ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mezőgép Mód Pack

Goto down 
+9
111marek
MaňaSS
Thrak
jindar-cz-
Zetorista16245
matej.13
georgie59
GREG
Zohan
13 posters
AutorZpráva
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyMon Oct 31, 2011 4:40 pm

Ahojte, našel jsem a povedlo se mi odemknout tento pack [You must be registered and logged in to see this link.]
Heslo je: ls2011
Mají v tom být stroje z Plechové kavalerie (ještě jsem to sám nezkoušel)
Alespoň se tady nechlubím modama, co mám. Ale dám vám sem rovnou link Very Happy


Naposledy upravil Zohan dne Tue Nov 01, 2011 3:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyMon Oct 31, 2011 7:50 pm

Zohane,ty mody jsou dobře udělaný,pěkný,akorát jen jeden zetor,škoda.Dávám ti plus za gůglování. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
georgie59

georgie59


Počet příspěvků : 13
Registrován : 11. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: mos pack   Mezőgép Mód Pack EmptyFri Nov 04, 2011 6:02 pm

Zohane moc dík dávám +
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyMon Nov 07, 2011 5:22 pm

Teď když na ty mody z maďar tak koukám,tak se mi ve hře zdají nějaké malé(měřítko),vůči ostatním origo modům,třeba ta IFA je malá jak gazik,nebo když zapřáhnu za ten velkej zetor zalený valník,vypadá to hrozně prťavě.Tak nevím co vy ostatní?
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
matej.13
Lama
Lama
matej.13


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyMon Nov 07, 2011 6:05 pm

GREG ano je to pravda ale nevim niekde na madarskom fore sa pracuje na najakom mode aby boli stroje velke ak v real napr.:ZTS16245 je v rreale vecsi ako 7245
a bude to tak aj v ls-ku
Návrat nahoru Goto down
Zetorista16245
Support
Support
Zetorista16245


Počet příspěvků : 54
Registrován : 12. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyMon Nov 07, 2011 6:24 pm

Na jiném fóru na tenhle pack akorát každý nadává a potom,co jsem sám pack vyzkoušel,jim musím dát za pravdu,protože stroje na tom s funkčností byly dost na štíru.
A když jsem viděl tu mapu,tak to se mnou málem seklo.Moc horších map jsem neviděl a na stupnici od 1 do 10 by ode mě dostala maximálně 2.
Jestli tohle bude ona Plechová Kavalerie,tak vím,kde ušetřit
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyThu Nov 10, 2011 5:46 pm

Tak přátelé, log mapy je jak bible...... stroje samá chyba, nevypadaj špatně, ale ty chyby to hodně kazej a mapa na můj vkus dost malá....... je to bída, nedal bych za to ani korunu a to je přesně to co jsem psal už asi před 14ti dny na diskuzi..... počkat na reference a tady je máte.........


Naposledy upravil brano dne Thu Nov 10, 2011 7:49 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : príspevky premazané - používaj tlačidlo UPRAVIT!!! VAROVANIE! nabudúce za 3 dni)
Návrat nahoru Goto down
Thrak
štamgast 5
štamgast 5
avatar


Počet příspěvků : 63
Registrován : 02. 08. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyThu Dec 08, 2011 5:11 pm

Takto chosi sr za link ale tu mate: [You must be registered and logged in to see this link.] CZ verziu origo datadicku mne to ide a nemam problem je to fakt super Smile
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyThu Dec 08, 2011 5:17 pm

Upněte to někam na ulož to.pls Cool
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyThu Dec 08, 2011 5:17 pm

No nevim není to dobrý nápad sem dávat link na torrenty, už jenom kvůli tomu že to je warez a myslim kdo to opravdu chce tak si to najde kdekoliv...

A zrovna na torrent kde je stále problém pro nové registrace... Takže pro většinu je ten odkaz stejně na nic!!! Takže ho tady nechám........
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
111marek
štamgast 1
štamgast 1
111marek


Počet příspěvků : 23
Registrován : 25. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptySun Dec 11, 2011 11:18 am

Ahoj,ja len dakujem Panu Bohu ze som si to neobjednal!!!!!Cele zle!
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptySun Dec 11, 2011 10:03 pm

no ja som si to obiednal bohuial Smile tak cakam kedy to pride Smile
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptySun Dec 11, 2011 10:41 pm

když to přijde nemusíš na poště převzít zásilku a vráti to odesilateli?! Mysli na to
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptySun Dec 11, 2011 10:58 pm

kropic77cz napsal:
když to přijde nemusíš na poště převzít zásilku a vráti to odesilateli?! Mysli na to

ale nie ten obal sa mi paci a ked sa nan pozriem a je tam napisane plechova kavaleria tak mam lepsi pocit a potom mozem kazdemu poslat zvlast odkaz na tiahnutie a potom si mozme zalozit novu temu kde budeme vulgarne nadavat na madarov Very Happy
Návrat nahoru Goto down
honmon
Master
Master
honmon


Počet příspěvků : 103
Registrován : 30. 08. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyFri Dec 16, 2011 2:34 pm

Můžu se zeptat jak v tomhle modu fungují krávy? jsou tam jen kvůli hnoji nebo tam jezdí i mlékař? díky
Návrat nahoru Goto down
EttlikCZ
Lama
Lama
EttlikCZ


Počet příspěvků : 37
Registrován : 01. 10. 11

Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack EmptyFri Dec 16, 2011 5:54 pm

Mlékař nejezdí. Krávy jsou jen na hnuj a močku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mezőgép Mód Pack Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mezőgép Mód Pack   Mezőgép Mód Pack Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mezőgép Mód Pack
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» JD combine pack
» tipanywhere-pack
» Ursus DLC pack
» Profarm1 - Bonus pack (1. - 4.)
» Nejde HKL Pack

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: