ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Veškeré kombajny od SIIDA

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

Veškeré kombajny od SIIDA Empty
PříspěvekPředmět: Veškeré kombajny od SIIDA   Veškeré kombajny od SIIDA EmptyWed Nov 04, 2015 5:30 am

Dobrý den. Autor či autoři pod názvem SIID vydávají jeden kombajn za druhým a já u všem mám problém s blikajícím displejem na kterém je tachometr. Máte někdo prosím stejný problém? Mohl by někdo poradit jak problém odstranit ? Děkuji předem .
Návrat nahoru Goto down
dylanwatters
štamgast 4
štamgast 4
dylanwatters


Počet příspěvků : 51
Registrován : 12. 01. 12

Veškeré kombajny od SIIDA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veškeré kombajny od SIIDA   Veškeré kombajny od SIIDA EmptyThu Nov 05, 2015 8:45 am

Z mého pohledu nejsou jeho kombajny úplně dokonalé i poslední verze, ten jeden z prvních 750ku jsem si pro sebe překopal dle svých představ. Je jasné, že ne vše lze udělat jako v reálu.

Ale k věci. Bliká Ti display u jakoby analogového tachometru (ten s rafičkoou na obrazovce CEBIS) tudíž ten, který by měl být aktivován při jízdě po silnici? Pokud je to ten, tak teoreticky je to zapříčiněno protnutím plochy podkladu displaye a animované rafičky. Teď si už přesně nevzpomenu, ale mohlo by pomoci si v GE pohrát s polohou právě plochy podkladu (oddálením, nebo přiblížením od zdroje animované rafičky). Samozřejmě je nutné aby rafička procházela skrz. Bude-li zakrytá nebude animace vidět. Už jsem se v tom dlouho nehrabal, takže má rada nemusí být dogma. Zkusím se doma na to mrknout, možná mi to také dělá jelikož s tím nic jiného dělat nelze.

Udělal jsem si přes CEBIS ještě jednu plochu, která je vypínací a ta slouží pro jízdu na poli. Koknu a napíšu.
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

Veškeré kombajny od SIIDA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veškeré kombajny od SIIDA   Veškeré kombajny od SIIDA EmptyThu Nov 05, 2015 4:43 pm

a nebyl by jsi tak ochotný a neopravil by jsi mi tu americkou verzi terra tracku ?
Návrat nahoru Goto down
dylanwatters
štamgast 4
štamgast 4
dylanwatters


Počet příspěvků : 51
Registrován : 12. 01. 12

Veškeré kombajny od SIIDA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veškeré kombajny od SIIDA   Veškeré kombajny od SIIDA EmptyFri Nov 06, 2015 7:46 am

Zdar, nemám teď po večerech moc času, jalikož chodím dlouho z práce, uvidím co se dá dělat. Eventuelně časem bych se na to kouknul.

Asi vím který máš na mysli. Ale raději sem dej prosím odkaz, který konkrétně to kombajn je.
Návrat nahoru Goto down
Lexion219
štamgast 3
štamgast 3
Lexion219


Počet příspěvků : 42
Registrován : 08. 10. 13

Veškeré kombajny od SIIDA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veškeré kombajny od SIIDA   Veškeré kombajny od SIIDA EmptySun Nov 08, 2015 3:36 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tenhle je to a děkuji za ochotu Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Veškeré kombajny od SIIDA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veškeré kombajny od SIIDA   Veškeré kombajny od SIIDA Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Veškeré kombajny od SIIDA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kombajny do MP
» problem s kombajny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Farming simulator 2015 :: Pomoc (FS15) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: