ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
samik

samik


Počet příspěvků : 8
Registrován : 10. 08. 11

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptyTue Nov 03, 2015 8:48 pm

Zdravím,

pokouším se připojit na server a pokaždé to hodí po chvilce tuto hlášku...
Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Image

Jen doplním že se pokouším připojit na server, který nemá žádné mody. Moje složka mod je prázdná. Kde by mohl být problém...?

Tady je i log:
GIANTS Engine Runtime 6.0.2 64bit (Build Date: Oct 12 2015)
Copyright (c) 2008-2015, GIANTS Software GmbH (giants-software.com), All Rights Reserved.
Copyright (c) 2003-2015, Christian Ammann and Stefan Geiger, All Rights Reserved.
Application: FarmingSimulator2015
Main System
 CPU: Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @ 3.30GHz
 Memory: 8140 MB
 OS: Windows NT 6.1 64-bit
Physics System
 Version: 5.9.4
 Thread(s): 2
Input System
 Keyboard enabled
 Mouse enabled
 Gamepad/Joystick enabled
 Force Feedback disabled
Sound System
 Driver: OpenAL
 Version: 1.1
 Device:  Generic Software
 Max. sources: 256
Render System
 Driver: OpenGL
 Card Vendor: NVIDIA Corporation
 Renderer: GeForce GTX 970/PCIe/SSE2
 Version: 4.5.0 NVIDIA 358.50
 Shader Version: 4.50 NVIDIA
   max_texture_layers: 16
   OpenGL initialization successful
Hardware Profile
 Level: Very High (forced)
 View Distance Factor: 1.300000
 Shadow Quality: 2.000000
 Skip Mipmaps: 0
 LOD Distance Factor: 1.300000
 Terrain LOD Distance Factor: 2.000000
 Foliage View Distance Factor: 1.600000
 Volume Mesh Tessellation Factor: 0.750000
 Tyre Tracks Segments Factor: 4.000000
Farming Simulator 15 INT
 Version: 1.4.1.0 1.4.1RC2
 Available Languages: en de fr es it pl cz hu nl ru jp pt cs ct br tr ro kr
 Language: cz
Game vehicle types loaded
Mod directory: C:/Users/Samík/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/mods/
Load mod: FS15_newHollandLoaderPack
Load dlc: pdlc_goldPack
Saving screenshot: C:/Users/Samík/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/screenshots/fsScreen_2015_11_03_21_41_51.png
Saving screenshot: C:/Users/Samík/Documents/My Games/FarmingSimulator2015/screenshots/fsScreen_2015_11_03_21_42_29.png
Application exit request forced.
Application exit request forced.


Naposledy upravil samik dne Mon Nov 09, 2015 7:55 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kovi306

Kovi306


Počet příspěvků : 4
Registrován : 06. 10. 15

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptyThu Nov 05, 2015 7:35 pm

Mam naprosto stejný problém, nepřipojím se naprosto k žádnému serveru, kupoval jsem origo Gold hlavně kvůli MP :/ a nevim zda jsem slepej, ale hledal jsem po foru a nikde jsem nenašel adekvátní odpověď která by vyřešila tento problém i přesto že je tu dost nezodpovězených otázek ve stejném znění
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptyFri Nov 06, 2015 12:30 am

Stahni si program Hamachi, je pravdepodobne ze ti koliduje IP adresa...
Návrat nahoru Goto down
samik

samik


Počet příspěvků : 8
Registrován : 10. 08. 11

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptySat Nov 07, 2015 7:38 am

Já mám Hamachi nainstalované...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptySat Nov 07, 2015 8:52 am

Ok a mas original hru a patch 1.4?
Návrat nahoru Goto down
samik

samik


Počet příspěvků : 8
Registrován : 10. 08. 11

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptySat Nov 07, 2015 7:42 pm

Ano originál přes Steam a patch taky. Se podívej na log viz první příspěvek...
Návrat nahoru Goto down
kladivo37

kladivo37


Počet příspěvků : 3
Registrován : 07. 11. 15

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptySat Nov 07, 2015 7:56 pm

Ahoj mam tiez taky problem.mam gold 15 a vzdy ma nechce pustit na server ku niekomu.mam aj patch,hamachi a skusal som uz vsetko.povolil som fs 15 vo firevale,siet som si nastavil verejnu aj v hre som nastavovalvsetko a nic.bezvysledne.
Návrat nahoru Goto down
Kovi306

Kovi306


Počet příspěvků : 4
Registrován : 06. 10. 15

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptySun Nov 08, 2015 8:43 am

ano, taky mam gold krabicovou vezri, nainstalované hamachi, veřejnou síť nasravenou, firewall povolen, ale pokaždé ta stejná hláška
Návrat nahoru Goto down
samik

samik


Počet příspěvků : 8
Registrován : 10. 08. 11

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptyMon Nov 09, 2015 7:54 pm

Tak jsem našel na steamcommunity řešení které u mě funguje, tak zkuste:

Tlačitko START, napsat do řádku hledání příkaz Cmd, stisknout L_Ctrl-L_Shift-Enter, otevře se okno a tam postupně zadat toto:

netsh winsock reset in the Command Prompt shell - odEntrovat

netsh int ipv4 reset in the Command Prompt shell - odEntrovat

type netsh int ipv6 reset in the Command Prompt shell - odEntrovat

a zkusit se připojit. Mě to funguje. jupi

Jinak origo text:
1.Click the Windows Start button.

2. Type Cmd in the Start Search text box and press Ctrl-Shift-Enter (keyboard shortcut to run Command Prompt as Administrator). Click Continue to allow elevation request.

3. Type netsh winsock reset in the Command Prompt shell, and then press the Enter key.

4. Type netsh int ipv4 reset in the Command Prompt shell, and then press the Enter key.

5. If you use ipv6, type netsh int ipv6 reset in the Command Prompt shell, and then press the Enter key.
Návrat nahoru Goto down
Kovi306

Kovi306


Počet příspěvků : 4
Registrován : 06. 10. 15

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptyTue Nov 10, 2015 3:53 pm

no pokud to dobře chápu tak tohle ti vyresetuje ten protocol to kterýho zadáváš údaje od poskytovatele internetu, tak pokud si ho vymažu tak se nepřipojim vůbec k síti, tak ti nějak nevim :/ máš wifi nebo kabel?
Návrat nahoru Goto down
samik

samik


Počet příspěvků : 8
Registrován : 10. 08. 11

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptyTue Nov 10, 2015 5:44 pm

Mám kabel do routeru a z něj kabel do PC... Jakmile sem toto učinil, vše stále funguje. I wifi po baráku... Mě to pomohlo proto to sdílím, nikomu nenutím... Wink


Naposledy upravil samik dne Tue Nov 10, 2015 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
kladivo37

kladivo37


Počet příspěvků : 3
Registrován : 07. 11. 15

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptyTue Nov 10, 2015 7:58 pm

No mne to funguje tiez.A dakujem za radu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptyWed Nov 11, 2015 10:26 am

Tohle resetuje lokální údaje v počítači, je to standardní postup pro reset připojení k síti (wifi / kabel). Je to bezpečné.
Spíš mně zaujalo jak si nastavujete síť, to může být zdroj problému. Ve Win by jste měli mít typ sítě 'pracovní', nebo 'domácí'. Pokud dáte 'veřejná', spoustu věcí firewall zařízne.
Návrat nahoru Goto down
Kovi306

Kovi306


Počet příspěvků : 4
Registrován : 06. 10. 15

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptySun Nov 22, 2015 1:00 pm

Takže byl jsem pár dní mimo, ale teď to párkrát zkoušel podle tohoto návodu, a jak jsem říkal vymaže mi to údaje o připojení k internetu, tudíž mi ukazuje "připojení k místní síti není k dispozici" a musim opět přes cetrum síťových připojení a přes položku protokol IP verze 4(TPC/IPv4) zadat opět své data od poskytovaltele(IP,Maska,Brána,DNS a náhradní DNS) a stále se nemohu připojit na jakýkoli FS15 server Sad
Návrat nahoru Goto down
chose01

chose01


Počet příspěvků : 7
Registrován : 20. 12. 15

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptyMon Feb 15, 2016 3:15 pm

ahoj mam org.hru cd a vyskakuje mi aktualizace na dlc ?? mam ji stahnout nezprčim si cd
Návrat nahoru Goto down
chose01

chose01


Počet příspěvků : 7
Registrován : 20. 12. 15

Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! EmptyMon Feb 15, 2016 3:59 pm

tomu ani nerozumim co tu je napsane natož to udělat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!   Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nelze pripojit hru pro vice hraču
» Špatná funkce samosběrného vozu na balíky
» Nelze se nikam připojit
» Nelze se připojit na multiplayer
» předmět:nelze se připojit na multiplayer

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Technické dotazy-
Přejdi na: