ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ostrůvky v poli - Courseplay

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
totr41

totr41


Počet příspěvků : 13
Registrován : 17. 07. 12

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyMon Sep 28, 2015 11:44 am

V některých mapách jsou v poli rozmístěny ostrůvky se stromy, sloupy ap.
Je nějaká finta, jak v courseplay tyto ostrůvky vyjmout z trasy?
Protože Když zadám vytvoření trasy, tak vede i přes tyto ostrůvky a kombajn/traktor se mi tam zasekává.
Lze to nějak vyřešit, aniž bych musel trasu celého pole zadávat ručně?
Návrat nahoru Goto down
pajana
štamgast 3
štamgast 3
pajana


Počet příspěvků : 43
Registrován : 18. 08. 13

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyMon Sep 28, 2015 2:49 pm

zkoušel jsi toto : [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
totr41

totr41


Počet příspěvků : 13
Registrován : 17. 07. 12

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyMon Sep 28, 2015 4:40 pm

Koukal jsem na tento mod a myslím, že to není řešení.

Jde o to, že dám v CP vytvořit trasu pro určité pole, které má někde v prostoru umístěný travnatý ostrůvek na kterém je strom nebo sloup el. vedení.
CP s tím ale nedokáže kalkulovat a vytvoří trasu skrze tento ostrůvek, takže když potom kombajn nebo traktor jede po trase, zasekne se o tento strom nebo sloup.

Myslel jsem spíše, zda existuje nějaká vychytávka, která by v CP uměla s tímto počítat, abych trasu pro celé pole nemusel vytvářet ručně.
Návrat nahoru Goto down
pajana
štamgast 3
štamgast 3
pajana


Počet příspěvků : 43
Registrován : 18. 08. 13

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyMon Sep 28, 2015 6:01 pm

Tak nic jiného mě nenapadá, uvidíme, třeba nám někdo poradí něco lepšího, já s tím mám taky problémy
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyMon Sep 28, 2015 8:13 pm

Neviem o tom aby to coursplay vedelo vylucit z trasy.
Napada ma iba 1 moznost ako zmiernit problem
Ak tam tych objektov nie je vela vypnut im cez GE koliziu a traktor cez nich prejde. Nie je to ale nic elegantne Sad
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyTue Sep 29, 2015 8:16 pm

Na úpravu slouží prográmek CourseDrawer
Návrat nahoru Goto down
totr41

totr41


Počet příspěvků : 13
Registrován : 17. 07. 12

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyWed Sep 30, 2015 7:45 pm

Neměl bys k tomu CourseDraweru nějaké bližší info?
Kde to stáhnout a jak to funguje? Hledal jsem na netu, ale nějak jsem ani jedno nepobral.

Už dříve jsem zkoušel Courseplay Editor, ale po editaci mi nechtěly stroje na upravených tratích fungovat, tak snad tento je lepší.
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyThu Oct 01, 2015 6:03 am

A co třeba CoursePlay nepoužívat a všechno si jezdit sám?
Návrat nahoru Goto down
pajana
štamgast 3
štamgast 3
pajana


Počet příspěvků : 43
Registrován : 18. 08. 13

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyThu Oct 01, 2015 1:44 pm

To je blbej nápad, hraju sám a bez coursePlayeru ani ránu
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyFri Oct 02, 2015 5:38 am

Já taky hraju sám a mám velkou mapu přes celou plochu. A dá se to, když neděláš blbosti. To už je lepší využívat FollowMe mod. Navíc ta hra pak skoro postrádá smysl, když ti skoro všechno dělají pomocníci a ty jen koukáš, co se kde děje. Alespoň tedy pro mě...
Návrat nahoru Goto down
pajana
štamgast 3
štamgast 3
pajana


Počet příspěvků : 43
Registrován : 18. 08. 13

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyFri Oct 02, 2015 6:52 am

nemá to smysl vysvětlovat, jak to hraje ten kdo používá coursepl.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptyFri Oct 02, 2015 9:19 am

Souhlasim... kdyz hraju SP, tak je mnohem zazivnejsi si rozjet nekolik stroju na CP a sam jezdit s jednim, je to pak realnejsi pohled z kabiny, takze za me rozhodne CP ANO! Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptySat Oct 03, 2015 8:29 pm

Tenhle funguje a není problém ho najít na googlu. Je to vlastně stejný jako ten editor, akorát to upravil pro FS15 a přidal nějaké další funkce. A jestli ti to nechodilo ve třinátce, tak jsi dělat něco špatně.
Návrat nahoru Goto down
totr41

totr41


Počet příspěvků : 13
Registrován : 17. 07. 12

Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay EmptySun Oct 04, 2015 5:10 am

Zkoušel jsem ho v 15, ale možná to nebylo upravené pro tu 15.

Už to mám stažené, tak budu zkoušet.

Každopádně díky za radu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ostrůvky v poli - Courseplay Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrůvky v poli - Courseplay   Ostrůvky v poli - Courseplay Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ostrůvky v poli - Courseplay
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» PDA číslování polí
» koupě polí...
» vlastník polí
» kupování polí
» Predaj polí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Ostatní-
Přejdi na: