ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay -- vše sem --

Goto down 
+69
helltv
drakove
sgt.shadow
wolf
adamalex
Jack010
Dawik
vl.o
FRJHR
Bazi
tomicek
dosic
bejbik007
Volnas
laza
misk
frantapytel
Snekyno
lucaaaasss
magnum200
buchcík
carbon278
minek
somrák
CZTomidlo
Jendes
tatrofil
lhotsky
s55
Kardis
Martin SK
Fendt
kysma
jarda
deepstar
Mitas
grovestreet
meken
Grysom13
Marek 7711
Stenly
honmon
CASE IH
mptuning
Tomik
rzifcak
matous7
magor13
hamouzik
anton78
Voloda331
Thrak
CheaterMeater
lukassrba
kropic77cz
matej.13
Martin94
zipicek
agronom
ledy
Kokin
Ratiboric
captain2.2
l.deutsch
Zohan
ramos4
brukpytlik
MaňaSS
czuba
73 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
czuba
štamgast 1
štamgast 1



Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 2:10 pm

Kd ví co tam máš za autopilota Smile
si stáhni tuto a uvidíš jestli to bude stejné http://www.uloz.to/9699030/claasjaguar980newapcz-zip
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 2:19 pm

jestli to je tato http://www.ls-novinky.cz/Claas149.html ta úplně nahoře ta nová tak tu jsem si stáhl. prostě se nechce ani rozjet ani lištu si sama nadá na zem
Návrat nahoru Goto down
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 2:32 pm

Zdravim, mám nastavit čekací bod než vypnu nahrávání? nastavil sem Wip jak je tady napsaný, ale když projede trasu tak stojí a nic, když ho dám projet trasu tak jede zase vysypat prázdnou vlečku. kombi mod mám nastavenej
Návrat nahoru Goto down
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 2:35 pm

ramos4 napsal:
jestli to je tato http://www.ls-novinky.cz/Claas149.html ta úplně nahoře ta nová tak tu jsem si stáhl. prostě se nechce ani rozjet ani lištu si sama nadá na zem
než zapneš AP musíš klasicky spustit lištu a musíš dát numpad7 aby sypala za jízdy
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 3:30 pm

právě že mám přesně tuto co jsi mi poslal
Návrat nahoru Goto down
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 5:01 pm

to co sem psal patří k jaguaru 980 s AP
Návrat nahoru Goto down
Ratiboric
štamgast 2
štamgast 2
Ratiboric


Počet příspěvků : 34
Registrován : 18. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 5:09 pm

zdar potřeboval bych poradit stahl jsem si autopilota českyho umym trasu nastavit ale traktor my nejede ke kombajmnu co stím přijede jen na konec trasy
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 5:13 pm

captain2.2 napsal:
Zdravim, mám nastavit čekací bod než vypnu nahrávání? nastavil sem Wip jak je tady napsaný, ale když projede trasu tak stojí a nic, když ho dám projet trasu tak jede zase vysypat prázdnou vlečku. kombi mod mám nastavenej

Na čekací bod se vyprdni.
Otevři tabulku s CS a překlikej na Manage combines a tam přemen find combine aby tam bylo select manually. a potm tam vyber řezačku nebo kombajn.
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Ratiboric
štamgast 2
štamgast 2
Ratiboric


Počet příspěvků : 34
Registrován : 18. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 5:15 pm

jj díkes za radu ale myslel jsem konec trasy a né čekací bod
Návrat nahoru Goto down
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 5:51 pm

já to mám v češtině a angličtinář nejsem,jestli myslíš výběr řezačky nebo kombajnu tak tam mám vybranej ten kombajn, ale pořád se tomu nechce, na první stránce sem zahlídl něco o projetí pole kombinátorem nebo něčím, může to dělat tohle?
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 6:34 pm

A nerozjede se ani když je kombajn plnej na 100% ? Máš prostě něco špatně nastavený!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 7:12 pm

nerozjede se ani na 100%, traktorem projedu trasu, přes jamu projedu a vrátím se, stopnu nahrávání, uložím změním mod na kombajny/řezačky, vyberu kombajn, nastavím si při kolika ke kombajnu a kolik na odjezd. Pustím projetí trasy šakal se vrátí a stojí jak přilepenej, zastavím projíždění a pošlu ho znova vrátí se a dlabe na mě jak na placatej šutr
Návrat nahoru Goto down
czuba
štamgast 1
štamgast 1
czuba


Počet příspěvků : 24
Registrován : 14. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 7:21 pm

Zkus to zkusit s jiným traktorem jestli to nepomuze. Jinak zkus poslat screeny jak to máš nastavené.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 8:11 pm

A změníš to automatický hledání na manuální ???

Dej si tam anglisckou verzi když ti je stejně česká naprd aspoň bude lepší domluva!!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Jul 18, 2011 8:56 pm

výběr kombajnu dávám vždycky ručně
Návrat nahoru Goto down
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyTue Jul 19, 2011 2:01 pm

MaňaSS napsal:
Na čekací bod se vyprdni.
Otevři tabulku s CS a překlikej na Manage combines a tam přemen find combine aby tam bylo select manually. a potm tam vyber řezačku nebo kombajn.

asi už vím co myslíš - v tabulce kde je možnost že si wip najde kombajn samo nebo ho zadáš - já sem asi nechal automatický hledání a přitom sem zadal určitej kombajn, já to prubnu a uvidíme díky



tak už to valí
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyThu Jul 21, 2011 4:32 pm

Je nějakej limit u řezaček? Myslím když přiřadím k řezačce traktory aby jezdili se siláží tak může těch traktorů být kolik chci.Mě se totiž stalo že když jsem jedné řezačce přiřadil 5 traktorů tak ty poslední dva vždycky jen dojeli na pole a hned zase jeli zpět sypat
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyThu Jul 21, 2011 6:30 pm

captain2.2: To jsem teda rád.... Very Happy

ramos4: Mě někdy traktory prostě neposlouchaj asi se nemají rádi s CP, tak prostě vemu jinýho. Schválně zkus vzít toho traktora kterej ti jezdi dobře a kopit jich třeba 10 a poslat je na trasu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyThu Jul 21, 2011 7:13 pm

Není zbytečný tolik traktorů k jedný řezačce?
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyThu Jul 21, 2011 8:02 pm

No já to pole měl přes celou mapu a ty traktory jsou docela pomalý.Zajímavý ale je že já tam poslal 3 zetory 8441,1 zetor 7245 a 1 claas axion. a dobře fungovali 2 8441 a 7245. claas s tou 3. 8441 si dělali co chcou
Návrat nahoru Goto down
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyFri Jul 22, 2011 11:08 am

Jestli to třeba není udělaný jen na určitej počet traktorů
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyFri Jul 22, 2011 11:22 am

captain2.2: Určitě ne!!! Ale když tě to tolik zajímá tak to vyzkoušej ne?

Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyFri Jul 22, 2011 3:05 pm

třeba se zadaří, momentálně hraju málo a když tak jenom se synovcem, to se toho moc zkoušet nedá Smile
Návrat nahoru Goto down
Kokin

Kokin


Počet příspěvků : 7
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptySun Jul 24, 2011 11:09 am

mám takový problém s courseplay traktor má načtenou trasu a dam mod převoz vozidel tak jezdí normalne ke kombajnu ale když jede vysypat tak nevysype a přejede sýpku nevíte co stim??
Návrat nahoru Goto down
ramos4
Master *
Master *
ramos4


Počet příspěvků : 134
Registrován : 11. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptySun Jul 24, 2011 11:12 am

musíš mít mod kombajn/řezačka nějak tak to tam je.a apk když načítáš trasu tak u sýpky zastav aby se ti ukázal soudek nad traktorem a pak zmáčkni Q a dojeď zpátky na pole mělo by to fungovat já to takhle dělám
Návrat nahoru Goto down
ledy
V.I.P.
V.I.P.
ledy


Počet příspěvků : 73
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyTue Jul 26, 2011 2:24 pm

cus jak na to kdyz sem si stahl mod courseplayer a sehnal trakotr ktery nejde koupit kdyz je na courseplay? A jako ze nejde koupit vubec zadny traktor s courseplay!!!! mod sem si ztahl z 1 stranky tohoto tematu.

tak jsem na to prisel na singl player je potreba aaa_courseplay a na MPje potreba ZZZ_courseplay.takze ja sem to poresil.
Návrat nahoru Goto down
captain2.2
štamgast 3
štamgast 3
captain2.2


Počet příspěvků : 38
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyTue Jul 26, 2011 7:29 pm

mě fachali oba v SP
Návrat nahoru Goto down
agronom
štamgast 6
štamgast 6
agronom


Počet příspěvků : 90
Registrován : 16. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: courseplay   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Aug 01, 2011 8:54 am

ja vim ze se to tu uz jednou resilo ale ted je nejaka nova verze 2.3 a to se da do modu a funguje zapnu to pravym tlacitkem misi a uz se v te tabulce neviznam mohl by mi to nekdo poradit jak se to vse ovlada aby to fungovalo pls








keď vieš, že sa to tu riešilo, prečo zakladáš nové vlákno?
brano


Naposledy upravil brano dne Mon Aug 01, 2011 10:33 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : témy zlúčené - nezakladj existujúcu tému!!! VAROVANIE!!!)
Návrat nahoru Goto down
zipicek
Lama
Lama
zipicek


Počet příspěvků : 33
Registrován : 17. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Aug 01, 2011 9:31 am

a mas ten courseplay v ceské verzi?
Návrat nahoru Goto down
agronom
štamgast 6
štamgast 6
agronom


Počet příspěvků : 90
Registrován : 16. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyMon Aug 01, 2011 2:28 pm

nemam to v cz verzi... tam de oto ze to vlozis do mods zapnes pravim tlacitkem a nastavujes (to funguje u vsech traktoru a nemusis je nijak upravovat( ale vubec nevim jak to zprovoznit kdyz to neni cezky Crying or Very sad odkaz na toho autpilota 2,3 http://www.ulozto.cz/9837140/zzz-courseplay-zip
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 EmptyTue Aug 02, 2011 12:00 pm

num 7 začínáš načítat trať.. musíš stát na poli, potom jedeš do výkupu či do silo jámy, jak se ti zobrazí vysypat, tak to dáš, nemusíš celé, stačí chvíli pak jedeš zpátky a zaparkuješ mezi kužely.. potom si přepneš na mod combi to máš odvoz od řezačky či od kombajnu.. a aktivuješ znova num 7. to je teorie, jak to v praxi funguje moc nevím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
Sponsored content





Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay -- vše sem --   Courseplay -- vše sem -- - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay -- vše sem --
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» courseplay
» Courseplay
» courseplay V3.2
» courseplay
» Courseplay

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pomoc (LS11) :: Ostatní-
Přejdi na: