ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Morpheus 28
štamgast 1
štamgast 1
Morpheus 28


Počet příspěvků : 19
Registrován : 24. 11. 11

Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) Empty
PříspěvekPředmět: Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)   Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) EmptyThu Nov 24, 2011 5:26 pm

Dobrý den snad píšu správně sem - mam takový problém stahnu si třeba sečku nebo něco na hnojení házim to do mods a v obchodě se mi věc objeví ale když jí hodim k naplnění tak mi to nejde taky jsem si všiml že u tech stroju kde se v místě kapacity ukazuje 0% z 0% (jak je tam napsáno kolik mi ještě toho zbývá víte co myslim) tak to jde ale u tech strojů kde mi to neukazuje ani 0% to nejde ... co dělam špatně ? dík předem..

Mam Farming Simulator 2011
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)   Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) EmptyThu Nov 24, 2011 5:54 pm

Hlavní problém, když se ti stroj ve hře nezobrazuje, je v názvu:
špatně: Zetor-super, Claas-lexion
správně: Zetor_super, Claas_lexion
U toho plnění, mačkáš nějakou klávesu, když k tomu přijedeš?
Plnění spustíš klávesou "R"
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)   Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) EmptyThu Nov 24, 2011 6:18 pm

a niektoré mody sú robené tak, že ich musíš naplniť napr. presýpacím vozom..
Návrat nahoru Goto down
Morpheus 28
štamgast 1
štamgast 1
Morpheus 28


Počet příspěvků : 19
Registrován : 24. 11. 11

Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)   Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) EmptyThu Nov 24, 2011 7:59 pm

JJ mačkám R a nic
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)   Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) EmptyThu Nov 24, 2011 8:51 pm

tak skus povyhadzovat mody,nechaj si tam len tie ktore potrebujes ktore boli dane z mapou a daj si tam tu vlecku a tu sejacku ktoru chces pouzit a nie kopu vleciek a sejaciek a tak sa ti tam medzy seboju biju a vznika problem, mas tam vela modou,skus uvidis
Návrat nahoru Goto down
Morpheus 28
štamgast 1
štamgast 1
Morpheus 28


Počet příspěvků : 19
Registrován : 24. 11. 11

Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)   Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) EmptyFri Nov 25, 2011 11:41 am

Ok dík tak jsem to udelal a dal tam ty co jsem chtěl a sělá mi to totéž mod jsem stáhnul znovu kdyby třeba byl předchozí soubor poškozený...tak nevím co s tím je....
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)   Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) EmptyFri Nov 25, 2011 3:15 pm

a skusil si aj spustit novu hru? myslim savegame? musis skusat ktory stoj sa cim da plnit,musi to ist.posledna moznost preinstalovat hru ale to nemyslim ze pomoze....skus inu mapu,mozno je tam problem....
Návrat nahoru Goto down
Morpheus 28
štamgast 1
štamgast 1
Morpheus 28


Počet příspěvků : 19
Registrován : 24. 11. 11

Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)   Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) EmptySat Nov 26, 2011 3:26 pm

zkusím to díky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)   Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejdou plnit stroje které stáhnu.. (jen některé)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problém MP - nejsou vidět některé stroje
» uzitecne a upravene mody ktere pomuzou
» Nefungují některé mody
» Nejdou módy
» Nejdou blinkry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: