ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Logitech Driving Force GT

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

Logitech Driving Force GT  Empty
PříspěvekPředmět: Logitech Driving Force GT    Logitech Driving Force GT  EmptyFri Oct 23, 2015 7:32 pm

Pomůže mi někdo nastavitet tento volant Logitech Driving Force GT.děkuji
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Logitech Driving Force GT  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech Driving Force GT    Logitech Driving Force GT  EmptySat Oct 24, 2015 6:56 am

Samozrejme. Nastavit ho musíš vo windowse. Štart,príslušenstvo,hracie zariadenia,logitech.......vlastnosti,spresniť?.... proste dostaneš tabuľku z percentami a stupňami otacania volantu. Tam je NUTNÉ !!!! mať zaskrtnute combined single axis a vsetko pôjde ako má.
Nie som na pc,napíšem len z hlavy- uhol otacania mám 400st.ďalej sú 2 kolónky po 3 možnostiach-nepamätám názov-majú nastavenie 100% -ja mám v oboch prípadoch prvé riadky nastavene na 30% -to je tvrdosť volantu.
Ak si to nastavoval pri iných hrách-odporúčam dať najprv default a potom prestavit hodnoty podľa môjho popisu. A zaskrtnut centring. Pohľadaj tu na fóre nastavenie volantu ls13,tam som to písal
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Logitech Driving Force GT  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech Driving Force GT    Logitech Driving Force GT  EmptySat Oct 24, 2015 10:07 am

Uhel otaceni si dej 900°, 400° moc realne neni, ale dej si to jak ti to vyhovuje. Urcite zaskrtnout Combined single axis, jak pise Peha761, Force Feedback deaktivuj, protoze FS15 feedback nema, Centering Spring si dej na 15%, volant ti nebude tolik tahnout a pritom se bude pomalu centrovat.
Pokud hrajes vice her, doporucuji si stahnout Logitech Profiler ze stranek vyrobce a tam si pak nastavis pro kazdou hru jiny profil s nastavenim. ;-)
Návrat nahoru Goto down
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

Logitech Driving Force GT  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech Driving Force GT    Logitech Driving Force GT  EmptySun Oct 25, 2015 7:14 am

díky za rady,ale jelikož nastal další problém a to je pád hry,tak musím první vyřešit tohle.začalo mi to padat když jsem chtěl nainstalovat volant,vyhodil jsem mody,hral bez volantu a zase to samé........
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Logitech Driving Force GT  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech Driving Force GT    Logitech Driving Force GT  EmptySun Oct 25, 2015 7:26 am

z volantom to podla mna nesuvisi... preinstaluj hru,opatchuj a vyskusaj bez modov.az potom pridavaj mody a kontroluj log hry
Návrat nahoru Goto down
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

Logitech Driving Force GT  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech Driving Force GT    Logitech Driving Force GT  EmptySun Oct 25, 2015 8:55 am

všechno jsem udělal,ale nevím jak na ten LOG hry,kde ho překontroluju a co tam má být a nemá?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Logitech Driving Force GT  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech Driving Force GT    Logitech Driving Force GT  EmptySun Oct 25, 2015 10:31 am

Pad hry s volantem rozhodne nesouvisi. Jen jeste k tomu volantu, protoze je videt ze nemas dost zkusenosti - v nastaveni hry v zalozce Ruzne si musis volant zapnout, jako automatickou pomoc si zvol Klavesnici, mrtvou zonu nastav na 0% a zapni invertovat osu Y. Pak to uloz a melo by to fungovat bez problemu. Pad hry je prevazne zpusobeny spatnymi mody, takze hledej v Logu errory a u kterych modu jsou chyby, ty vyhod z Mods. Log je textovy soubor, ktery najdes v C:/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2015/log. Otevres ho v Notepadu a v nem najdes informace ktere potrebujes. Pro jistotu hru odinstaluj (zalohuj si nejdrive Savegame pokud jsi jiz neco nahral), pak si projed PC antivirakem, vycisti registry treba CCleanerem, hru preinstaluj a urcite si nezapomen nainstalovat novy patch 1.4 pro FS15. Pak by to melo vse slapat a kdyz budes pridavat nejake mody, pridavej je po jednom a vzdy si kontroluj ten Log jestli mod nevykazuje nejaky Error.
Návrat nahoru Goto down
misk
štamgast 3
štamgast 3
misk


Počet příspěvků : 39
Registrován : 14. 08. 11

Logitech Driving Force GT  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech Driving Force GT    Logitech Driving Force GT  EmptyThu Oct 29, 2015 9:06 am

Díky moc za pomoc,už mi to jede,jen se pohrát s nastavením,tak aby mě to sedělo a bude to super.ještě jednou díky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Logitech Driving Force GT  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Logitech Driving Force GT    Logitech Driving Force GT  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Logitech Driving Force GT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Logitech G27
» Volant logitech G27
» Sháním server, je mi 19, Logitech G27, brain
» Nastaveni volantu Logitech momo racing

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: