 by Ondrejus  EmptySat Aug 15, 2015 6:15 pm

Nejde mi kosit slnečnica poradi mi niekto ? ďakujem vopred
Návrat nahoru Goto down
dylanwatters
štamgast 4
štamgast 4
dylanwatters


Počet příspěvků : 51
Registrován : 12. 01. 12

Big Slovac Country V2 by Ondrejus  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Slovac Country V2 by Ondrejus    Big Slovac Country V2 by Ondrejus  EmptyMon Aug 24, 2015 9:27 am

Ahoj,
pokud se nepletu, tak pokud nemáš nějaký multifruit mod (pokud tedy jsou funkce těchto externích modů, takové co si myslím-že mají přidat autoamticky další plodiny, bez zásahu do definic stroje).

Tak nemáš ve stroji definované další plodiny (kromě základních).
Pokud máš v xml stroje pouze toto <fillTypes fillTypes="wheat rape maize barley" /> , tak to nebude nikdy sklízet nic jiného než pšenici, řepku, kukuřici a ječmen.

Musíš si tam doplnit sunflower pokud jde konkrétně o slunečnici, ale myslím, že se to musí definovat i v liště a pak si musíš nakopírovat odněkud co to umí, animace plodiny pro lištu, a drcení (i když drcení by šlo nastavit stejné jako kukuřice).

Takže asi tak nějak ve zkratce. Poud to není úplné, nechť mě někdo doplní.
Návrat nahoru Goto down
 
Big Slovac Country V2 by Ondrejus
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Big Slovac country V2 By Ondrejus
» Hrat MP na mape Big Slovac Country V2 by Ondrejus
» Big Slovac Country V2 by Ondrejus vlečka na piesok
» Mapa - My BIG Country 2015
» Big Slovac CountryV2 - mořené osivo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: