ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 instalace + multiplayer problem

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
skresa

skresa


Počet příspěvků : 5
Registrován : 19. 07. 11

instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem EmptyWed Jul 20, 2011 2:13 pm

Zdravím. dnes mi přišel TZS 2011 ale při a po instalai nastalo několik problémů
1: když pustím hru tak to po mě chce pořád Cd- key ikdyž se dostanu do hry vypnu ji a zase zapnu takto zas píše vložte licenční klíč
2: když jsem chtěl aktivovat MP klič zde [You must be registered and logged in to see this link.] tak mi to napsalo na mail Klíč:Chyba při generování klíče.
tak jsem zkusil ztracený cd klíč a to psalo váš ztracený klíč je a teď jakejsi error nevim co to je a když dám ve hře hra více hráču hledat tak to píše že klíč je blokovaný už si stím fakt nevím rady a ano mám origo hru
Návrat nahoru Goto down
vagi
štamgast 4
štamgast 4
vagi


Počet příspěvků : 47
Registrován : 12. 07. 11

instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem EmptyWed Jul 20, 2011 2:31 pm

Pokud máš opravdu originálku zakoupenou v obchodě/e-shopu, tak bych se obrátil na prodejce, případně bych napsal na topcd, co s tím mám dělat. Vypadá to, že tvé zakoupené licenční číslo je již v oběhu.
Já si nechával u TZ2 vygenerovat klíč stejným způsobem a šlo to bez problému.


Naposledy upravil vagi dne Wed Jul 20, 2011 2:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
skresa

skresa


Počet příspěvků : 5
Registrován : 19. 07. 11

instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem EmptyWed Jul 20, 2011 2:32 pm

no asi jo psal jsem na top cd a zatím nic zkusím napsat ještě prodejci
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin
durman


Počet příspěvků : 462
Registrován : 30. 06. 11

instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem EmptyWed Jul 20, 2011 4:52 pm

urgovat a napis jim tohle co si psal sem.
mi s timhle nic nenadelame. maj to debilne vymysleny ty klice. (zlaty LS v nemcine)
Návrat nahoru Goto down
https://ls-novinky.forumczech.com
skresa

skresa


Počet příspěvků : 5
Registrován : 19. 07. 11

instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem EmptyWed Jul 20, 2011 5:34 pm

no jo mel jsem raděj koupit standartni LS

EDIT: ale možná je opravdu už klič v oběhu tím pádem chci náhradu...


Naposledy upravil brano dne Wed Jul 20, 2011 9:23 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : príspevky zlúčené, používaj tlačidlo UPRAVIT!!!)
Návrat nahoru Goto down
pepa007

pepa007


Počet příspěvků : 3
Registrován : 12. 07. 11

instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem EmptyWed Jul 20, 2011 7:44 pm

Já mám stejny problém,psal jsem na TOPcd a odepsali mi toto

Dobrý den,

bohužel nastal menší problém s databází klíčů. Databáze bude opravena a
doplněna snad do zítřejšího dne, nejpozdějí do začátku příštího týdne. Za
tuto hrubou chybu se velice moc omlouváme.

Prosíme tedy o strpení. Jakmile dojde k opravě, budu Vás přímo ihned
informovat.
Návrat nahoru Goto down
skresa

skresa


Počet příspěvků : 5
Registrován : 19. 07. 11

instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem EmptyWed Jul 20, 2011 8:16 pm

tak to se máš ja jim psal kolem 4 a ještě jsem nedostal odpověď
Návrat nahoru Goto down
skresa

skresa


Počet příspěvků : 5
Registrován : 19. 07. 11

instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem EmptyThu Jul 21, 2011 1:52 pm

je to už napsané i na webu [You must be registered and logged in to see this link.] takže uvidíme příště kupuji jen německou verzi!! tímto díky a můžete zamčít téma
Návrat nahoru Goto down
pepa007

pepa007


Počet příspěvků : 3
Registrován : 12. 07. 11

instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem EmptyThu Jul 21, 2011 2:16 pm

máš recht,příště kupuji taky německou verzi!! Nechápu proč ten klíč nebyl u toho cd
Návrat nahoru Goto down
hopicekk

hopicekk


Počet příspěvků : 9
Registrován : 12. 07. 11

instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem EmptyFri Jul 22, 2011 4:29 am

skresa napsal:
Zdravím. dnes mi přišel TZS 2011 ale při a po instalai nastalo několik problémů
1: když pustím hru tak to po mě chce pořád Cd- key ikdyž se dostanu do hry vypnu ji a zase zapnu takto zas píše vložte licenční klíč
2: když jsem chtěl aktivovat MP klič zde [You must be registered and logged in to see this link.] tak mi to napsalo na mail Klíč:Chyba při generování klíče.
tak jsem zkusil ztracený cd klíč a to psalo váš ztracený klíč je a teď jakejsi error nevim co to je a když dám ve hře hra více hráču hledat tak to píše že klíč je blokovaný už si stím fakt nevím rady a ano mám origo hru

Tak přesně tento problém má kamarád zakoupil originální verzi a psalo mu to přesně co jsi psal ty.Tak jsme tam volali a bylo nám zděleno ,že jim došli cd klíče na MP a čekají až přijde další várka.Ale řešili jsme to minulý týden v pondělí pak přišel omluvný email a ,že ho dodají co nejdříve no dnes je to 12 dní a pořád nic takže zlatá Ls v němčině
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003183756833
Sponsored content





instalace + multiplayer problem Empty
PříspěvekPředmět: Re: instalace + multiplayer problem   instalace + multiplayer problem Empty

Návrat nahoru Goto down
 
instalace + multiplayer problem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» multiplayer problém
» Problém s multiplayer
» Instalace patche LS 15
» Instalace modu ve Windows 8
» Instalace Maya i3d Export

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Vyřešené otázky-
Přejdi na: