ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?

Goto down 
+4
dylanwatters
PK
Eragon92
Mr.Voza
8 posters
AutorZpráva
Mr.Voza

Mr.Voza


Počet příspěvků : 14
Registrován : 18. 09. 15

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyFri Sep 18, 2015 11:56 am

Ahoj všem,

hraju asi tejden Farming Simulator 2015 (v původním stau bez jakejchkoliv módů) a včera jsem narazil na docela zásadní problém - nemůžu vyprázdnit přídavnou nádrž k postřikovači. Nevím, jestli je to chybou ve hře, nebo jestli něco dělám špatně, případně nevím jak na to. Mám koupenej postřikovač a k němu tu přídavnou nádrž. Připojím postřikovač za traktor a přídavnou nádrž před traktor, zajedu k nádrži s postřikem, oboje naplním na 100% a jedu na pole. Tam stříkám, stříkám a stříkám... až mě zbejvá postřiku jenom 36% (tj. obsah postřikovače je spotřebovanej a přídavná nádrž je plná) a dál nevím, jak přepnout, aby to bralo postřik z tý přídavný nádrže. Přepnutí tlačítkem G na přídavnou nádrž a spuštění postřiku tlačítkem B nejde.

Je to chyba ve hře, nebo moje chyba? Jak se ta přídavná nádrž používá? Jestli už to tady někde je popsaný, tak se omlouvám - nenašel jsem. Ani nikde jinde - jiný fóra, videa na youtube, nikde nic.

Předem moc dík všem za rady.
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyFri Sep 18, 2015 1:27 pm

zkoušel jsem tu přídavnou nádrž odpojit od traktoru a přijet s postřikovačem k ní a zkusit doplnit?
Návrat nahoru Goto down
Mr.Voza

Mr.Voza


Počet příspěvků : 14
Registrován : 18. 09. 15

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyFri Sep 18, 2015 2:57 pm

Jo, to jsem zkoušel, to taky nejde.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptySun Sep 20, 2015 7:01 pm

Zdravim

Ja tu nadrz pouzivam dost ale v FS13. Proste ked mi dojde postrek v postrekovaci nic nerobim idem dalej a zacne sa minat postrek s pridavnej nadrze automaticky.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Voza

Mr.Voza


Počet příspěvků : 14
Registrován : 18. 09. 15

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptySun Sep 20, 2015 7:20 pm

No, tak jsem si nějak představoval, že to bude fungovat, ale nefunguje Sad
Návrat nahoru Goto down
dylanwatters
štamgast 4
štamgast 4
dylanwatters


Počet příspěvků : 51
Registrován : 12. 01. 12

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyMon Sep 21, 2015 6:43 am

Zdar,
teď jen střelím do tmy, jelikož jsem přídavnou nádrž zatím nepoužíval.
Když nejde zapnout postřik "B" po přepnutí klávesou "G", není tam třeba při stisku F1 vypsaná možnost přečerpání "R-kem" z přední do zadní nádrže.

To mně jen tak napadlo.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Voza

Mr.Voza


Počet příspěvků : 14
Registrován : 18. 09. 15

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyMon Sep 21, 2015 11:49 am

Taky není. Začínám si myslet, že je to chyba ve hře. Vůbec bych se tomu nedivil - na takovejch chyb už jsem ve hře narazil víc. Třeba to, že když s traktorem jezdí zaměstnanec, tak mu ze sečky/postřikovače neubejvá semeno/postřik. Nebo jsem si na přívěs na dřevo naložil klády, uložil hru, druhej den hru nahrál a přívěs převrácenej a klády rozházený asi v okruhu 100 metrů. Přestává mě ta hra bavit tím jak je nedotažená, abych řek pravdu Sad
Návrat nahoru Goto down
Eragon92
SUPER ACE
SUPER ACE
Eragon92


Počet příspěvků : 322
Registrován : 25. 07. 14

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyMon Sep 21, 2015 2:03 pm

Zkus hru přeinstalovat, nahrát nejnovější patch a případně aktualizovat ovladače grafiky...
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyMon Sep 21, 2015 3:56 pm

Pridam radu aj ja-vzdy,ked som ju pouzival fungovala nasledovne:Prepnem sa na pridavnu nadrz,stlacim B (nie R ako ti radia) zaplo sa tym akoby precerpavanie do postrekovaca...potom G sa prepnem na postrikovac a zas dam B-zapnutie postreku. Vzdy to takto fungovalo,ked som sledoval napovedu F1-neviem ako je to teraz...

Mr.Voza: ad ubudanie osiva pri pomocnikovi....nehovor o chybe v hre,pretoze je to tak aj v predoslych dieloch.Vizia autora je taka,ze platis za prenajom pomocnika dost velke prachy.Osivo si hradi sam Helfer,zo svojho zisku...
Návrat nahoru Goto down
Mr.Voza

Mr.Voza


Počet příspěvků : 14
Registrován : 18. 09. 15

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyMon Sep 21, 2015 7:10 pm

Bohužel, taky nefunguje. Volba B sice v nápovědě u přídavný nádrže je, ale nic nedělá. Ani když zmáčknu B, pak se hned přepnu tlačítkem G zpátky na postřikovač a znova B, tak to nic nedělá.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyMon Sep 21, 2015 7:38 pm

maj prazdny postrekovac,vtedy zapni pridavnu nadrz a potom postrekovac.Inak nic neuvidis,ked nemas prazdny postrekovac.V 13 netreba ani zapinat pridavnu-po vyprazdneni postrekovaca samo odcerpava z nadrze.To vidis jedine tak,ze si vsimnes ake mas mnozstvo postreku pred a po zapojeni pridavnej nadrze a ci ubuda po vyprazdneni samotneho postrekovaca-hra najprv spotrebuje z postrekovaca az potom z nadrze.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Voza

Mr.Voza


Počet příspěvků : 14
Registrován : 18. 09. 15

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyMon Sep 21, 2015 8:50 pm

Vyprázdním postřikovač a zbyde mě plná přídavná nádrž. Přepnu na nádrž (G), zapnu nádrž (B), přepnu zpět na postřikovač (G), zapnu postřikovač (B) a nic se neděje. Prostě to nejde Mad
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyTue Sep 22, 2015 10:54 am

Nemusíš nic přepínat, normálně se začne vyprazdňovat ta přední. Máš poslední PATCH? Tuším že ze začátku mi to taky nešlo ale teď to normálně jede, nevím čím to je protože používám nástavbu na auto takže jsem tomu nevěnoval pozornost ale dneska jsem to z prde.e vyzkoušel a je to OK. Takže mě napadá jedině ten PATCH, pochybuju že by to spravil nějaký MOD.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Voza

Mr.Voza


Počet příspěvků : 14
Registrován : 18. 09. 15

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyTue Sep 22, 2015 12:19 pm

Kdyby se začala vyprazdňovat ta přídavná nádrž sama, tak se tady takhle blbě neptám jak se používá. Ten patch nemám. Z nějakýho pro mě nepochopitelnýho důvodu mě nejde nainstalovat - píše to, že nemám hru nainstalovanou. Verzi hry mám 1.1. Patch jsem zkoušel 1.3.
Návrat nahoru Goto down
answer 5
štamgast 5
štamgast 5
answer 5


Počet příspěvků : 72
Registrován : 24. 11. 12

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyTue Sep 22, 2015 2:01 pm

takže mi to nedalo zkusil jsem to a přídavná nádrž se přepínat nemusí jak dojde v postřikvači hnojivo samo to hned čerpa z nádrže bez jakýhokoliv zásahu prostě samo a samozřejmě mám patch 1.3

Edit: jo a abych jeste reagoval na to ze neubiva osivo a postrik u pomocnika tak standartne ubiva jen kdyz dojde uctuje se standartni cena jako kdyz se plni tak ze pomocnik stoji o to vic penez o kolik naplne spotrebuje
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyTue Sep 22, 2015 2:46 pm

A máš origo hru když ti nejde nainstalovat PATCH 1.3? Jestli ano tak jako první bych zkusil reinstal celé hry. Ono to bude totiž tím PATCHem jak to tak vypadá
Návrat nahoru Goto down
Mr.Voza

Mr.Voza


Počet příspěvků : 14
Registrován : 18. 09. 15

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyTue Sep 22, 2015 8:33 pm

Až bude chvíli čas, zkusím celou hru reinstalovat a nacpat do ní ten patch. Asi to bude fakt tím, když vám to všem s patchem 1,3 funguje a mě ne. Teď se k tomu asi pár dní nedostanu, pak dám vědět.
Návrat nahoru Goto down
milda2
štamgast 1
štamgast 1
milda2


Počet příspěvků : 23
Registrován : 19. 12. 13

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyWed Sep 23, 2015 1:22 pm

Tak přesně tohle mi dělalo,když jsem měl stáhlou hru.Jakmile jsem si koupil origo,tak to funguje normálně.Když dojde v postřikovači tak se automaticky přepne na nádrž.Ve stáhlé hře se vyprázdnil jen postřikovač a přepnout to nešlo.To je moje zkušenost.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Voza

Mr.Voza


Počet příspěvků : 14
Registrován : 18. 09. 15

Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? EmptyThu Sep 24, 2015 1:10 pm

Tak to bylo tím patchem. Ten se mě sice na mým PC nepodařilo do hry nahrát ani po reinstalu celý hry (asi nějakej bordel v PC - už nějakej čas se chystám na reinstal celejch Windows), ale zkušel jsem to pak na pracovním notebooku. Tam hra chodí spíš jako slideshow, než aby se to dalo nějak kloudně hrát, ale na test to stačilo.

Před nahráním patche se to chovalo stejně, jako v PC - tzn. přídavná nádrž nešla vyprázdnit. Po nahrání patche 1.3 už vše OK - po vyprázdnění postřikovače se automaticky začne spotřebovávat postřik z přídavný nádrže.

Další rozdíl, kterýho jsem si hned všimnul je, že bez patche neubejvá ze sečky semeno, ani z postřikovače postřik, když s tím jezdí zaměstnanec. Po nahrání patche už zaměstnancovi semeno/postřik ubejvá a pokud dojde uplně, tak zaměstnanec jezdí dál, ale peníze z účtu ubejvaj daleko rychlejc.

Dík všem za rady při řešení týhle záhady. Kdyby někdo na stejnej problém v budoucnu narazil a tohle tady čet, tak NAHÁT PATCH A BUDE TO OK.
diky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?   Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přídavná nádrž k postřikovači - jak použít?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nádrž na močku

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Příslušenství-
Přejdi na: