ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 sejačka originál z hry vaderstad rapid

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
patres1110
štamgast 2
štamgast 2
patres1110


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 13

sejačka originál z hry vaderstad rapid  Empty
PříspěvekPředmět: sejačka originál z hry vaderstad rapid    sejačka originál z hry vaderstad rapid  EmptySat Sep 05, 2015 6:08 am

čaute. Mám otázku, postláčal som už všetky možné tlačítka ale stále neviem ako sa otvorí plachta na sejačke vaderstad rapid, ktorá je origo v hre, ked ju chcem doplniť. Vie mi prosím niekto poradiť? Je takéto niečo vlastne možné? Ako ju potom môžem doplniť vlečkou s rúrou, dá sa to? Alebo módom seed pallets.

díki
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

sejačka originál z hry vaderstad rapid  Empty
PříspěvekPředmět: Re: sejačka originál z hry vaderstad rapid    sejačka originál z hry vaderstad rapid  EmptySat Sep 05, 2015 6:57 am

Ty plachty jsou nefunkční....
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
patres1110
štamgast 2
štamgast 2
patres1110


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 13

sejačka originál z hry vaderstad rapid  Empty
PříspěvekPředmět: Re: sejačka originál z hry vaderstad rapid    sejačka originál z hry vaderstad rapid  EmptySat Sep 05, 2015 7:29 am

aj som si myslel. A vaderstad čo je na ls-novinky.cz? Ako ju mám pootom teda doplnať? Vždy mám ísť na PD k tomu trigeru na sejbu?
Návrat nahoru Goto down
dylanwatters
štamgast 4
štamgast 4
dylanwatters


Počet příspěvků : 51
Registrován : 12. 01. 12

sejačka originál z hry vaderstad rapid  Empty
PříspěvekPředmět: Re: sejačka originál z hry vaderstad rapid    sejačka originál z hry vaderstad rapid  EmptyMon Sep 07, 2015 5:34 am

Většinou je to v mapě, kde máš sklad osiva, nebo v zahradnictví. Najedeš holt vždy, když jsi prázdnej k jednomu z triggerů a R-kem doplníš osivo, což jistě znáš.
Nebo si musíš sehnat na webu nějakej univerzální vlek, na kterej lze naložit osivo. To si dovezeš k poli a doplňuješ pak u něj stejným způsobem, dokud ho pochopitelně nevyprázdníš ;-).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





sejačka originál z hry vaderstad rapid  Empty
PříspěvekPředmět: Re: sejačka originál z hry vaderstad rapid    sejačka originál z hry vaderstad rapid  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
sejačka originál z hry vaderstad rapid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sejačka Rapid A 600S
» vaderstad rapid 820
» Väderstad DLC
» Vaderstad Topdown600 - orá místo kultivace
» original hra

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Příslušenství-
Přejdi na: