ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Úprava mapy

Goto down 
+21
Zohan
hrisovce
Mar
Volnas
Marek Korman
FRJHR
drakove
montikk
bjatskular
Jendes
jindar-cz-
marta118
mr.koll
CZTomidlo
Dominic
DJ Zajo
vito2
MaňaSS
Martin SK
kristian
jarda
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor



Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptySat Dec 31, 2011 10:30 am

takže bude chyba někde v programu takže už jde jen to co napsal Dominic
Skus přeinstalovat hru, když ji odistaluješ tak v My games smaž celou složku Farming simulator 2011 a pak teprve instaluj hru znovu.
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptySat Dec 31, 2011 10:48 am

odinstalovel sem odstranil složku nainstaloval a nikde log.txt neni
nemože to byt tim ze sem si stahl neaku divnu verzu ?

Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptySat Dec 31, 2011 12:14 pm

možné to je, a nebylo by lepší obětovat 300,- a mít originálku i s DLC packy
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptySat Dec 31, 2011 12:48 pm

jj to je pravda

takze ted nemozu hrat svoju vytvorenu mapu?

a este neco budu moct hrat z kamošem když si kupim ls 2011 latin edition a on ma enom normalni verzi?


Naposledy upravil brano dne Sat Dec 31, 2011 1:03 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : príspevky zlúčené, používaj tlačidlo UPRAVIT!!!)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptySat Dec 31, 2011 1:05 pm

áno, budete môcť spolu hrať.
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptySat Dec 31, 2011 1:29 pm

je možné že na této stránce je ls 2011 bez dlc za stejnu cenu jak někde ls 2011 s dlc(platin edition)?

stačí ti to tak?


Naposledy upravil jarda dne Sat Dec 31, 2011 4:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptySat Dec 31, 2011 4:48 pm

ty co si cigan ze nevies normalne zrozumitelne napisat jednu vetu,vlastne otazku??napis normalne co sa pitas ci kto to ma po tebe lustit este debil


Naposledy upravil brano dne Fri Jan 27, 2012 6:11 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : predchádzajúci príspevok sa necituje!)
Návrat nahoru Goto down
mr.koll

mr.koll


Počet příspěvků : 2
Registrován : 08. 01. 12

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Jan 12, 2012 5:11 pm

Ahoj,
tvořím novou mapu,stahnul jsem si prazdnou s texturami a dotvořil ještě plodiny navíc.
Při načítání se hra kousne a už nedoběhne.
z logu mám jediný error který je tam 2x
Error: TerrainDetail distance texture 'C:/Users/mk63/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/kollmap/textures/terrain/beachSand_diffuse.png' not found.
Zkoušel jsem ho i nahradit z orig hry a nic.
v giants jsem dal i reload textur a pořád mi to háže chybu.

v Giants při načítání je chyba
Error:Creating Sound buffer OpenAl
Al:error...invalid Value

co stím ??
Díky za radu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Jan 12, 2012 5:49 pm

dokola to isté...

otvor map01.i3d v NOTEPADe ++, stlač CTRL+F a vlož tam hľadať "beachSand_diffuse.png". následne skontroluj podľa LOGu, či to sedí a hlavne skontroluj, či ten súbor beachSand_diffuse.png sa nachádza v zadanej zložke (vyzerá to, že nie).

čo sa týka GE - skús aktualizovať ovládače (zvuková karta), alebo niekde tu na fóre je, čo treba vymazať v dokuments and settings - písal to durman
Návrat nahoru Goto down
mr.koll

mr.koll


Počet příspěvků : 2
Registrován : 08. 01. 12

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Jan 12, 2012 6:18 pm

<File fileId="31" filename="textures/terrain/beachSand_diffuse.png" relativePath="true"/>
<File fileId="30" filename="textures/terrain/beachSand_distance_diffuse.png" relativePath="true"/>
ten tam je a ve složce taky.
ovladače mám aktualizované-nejsem PC negramot: slim drivers ti něco říká? asi ne.?

dokola to isté...:pokud tě to otravuje tak nemusíš zrovna odpovídat ty.
dělal jsem hodně map i v 09 a bez problému
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Jan 12, 2012 6:39 pm

sa hneď neurážaj! čo si vzťahovačný? si prejdi fórum a nebudeš sa diviť, že hovorím "dokola to isté".
a prepáč, že som sa pokúsil ti pomôcť.. nemáš nikde napísané, koľko máp si vytvoril, takže ja nemôžem vedieť, aké sú tvoje skúsenosti.

p.s. a slim drivers mi niečo hovorí...
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyFri Jan 27, 2012 5:10 pm

Zdar potrebuju poradit když upravuju základní mapu tak mám problém z přebarvením polí které jsou zde od začátku. nejdou tyto poje neak odstrnit nebo neco s tím udelat aby tam ty pole nebyly.

nebo mne poradne vysvetlete jak udelat aby kdyz si stazenu pustu mapu dam do mods jaktore tam neni abych ju mohl vyskusat.

pls poradte.
Návrat nahoru Goto down
marta118

marta118


Počet příspěvků : 5
Registrován : 12. 12. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Mar 08, 2012 9:50 am

Ahoj,potřeboval bych poradit,jak dostanu do mapy místo,kde se objeví stroje po jejich zakoupení.Store place se to jmenuje.V základní mapě to je,ale nevím odkud to přetáhnout do té své.Prosím poradte.A ještě bych se chtěl zeptat,jestli je možné někde sehnat vodu,když tvořím potok,ktrý je samozřejmě v kopcích..Moc děkuji
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Mar 08, 2012 10:03 am

cokoli si označíš v ge v mapě, která to obsahuje, dáš export selected ---> uložíš kamsi ---> a opak otevřeš tvou mapua do ní to naimportuješ


Naposledy upravil brano dne Thu Mar 08, 2012 6:08 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : predchádzajúci príspevok sa necituje! čítaj PRAVIDLA FÓRA!!!)
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Mar 08, 2012 4:09 pm

zdar lidi nezazipoval by mne nekdo tuto mapu abych si ju jenom v ge upravil a dal pak to mods bez zipovani(mne to nejde)
http://uploaded.to/file/fbg8jr8m
pls
Návrat nahoru Goto down
Jendes
Moderátor
Moderátor
Jendes


Počet příspěvků : 146
Registrován : 21. 09. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Mar 08, 2012 4:13 pm

A ty tu mapu už máš upravenou? Protože stejně jestli ju chceš upravovat tak ju musíš rozbalit upravit a zase zabalit...upravovat ze .ZIPu nejde...
Návrat nahoru Goto down
marta118

marta118


Počet příspěvků : 5
Registrován : 12. 12. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyFri Mar 09, 2012 9:15 am

Ahoj,Moc děkuji,už sem měl obavu,že měsíc hrbení se u kompu přijde vniveč
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyFri Mar 09, 2012 3:48 pm

nebo tak sa zeptam proc mne to nejde kdyz to zazipuju. nemoze na to mnet vliv ze mam win7 64 bit. A to log nikde nemam.
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyFri Mar 09, 2012 6:47 pm

To můžeš zazipovat i do raru a když si ho stáhneš tak ti to půjde jak na Win 95 tak na 7 64bit, mimochodem Win 7 64bit mám taky a bez problémů Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyFri Mar 09, 2012 8:32 pm

uz mne to de ale zajimalo by mna jak upravit mapu v pda a upravit ty fotky pri nacitani mapy
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptySat Mar 10, 2012 10:34 am

Zdar chtel bych se zeptat jak udelat kdyz upravuju zakladni mapu v tom sample modmodmap jak mam odstranit ten obdelnik co zbyde po poli.
http://uloz.to/xahPGDE/bez-nazvu-png
mam na mysli tu cervenu cast jak sa ji zbavit.
pls poradte su bezradny.
Návrat nahoru Goto down
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Mar 29, 2012 11:05 am

Zdar lidi by kterí deláte mapy tak upravujete základní nebo máte ztazený nekde neaky teren?
pls o radu.
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Mar 29, 2012 12:12 pm

jarda: Pročti si návod na GE, potom zvol v terrain editing - foliage layer na terrainDetail a začneš odebírat - - než začneš něco psát tak si přečti ten návod 3x

terény se nedají nikde stáhnout musíš si ho upravit sám // popřípadně upravíš nějakou jinou mapu
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
jarda
štamgast 4
štamgast 4
jarda


Počet příspěvků : 54
Registrován : 25. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Mar 29, 2012 1:43 pm

a proc mne pretym kdosi poslal odkaz na stazeni prazdne mapy(rovny teren k modelaci) anormalne aj funguje ve hre jem mne tam nesli dát krávy. tak nevím.
Návrat nahoru Goto down
montikk

montikk


Počet příspěvků : 1
Registrován : 19. 04. 12

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Apr 19, 2012 3:10 am

cus chtel jsem si stahnout a precist tutorial na GE ale po stazeni a otevřeni skočí hlaska ze je soubor poškozenej muzete nekdo reupload dik predem Smile


Naposledy upravil montikk dne Thu Apr 19, 2012 7:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Apr 19, 2012 4:12 pm

Co chceš reupoladovat-??? Kdeby ses vyjadřil jasně a srozumitelně!!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
drakove
štamgast 3
štamgast 3
drakove


Počet příspěvků : 43
Registrován : 24. 05. 12

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyMon Jun 11, 2012 7:10 pm

čaute upravuji si základní mapu a potřeboval bych odstranit nebo přesunout tu velkou zelenou popelnici na láhve v GE se mi nezobrazuje. A ještě jak se dá aktualizovat minimapa v PDA. Díky za odpověď.
Návrat nahoru Goto down
FRJHR
štamgast 3
štamgast 3
FRJHR


Počet příspěvků : 36
Registrován : 15. 08. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyThu Jun 21, 2012 5:30 pm

Zdar chlapci.Pokud mohu trošku pomoci tak vám tu dám návod jak to upravuji já.

- Zkopíruj si originál mapy do té samé složky kde máš originál mapu

- Původní mapu přejmenuj třeba na maps_orig takto! A ne takto maps - kopie a kopii potom
přejmenuj na maps. POKUD TAM BUDEŠ MÍT POMLČKU A MAPU UPRAVÍŠ TAK TI NEPŮJDE ULOŽIT.

- Ve zkopírované mapě si ve složce models vytvoř novou složku a tu třeba pojmenuj pridane. Do této složky vlož modely které chceš dát do mapy

- Otevři si V Gaints Editoru složku i3D (map01) a můžeš začít upravovat.

- Po úpravě klikni na křížek - zavření okna a potvrdˇ ano

Doporučení : Nehýbej a hlavně nemaž budovu co máš na farmě kde se nachází osivo
které dáváš do secích mašin. Ve štítu budovy se nachází takový kroužky
to jsou bonusy ve hře. Přes ně nepřejedeš ničím a jakýkoli stroj se ti
tam sekne
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyMon Jun 25, 2012 2:55 pm

Zdravim....hrajem jednu mapu...ked si ju poupravujem v GE(poprehadzujem budovy,niečo odstranim)vypnem GE dam uložiť no ked zapenm hru všetko je ako bolo predtym.Viete poradiť ?Vdaka
Návrat nahoru Goto down
CZTomidlo
Moderátor
Moderátor
CZTomidlo


Počet příspěvků : 109
Registrován : 19. 07. 11

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyMon Jun 25, 2012 7:14 pm

Tak se ti neuložila, nevypinej GE a dej v něm uložit pokud nastane chyba v ukládání tak ti napíše saving error uplně dole.
Popřípadě si ji ulož jinde na disk a pak si ji zkopiruj na správné místo.
Návrat nahoru Goto down
Volnas
štamgast 6
štamgast 6
Volnas


Počet příspěvků : 94
Registrován : 11. 05. 12

Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 EmptyMon Jun 25, 2012 10:40 pm

pokud ti hapruje třeba t že někde uděláš nové pole a není tam tak musíš začít novy save bo inak to tam nebudeš mít a bude to jak oza stara
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úprava mapy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úprava mapy   Úprava mapy - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Úprava mapy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» úprava mapy
» UPRAVA MAPY V GE
» Úprava mapy
» Uprava vleku
» Úprava mapy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: