ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nefunguje mi žádný stažený postřikovač

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
blahacek

blahacek


Počet příspěvků : 2
Registrován : 20. 05. 12

Nefunguje mi žádný stažený postřikovač Empty
PříspěvekPředmět: Nefunguje mi žádný stažený postřikovač   Nefunguje mi žádný stažený postřikovač EmptySat Oct 17, 2015 2:30 pm

Zdravím Vás,
mám problém s jakýmkoliv staženým postřikovačem. Když ho zapnu, tak mi FPS spadnout na 0. Hra absolutně nehratelná. Výpis z logu zde:

Error: Could not parse GISL program.
(237): ERROR: 'normalMap' : undeclared identifier
(237): ERROR: 'tex2D' : cannot resolve function call unambiguously (check parameter types)
(237): ERROR: 'a' : vector field selection out of range


Díky za každou radu.

PS: Dělá to i v originálních mapách.
Návrat nahoru Goto down
JohnDeere8220
štamgast 1
štamgast 1
JohnDeere8220


Počet příspěvků : 24
Registrován : 08. 11. 11

Nefunguje mi žádný stažený postřikovač Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje mi žádný stažený postřikovač   Nefunguje mi žádný stažený postřikovač EmptySat Oct 17, 2015 8:23 pm

Jestli ti to dělá i v originálních mapách, tak bych přeinstaloval hru.
Návrat nahoru Goto down
blahacek

blahacek


Počet příspěvků : 2
Registrován : 20. 05. 12

Nefunguje mi žádný stažený postřikovač Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje mi žádný stažený postřikovač   Nefunguje mi žádný stažený postřikovač EmptySun Oct 18, 2015 7:29 am

Hru jsem přeinstaloval, dokonce jsem vymazal vše, co bylo ve složce v dokumentech, bohužel stále se to opakuje. Hru mám originální, patch 1.3
Návrat nahoru Goto down
saikop
Master
Master
saikop


Počet příspěvků : 123
Registrován : 24. 01. 14

Nefunguje mi žádný stažený postřikovač Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje mi žádný stažený postřikovač   Nefunguje mi žádný stažený postřikovač EmptySun Oct 18, 2015 11:17 am

Může být nekompatibilní se SoilMod. Bohužel ne všechny stroje jsou pro tento mod uzpůsobené. Pokud jej nepoužíváš, zaměř se na mapu a ostatní mody. Mapa pro zkoušku by měla být neupravená, nejlépe originál a všechny ostatní mody přesuň někam jinam na disk. Nech si tam jenom ten postřikovač, vyzkoušej a uvidíš. Pokud to nepomůže, nebo jsi to už vyzkoušel, tak pošli celý log.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nefunguje mi žádný stažený postřikovač Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nefunguje mi žádný stažený postřikovač   Nefunguje mi žádný stažený postřikovač Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nefunguje mi žádný stažený postřikovač
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» postřikovač co dělá koleje
» nefunguje...
» Mod voda nefunguje
» Nefunguje More Realistic
» Nefunguje placeable objekty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Příslušenství-
Přejdi na: