ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Multiplayer

Goto down 
+100
ridermann
Wilgott
Martin68
S t e v e
bubo122
AGRO-HOLIC
stano176
Kropi69
kulda
ondrej.zrust
tigertarzan
Kross
Franda14
Čekuj
3Runer
stefan
jindar-cz-
majstrikSVK
sebko123
vlada7340
adam852
Duracell
Brajen
tomasnemec9393
Dominikon9
gigik25
Volnas
petert
hrisovce
betonar
tomi-h
Lůdin
Okec
Milan1992
Jura3362
Jakub Talaš
matonem
Vasek
Dejvous
TomášChlpoš
tomas vit
bjatskular
case_CVX
boskkyno666
jackalin
Roman83
mako
Franta118
deiv
axos340
deerak107
gervinho27
zipicek
Mercedes-Benz
Dodo.
jaryn2012
Petr M
kamil CZ
vito2
ondřej106
Martin SK
ledy
niko1240
matej.13
kohout57
dlavem
Kolchozník
frfo
Jendes
Martin94
rumantomas
mysaak
ZZZetor007
Kolik
buldogtom
honza.p000
Snekyno
151kbar151
Luis
CZTomidlo
potris
georgie59
Kuba57
kropic77cz
nim
Rodopytel
kristian
Zetorista16245
Michal(zetor)
xerion
vendakraus
DEERÁK
Zohan
TomajsT2S
kobzik
Jardis86
MaňaSS
Stenly
durman
agronom
104 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
ondrej.zrust




Počet příspěvků : 13
Registrován : 24. 07. 12

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyThu Dec 20, 2012 9:59 am

Ahoj, hledám pár hráčů na svůj server. Vím, že v době, kdy už frčí LS2013, tak to bude těžké, ale nevzdávám to. Kdyby jste měl někdo zájem tak skype narkoticu
Návrat nahoru Goto down
kulda

kulda


Počet příspěvků : 8
Registrován : 07. 01. 12

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptySat Dec 22, 2012 12:51 pm

Ahoj rad se pridam k nejake parte lidi na ls13 pokud mozno ne nact,aby mne nact rikali vole ve 34 letech to neni nic pro mne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kropi69

Kropi69


Počet příspěvků : 5
Registrován : 18. 12. 12

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptySat Mar 02, 2013 8:04 pm

Zdravim mam problém s MP hrál jsem s kámošem normálně po netu nic se nezměnilo v našich pc sestavách ani v připojení k internetu ale přesto když se pokusím připojit k jeho hře tak mi to napíše ,, Nelze se připojit ke hře více hráčů" nemá s tím někdo zkušenosti prosím když tak pište na email [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Kolchozník
štamgast 4
štamgast 4
Kolchozník


Počet příspěvků : 47
Registrován : 14. 11. 11

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptySun Mar 03, 2013 6:52 am

A ty můžeš založit hru, a tvůj kámoš se k tobě připojí?
Návrat nahoru Goto down
stano176

stano176


Počet příspěvků : 6
Registrován : 12. 09. 13

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyThu Sep 12, 2013 10:54 pm

caute chalani.prosim vas ako to je z tou origimal hrou a z tym klucom?ja mam 2 pocitace.doma mam jeden a druhy mam na chate kam chodime na vikendy.chcem si kupit original hru a zahrat si ju cez net.to nemozem si ju zaregistrovat na obidvoch mojich pc?ci si mam kupit notebook aby som ho bral zo sebou vsade?ako to vlastne je?ci si mam rovno kupit 2 hry aby som mal jednu doma a druhu na chate v pc.vdaka za radu
Návrat nahoru Goto down
AGRO-HOLIC

AGRO-HOLIC


Počet příspěvků : 4
Registrován : 04. 10. 11

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptySat Sep 14, 2013 8:36 am

Zdarec, pánové mám problém s MP, respektive ne ja, ale jeden kolega se kterým delší dobu hraju MP a zatím jsme se navazovali do hry víceméně bez problémů. Až do té doby dokud mu úplně nespadnul internet. Asi za půl hodiny internet opět fachčil, ale po restartu wifi routeru už se nemůžeme navázat do hry, ani já k němu, ani on ke mě. Máme oba dva Win7, hrajeme LS 13, ale spojení se nenavázalo ani v LS 11, kterou jsme hráli před tím. Nevíme co s tím, přitom já se navážu s jiným hráčem bez problémů. Co se mohlo u něj na PC pokazit, nevíte někdo co s tím, jedná se o nečitelnou IP adresu? Oba máme domácí síť, kde je připojeno více počítačů přes ROUTER, s tím že já mám vše přes kabel a on je připojen v domácí síti přes wifi. V LS 11 jsme měli občas problém se spojením do hry, pravděpodobně kvůli nečitelné IP adrese, ale v LS 13 nám to vždy chodilo bez problémů. Mohlo se něco díky pádu internetu samo přenastavit v jeho PC, nebo to souvisí se špatně navázaným spojením na wifi routeru, prosím o radu a pomoc, nevíme co s tím. Předem děkuji za každou podporu.
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyThu Oct 31, 2013 6:46 pm

Stano176: pokiaľ viem nesmie byť pustená súčasne na dvoch PC. Ale ako ty popisuješ malo by ti to fungovať bez problémov s jednou hrou na oboch PC. Ja už som to skúšal a bez problémov.
Návrat nahoru Goto down
S t e v e

S t e v e


Počet příspěvků : 5
Registrován : 05. 08. 11

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyMon Nov 04, 2013 9:06 pm

čaute hoši hladam niejaký server MP v LS 13 z modama niekto ak ma zaujem nech ma kontaktuje na :

skype: stevo19932
e mail [You must be registered and logged in to see this link.]


vek mam 20 Smile
Návrat nahoru Goto down
Martin68

Martin68


Počet příspěvků : 1
Registrován : 18. 02. 14

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyTue Feb 18, 2014 12:19 pm

A proč mi to de na dvouch pc ze stejnym cd Klicem?
Kdyz tady tvrdite ze by to nemolo jit??
Návrat nahoru Goto down
Wilgott

Wilgott


Počet příspěvků : 10
Registrován : 05. 05. 14

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyTue May 06, 2014 11:18 am

Dobrý den
Vím že se to tu už řešilo mnohokrát, ale stéle jsem nepřišel na problém v multi spojení.
Jsme tři, máme všichni origi.IP veřejnou nemám, porty mám povolený.
Založim mapu druhý se ke mě připojí v pohodě, třetí nemůže - chyba spojení.
Založí mapu druhý připojíme se všichni, ale laguje net třetímu, pak ho to vykopne.
Když založí mapu třetí já se k němu nepřipojím stejně jako on ke mě (chyba spojení), druhý se připojí v pohodě.
Rychlosti máme srounatelný já download cca 20 Mbps - upload 19,2Mbps.
Připojení předpokládám mám OK když se druhý ke mě a já k němu připojím v pohodě.
Ale proč nám to nefunguje mezi tím třetím vzájemě?
Poradí někdo v čem se ještě pošťourat?
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyTue May 06, 2014 6:09 pm

V čem se šťourat nevím, ale doporučuju stáhnout Hamachi nebo Tunngle.
Návrat nahoru Goto down
Wilgott

Wilgott


Počet příspěvků : 10
Registrován : 05. 05. 14

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyWed May 07, 2014 11:40 am

Vyřešeno celou dobu se štourám v připojení, honim IP adresu.
A nakonec do dělá nějaký mod.Teď jen zjistit který to je a vyhodit ho.
Návrat nahoru Goto down
ridermann
štamgast 2
štamgast 2
ridermann


Počet příspěvků : 27
Registrován : 26. 12. 11

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptySun May 11, 2014 2:59 pm

Já bych se chtěl zeptat, jestli je rozdíl mezi tím když tvořím mapu pro Singelplayer nebo pro Multiplayer?
Návrat nahoru Goto down
Wilgott

Wilgott


Počet příspěvků : 10
Registrován : 05. 05. 14

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyThu May 29, 2014 7:13 pm

to bjatskular: včem mi pomůže hamachi a jak.Protože problém je zpět.Prostě je nestabilní připojení a připojim se tak na 30 pokus někdy vůbec.
Návrat nahoru Goto down
PEDRONIK

PEDRONIK


Počet příspěvků : 3
Registrován : 15. 06. 14

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptySat Jun 21, 2014 12:00 pm

Mám nainstalovanou hru farming 2013, originál klíč.
Naistaloval jsem program hamachi a vytvořil si síť. Když spustím hru tak kde se dá připojit do sítě
hamachi.
Návrat nahoru Goto down
fyzmak

fyzmak


Počet příspěvků : 3
Registrován : 23. 08. 14

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptySat Aug 23, 2014 10:30 am

Měl bych dvě jednoduché otázky ohledně MP.
Stačí když si koupím základní verzi, nebo je třeba titanium edice?

Když se hraje MP, musí být všichni hráči v jednu dobu online, nebo když jeden z party chybí, tak se klidně může hrát? Díky práci nemohu říci, že budu mít např každou sobotu v tolik a tolik čas, ale rád bych si MP zahrál, tak jestli když se k někomu přidám, tak je nebudu brzdit.
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyTue Aug 26, 2014 8:13 am

Titanium mať nemusíš ak ho nepoužíva skupina v MP (všetci musíte mať rovnaké mody - úplne).

Ak ide o online server, tak sa môžeš pripojiť kedykoľvek a na počte hráčov relativne nezáleží (okrem max počtu), takže kľudne môžeš hrať aj sám ak tam zrovna nikto nie je. Ak niekto zakladá hru, tak sa môžeš k nemu pripojiť, len ak hra beží. Inak ostatných nijak neobmedzuješ - buď hráš alebo nie, hra beží nezávisle na tebe.
Návrat nahoru Goto down
hart2

hart2


Počet příspěvků : 6
Registrován : 03. 11. 14

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyMon Nov 03, 2014 8:31 pm

ahoj někdo na hraní přes multi ?
Návrat nahoru Goto down
Galaxy93
štamgast 1
štamgast 1
Galaxy93


Počet příspěvků : 16
Registrován : 03. 05. 16

Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 EmptyWed May 11, 2016 2:19 pm

Našiel by sa niekto na hru multiplayer ? máme založeny server a hľadam hráčov. Blišie info v sprave.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Multiplayer - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Multiplayer   Multiplayer - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Multiplayer
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Multiplayer LAN
» Multiplayer
» Multiplayer
» Multiplayer
» MULTIPLAYER DLC 1,2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pokec (LS13)-
Přejdi na: