ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 more reallistic mody

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
LSplayer

LSplayer


Počet příspěvků : 7
Registrován : 20. 08. 15

more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: more reallistic mody   more reallistic mody EmptyThu Aug 20, 2015 4:32 pm

Zdravim najdu tu veci do ls 2013 more reallistic?diky
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: more reallistic mody   more reallistic mody EmptyThu Aug 20, 2015 6:27 pm

Ahoj,najdeš je zde [You must be registered and logged in to see this link.] v sekci stroje more realistic.Najdeš jich hodně i na netu,záleží co hledáš a co očekáváš. Smile
Návrat nahoru Goto down
jozino42

jozino42


Počet příspěvků : 2
Registrován : 01. 09. 11

more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: more reallistic mody   more reallistic mody EmptyThu Aug 20, 2015 8:07 pm

ahojte potreboval by som Tatru more realistic s korbou na fekal ale či neje nahodou okruhla ako obyčajna Cas
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: more reallistic mody   more reallistic mody EmptyThu Aug 20, 2015 8:55 pm

No záleží jakou tatru,já jsem si vybíral z hodně tater a nakonec se mi nejvíce líbila 148.Je tu taky ke stažení,ale pokud chceš 6 nebo 8 kolku tak musíš hledat která se Ti bude líbit.Ta 148 se mi zdá dost povedená a má všechny korby.Potíž je v tom,že když ty korby koupíš,tak stojny jsou pod úrovní.Já to řešil tak,že jsem je vytlačil na cestu a pak jsem je mohl zapřáhnout.Nechtěl jsem se zabývat hledáním chyby.Záleží jaká je prodejna v mapě,pokud je celá origo prodejna i s prodejním placem,tak to udělá tuhle chybu.Pokud je do mapy vložena jen prodejna bez prodejního placu tak ty korby jsou rovnou na stojnách,jako je to v mapě sweethome 09.Tak jdu spát,tak pokud budeš potřebovat s něčím poradit,tak spíše po neděli.Od zítra jsem až do pondělí v práci.
Návrat nahoru Goto down
LSplayer

LSplayer


Počet příspěvků : 7
Registrován : 20. 08. 15

more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: more reallistic mody   more reallistic mody EmptyFri Aug 21, 2015 3:42 pm

jsou servery multiplayeru i na mr mody?
Návrat nahoru Goto down
LSplayer

LSplayer


Počet příspěvků : 7
Registrován : 20. 08. 15

more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: more reallistic mody   more reallistic mody EmptyFri Aug 21, 2015 3:44 pm

jozino42 mam obe tatry se vsema korbama
Návrat nahoru Goto down
LSplayer

LSplayer


Počet příspěvků : 7
Registrován : 20. 08. 15

more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: more reallistic mody   more reallistic mody EmptyFri Aug 21, 2015 3:44 pm

jozino42 jsou na ulo....cz
Návrat nahoru Goto down
LSplayer

LSplayer


Počet příspěvků : 7
Registrován : 20. 08. 15

more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: more reallistic mody   more reallistic mody EmptyFri Aug 21, 2015 3:47 pm

Shanim liaz st 180 nakladac do mr a neda se splasit ani na ls novinky
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: more reallistic mody   more reallistic mody EmptySun Aug 23, 2015 6:21 pm

LSplayer pouzivaj edit prispevku inac tu zaspamujes cele forum a nikto nebude vediet co chces.
Návrat nahoru Goto down
jozino42

jozino42


Počet příspěvků : 2
Registrován : 01. 09. 11

more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: more reallistic mody   more reallistic mody EmptySun Aug 30, 2015 5:56 pm

ale ja to nemožem najsť na ulož to ??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





more reallistic mody Empty
PříspěvekPředmět: Re: more reallistic mody   more reallistic mody Empty

Návrat nahoru Goto down
 
more reallistic mody
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Funkční mody a vaše mody
» Mody
» mody
» Mody
» Mody

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pokec (LS13)-
Přejdi na: