ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay -- vše sem --

Goto down 
+69
helltv
drakove
sgt.shadow
wolf
adamalex
Jack010
Dawik
vl.o
FRJHR
Bazi
tomicek
dosic
bejbik007
Volnas
laza
misk
frantapytel
Snekyno
lucaaaasss
magnum200
buchcík
carbon278
minek
somrák
CZTomidlo
Jendes
tatrofil
lhotsky
s55
Kardis
Martin SK
Fendt
kysma
jarda
deepstar
Mitas
grovestreet
meken
Grysom13
Marek 7711
Stenly
honmon
CASE IH
mptuning
Tomik
rzifcak
matous7
magor13
hamouzik
anton78
Voloda331
Thrak
CheaterMeater
lukassrba
kropic77cz
matej.13
Martin94
zipicek
agronom
ledy
Kokin
Ratiboric
captain2.2
l.deutsch
Zohan
ramos4
brukpytlik
MaňaSS
czuba
73 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
frantapytel




Počet příspěvků : 10
Registrován : 05. 12. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 2:05 pm

jen se chci zeptat je tady nekde navod jak nastavit autopilota aby balikoval?
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyWed Feb 15, 2012 2:27 pm

já osobně balíkuju přes autopilota.Nastavím šířku vštšinou tak 0,5m a zadám po čem má jezdit třeba pšenice a směr.zapnu lis a autopilota a trakturek jezdí a padaj z něho balíky.Ale určitě má každý svůj system.
Návrat nahoru Goto down
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyMon May 07, 2012 5:45 pm

Kluci je možné aby mi courseplay nefungoval?stáhl jsem si z tránek verzi 2.4 a 2.3 a nefungovalo to.......nějak asi nechápu funkčnost,ale nešlo to ničím zapnout,ani na samotnou tatru a a ni na traktor s vlekem,teda pokud se to nějak zapíná..mám originál hru.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyTue May 08, 2012 8:04 am

Stáhni si verzi 3

http://www.modhoster.de/mods/courseplay--13

vlož do mods, a zapínaá se pravým tlačítkem na myši
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: courseplay 3    Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyMon May 21, 2012 10:29 am

Zdar a není někde v češtině??
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyMon May 21, 2012 1:22 pm

Na 90% určitě není...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyMon May 21, 2012 2:04 pm

Před tím to bylo v češtině ne? teda myslím starší verze.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyMon May 21, 2012 5:39 pm

Znovu na 90% čeština nebyla a myslim že určitě není...

V konečný fázi je čeština stejně zbytečná...
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyMon May 21, 2012 8:46 pm

tu to mate cesky jinak sem to prelozil v google http://www.ulozto.cz/xeWQk9G/zzz-courseplay-zip (samozrejme misto pomlcek ma byt podtrzitko)
Návrat nahoru Goto down
meken
štamgast 2
štamgast 2
meken


Počet příspěvků : 33
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyWed May 23, 2012 6:43 pm

Nevíte někdo jak v 3.o fungeje postřik. Mám nahraný starý uložení polí ale nějak netuším jak to teď funguje. Způsob ze 4 dílu ( https://ls-novinky.forumczech.com/t583-jak-na-courseplay?highlight=courseplay ) Nefunguje. prosím poraďte. Nebo prosím CheaterMeater neudělal by si nový video.
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyWed May 23, 2012 7:18 pm

v návodech na ls novinkách máš videonávod! Mad
Návrat nahoru Goto down
meken
štamgast 2
štamgast 2
meken


Počet příspěvků : 33
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyWed May 23, 2012 9:06 pm

Přečetl sisi to pořádně??? Surprised Surprised

Píšu že podle 4. dílu to nefunguje


Naposledy upravil CZTomidlo dne Sun Jun 24, 2012 1:43 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Necituj předchozí příspěvek)
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyWed May 23, 2012 9:08 pm

Volnas co jse nejdrive naucit cist a pak tu neco psat! Meken napsal ze to podle toho navodu-videa nejde a jeste tam primo dal odkaz na ty navody, takze je asi uz videl, nemyslis????
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyThu May 24, 2012 6:36 am

podel toho navodu to funguje uplně normálně. sem to myslel tak at se na to podivá znova a dělá to znova .funguje to dobře . Tak se klidněte.
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyThu May 24, 2012 9:30 am

Meken nasel jsem ale je to v nemcine,ale snad ti to pomuze z toho poznat ze musis projet celou trasu i po poly uz tam neni ta moznost tech bodu co jse delaly v rohu a pak jsi vytvarel trasu, takze Volnas asi to teda nefunguje jako stara verze 2.4. Ma to vyhodu ze uz ty pole nemusi mit pravidelny tvar ale muzou byt ruzna. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DXfX6m_7uyk
Návrat nahoru Goto down
meken
štamgast 2
štamgast 2
meken


Počet příspěvků : 33
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyThu May 24, 2012 3:02 pm

Ja to zkoušel, stačí objet pole ze tří stran a uložit trasu pak ji načteš nastavíš záběr postřikovače a dáš vytvářet trasu udělá to to stejný jako by si dal body je to lepší de to i na šišatých polích ale občas to zablbne a vytvoří to trasu přes střed pole takže to chce vyzkoušet jak trasu zvolit aby to nedělalo, většinou to fungovalo správně když sem jel jako první a poslední delší strany pole. Není to 100%, chtělo by to ještě pořádně otestovat.


Jinak dík za radu. Volnas asi myslel původní s objížděním celé trasy.


Naposledy upravil CZTomidlo dne Sun Jun 24, 2012 1:44 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Necituj předchozí příspěvek)
Návrat nahoru Goto down
Snekyno
štamgast 6
štamgast 6
Snekyno


Počet příspěvků : 90
Registrován : 31. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptySat Jun 09, 2012 6:56 am

prosím vas mam vsetko nastavanee akurat ked uz ma kombajn 80% tak ten traktor ku nemu nejde vsetko som si nastavil trasu atd ale nejde knemu nneviete pprečo?
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptySat Jun 09, 2012 7:28 am

Takze but nemas preple vyhledavani kombajnu z automaticky na manualni nebo nebo nemas zmeneny mod trasy na kombyjny/rezacky (nevim ted jak je to tam presne) a nebo mas nastavene ze traktor vyjede ke kombajnu az je naplneny z 95 procent.
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptySat Jun 09, 2012 9:41 am

Nemáte někdo náhodou vyzkoušené jak nastavit courseplay na sbírání trávy řezačkou? Jako že normálně sbírat řezačkou řádky trávy a aby to courseplay odvážel...Asi hodinu to už zkouším a pořád mi to nejde nastavit... Mad
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptySat Jun 09, 2012 12:04 pm

zkus si to najit na youtube jinak je to stejne jako na kombajn
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptySat Jun 09, 2012 12:47 pm

Mě jakoby vše jde..mám nahrátou trasu atd...ale furt me nefunguje že když se odvozce vrátí zpátky tak mi automaticky nezajede pod řezačku...musím si ho volat a to volání taky moc nefunguje...
Návrat nahoru Goto down
laza
Master *
Master *
laza


Počet příspěvků : 132
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptySat Jun 09, 2012 2:26 pm

Ahoj mám dvě otázky 1) jde udělat i Courseplay na odvoz mléka, má někdo takovou zkušenost?
2) je nějaký mod na automaticcký odvoz mléka jako je v zakadní mapě? Nebo kde bych měl hledat?
Návrat nahoru Goto down
dosic

dosic


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 06. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyWed Jun 13, 2012 8:54 am

Nazdar,
mám problém, zkouším původní mapu, původní stroje.
1.)Nastavil jsem si CP na odvoz řepky od kombajnu. CP v.3 (ne 2.3 ale 3)
Vše funguje v pořádku pokud kombajn vysype svůj obsah do traktoru během jízdy.
Pokud ale během jízdy nestihne vše vysypat a zastaví se na konci pole, dosype vše do traktoru. Traktor se pak otočí, popojede a zastaví v ještě neposekané části před kombajnem (a čeká na zavolání kombajnu). Kombajn pak samozřejmě za traktorem zastaví a dál nejede, protože mu traktor překáží. Musím manuálně zastavit trasu, popojet s traktorem na posečenou část pole a pak zase trasu spustit. Má někdo takový problém?
2.)Podle videonávodu na postřik stačí projet kolem plničky a traktor se automaticky naplní. Ten můj přijede k plničce, nenaplní, vycouvá a jede zpět. Zkoušel jsem nastavit i čekací bod, ale neúspěšně.

Třeba je to novu verzí 3 a verze 2.4 to nedělala, nevím.
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyWed Jun 13, 2012 1:21 pm

S tim bodem 1 mam ten samy problem,bohuzel nevim co stim a resim to jako ty.
S2. bodem nemam tkusenosti takze nevim.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyWed Jun 13, 2012 4:25 pm

Bod 1 to je problém který měl už být vyřešen min. ve verzi V2

Bod 2 u V3 musíš nastavit u ček. bodu nastavit čekací čas
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
dosic

dosic


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 06. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyThu Jun 14, 2012 10:59 am

bod 1
Po nahrání CP V2.4 už traktory jezdí v pořádku, nestojí před kombajnem.
Všiml jsem si, že, narozdíl od trojky, kde kombajn zůstane stát na konci řádku, dokud nedosype celý obsah, tak u 2.4 po dojetí na konec traktor poodjede, kombajn se bez zastavení otočí a dosype zbytek zase při jízdě v novém řádku. (což je nešikovné u malých polí, kdy než se traktor stačí otočit a zase dojet pod kombajn, je kombajn už na konci dalšího řádku a traktor se zase otáčí zpět, atd.)

bod 2
u verze 3 jsem si nevšiml doby čekání, díky za upozornění. U verze 2.4, kterou teď používám tento problém není.

Co mě štve, obecně u standardního autopilota, který je ve hře a používá se u kombajnů, kultivace, a setí (tlačítko "H"), tak dle mého názoru zbytečně překrývají řádky. Např kombajn, který má rozměr mlátičky nějak přes 7metrů tak minimálně 1m z té šířky (i více) seče na prázdno, kultivátory a sečky zase překrývají už jednou zrytý/zasetý řádek také. Jo a taky jezdí na jedničku (cca 14km/h), ale manuálně mě to v pohodě stíhá na dvojku (přes 20km/h)
Dá se na ně nějak taky naprogramovat ten CP jako u hnojení, kde si určím pracovní šířku stroje?
Asi mnozí namítnou, že si to mám sekat sám, že je to super, ale já mám radši když zadám práci a pak se koukám jak se to na polích hemží.
jo a napadl mě ještě bod 3)
je nějaký mod, kde bych mohl "přelétávat" ze stroje do stroje? Přepínání tabulátorem je děsně nešikovné a přecházení ze stroje ke stroji, když jsou od sebe trochu dál zase zdlouhavé (i se shiftem)

díky
d
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyThu Jun 14, 2012 11:54 am

Bod 3

http://ulozto.cz/xgTZRbX/aaaaa-fastswitcher-zip vlož do mods v ehře zmáčkni ctrl + číslo stroje
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
dosic

dosic


Počet příspěvků : 3
Registrován : 13. 06. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyFri Jun 15, 2012 7:35 pm

bod 1, vyřešil update V3.12 už je bez chyby.
Přecházím tedy z V2.4 na V3.12
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptyFri Jun 15, 2012 9:09 pm

v3,12 to je? máš odkaz?
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptySat Jun 16, 2012 10:17 am

Občas stačí použít googl

http://www.modhoster.de/mods/courseplay--14
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
tomicek
štamgast 1
štamgast 1
tomicek


Počet příspěvků : 16
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 EmptySat Jun 23, 2012 4:06 pm

Ahojky mam problem pri projeti a nacteni trasy mi traktor stoji a pise--Warte bis fuellstand erreicht ist. dekuji za rady
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay -- vše sem --
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» courseplay
» Courseplay
» courseplay V3.2
» courseplay
» Courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11) :: Ostatní-
Přejdi na: