ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Čest práci - představení

Goto down 
+32
Hextall
satanek
bjatskular
milhauser
Henry
Kadlcik
minek
dlavem
matej.13
salit
honza654
MILDAS11
STORM_YZF
kuba7221
Mantra40
Phate1991
Leerry
Tomik
steny
lucaaaasss
Jirka Cdx
Radek48
FanThomas
magor13
Zetorista16245
GREG
Zohan
Michal-PINX32
MaňaSS
Martin94
alpa53
xerion
36 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
xerion
V.I.P.
V.I.P.
xerion


Počet příspěvků : 81
Registrován : 22. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyFri Jul 22, 2011 3:56 pm

Ahoj všichni, tak jsem se konečně zaregistroval na vašem zbrusu novém fóru. Jmenuji se Michal a jsem LS fajnšmekr. Tenhle simulátor hraji už od prvního vydání.

Je mi skoro 17 let studuji Střední odbornou školu v Poděbradech, teď jdu do druhého ročníku. Moje zájmy jsou zemědělství, sport, dívky a počítač.

Tak to bylo jen tak na úvod, práci zdar!



Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyFri Jul 22, 2011 6:01 pm

No nazdar, je mi 59 a těším se na důchod (pokud přežiju raka)! yes


Naposledy upravil alpa53 dne Mon Jul 30, 2012 7:23 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyFri Jul 22, 2011 6:09 pm

Nazdar, jak bychom se neznali nějaký ten pátek co? jak víš tak je mi 17 a cosik a už se těším na 18 Very Happy učím se truhlářem a ještě rok a pak se uvidí co bude..
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyFri Jul 22, 2011 6:45 pm

Moje celé jméno je Vladimir Lipavský a bydlim kousek od Litomyšle ( Pardubický kraj). Je mě 16 a chystám se na střední zahradnicko technickou školu v Litomyšli - prostě na zetešku.... zajmý: Hasiči, PC, filmy a serialy ( mohl bych furt něco stahovat) , kolo, lyže, zemědělství a samozřejmě velký fanda LS serie- už jsem začínal na LS 2008 potom 2009 a teď 2011.


Naposledy upravil MaňaSS dne Sat Jul 23, 2011 7:16 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Doplněno)
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Michal-PINX32
štamgast 2
štamgast 2
Michal-PINX32


Počet příspěvků : 29
Registrován : 13. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyFri Jul 22, 2011 8:49 pm

No tak já jsem Michal, jsem od Zlína je mi 16, studuji průmyslovou školu stavební, momentálně du do 2.ročníku, pak výška a pak asi architekt.
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyFri Jul 22, 2011 9:02 pm

Ahoj všici já jsem Martin. Jsem z Ohařic (KráloveHradeký kraj)
Chodím na VOŠ a SPŠ Jičín - CNC programátor/ Mechatronik (2011 - 2015)
Zájmy: Kolo, LS, Dobrá hudba, Deejaying a produkce hudby, Malotraktory,........



Naposledy upravil Zohan dne Mon Jul 09, 2012 8:49 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
GREG
Master **
Master **
GREG


Počet příspěvků : 154
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptySat Jul 23, 2011 6:20 am

Čest,je mi 33 a pracuji jako obch.zástupce,bydlím u Č-Lípy,zájmy:traktory,4kolky,LS11,...
Návrat nahoru Goto down
http://DLC1.2.3.PF,BS1.2.3.
Zetorista16245
Support
Support
Zetorista16245


Počet příspěvků : 54
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptySat Jul 23, 2011 6:47 am

Ahoj JZĎáci,já se jmenuji Filip,jsem z Jičína a je mi 22 let.
Jsem vyučený zámečník.
TS 2 hraji tak 1,5 měsíce,ale předtím jsem již hrál i TZS 2009.
Mezi mé záliby patří TS 2 Smile ,kolo,auta atd...
Návrat nahoru Goto down
magor13
štamgast 5
štamgast 5
magor13


Počet příspěvků : 61
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptySat Jul 23, 2011 10:18 am

Ahoj,jmenuju se David Petránek, jsem z Chebu - okolí ,jak už tu jiní psali mezi mé zájmy patří jak jinak celá serie LS,kolo,auta.Mam stredni,obor autotronik (elektronika + automechanicina).
Návrat nahoru Goto down
FanThomas
štamgast 1
štamgast 1
FanThomas


Počet příspěvků : 20
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptySat Jul 23, 2011 10:39 am

čau,jmenuji se Tomáš a bydlím nedaleko Brna.Věk 37 let,pracuji na ČP.Z koníčků:plastikové modelářství a zemědělské simulatory.Traktor Zetor,LS 011 a teď Profarm. afro
Návrat nahoru Goto down
Radek48

Radek48


Počet příspěvků : 11
Registrován : 14. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptySat Jul 23, 2011 10:47 am

Zdaj kucí.jmenuji se Radek rytíř jsem z Unhoště u Kladna ale pocházím ze západu od Stříbra.Je mi 41 let.Jsem vyučenej truhlář a už 21 let jezdím kamionem po světě.
Hry v první řadě LS a vše kolem
Další mám svůj tým v Richard Burns Rally kde taky jezdíme po netu.Můj tým se jmenuje FIST Team.To je asi vsjo.
Návrat nahoru Goto down
Jirka Cdx

Jirka Cdx


Počet příspěvků : 4
Registrován : 01. 08. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyMon Aug 01, 2011 12:03 pm

[b]ahoj je mi 11 zajímají mě traktory motorky a moc rád jsem že se tvoří takovéhle hry.
Návrat nahoru Goto down
lucaaaasss
Master
Master
lucaaaasss


Počet příspěvků : 115
Registrován : 16. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyMon Aug 01, 2011 12:40 pm

nazdar je mi 17 jsem z ostravy a studuji obor automechanik jdu do 3 ročníku zajímám se o pc hry, tuning, nakladní, stavební a zemědělské stroje
Návrat nahoru Goto down
steny
štamgast 1
štamgast 1
steny


Počet příspěvků : 20
Registrován : 15. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyMon Aug 01, 2011 4:30 pm

zdar je mi jsem z Bohatých Málkovic od Brna jdu do prvního ročníku na programátora CNC. zajímám se o pc hry, zemědělské stroje, 4kolky, tenis, hasiči. Maňasu máš tam na psaný že se zajímáš o hasiče co děláš útok,100 metru překážek nebo výstup na věž ?
Návrat nahoru Goto down
MaňaSS
V.I.P.
V.I.P.
MaňaSS


Počet příspěvků : 468
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyMon Aug 01, 2011 5:59 pm

Po SZ.
Návrat nahoru Goto down
http://www.farmweb.cz/index.php?page=gallery_rozcesti&zobraz
Tomik
Lama
Lama
Tomik


Počet příspěvků : 17
Registrován : 24. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyMon Aug 01, 2011 6:09 pm

Nazdar jsem Tomáš Lisec z Radešína /Litoměřice je mi 16 a pudu do prvního ročníku na MECHANIZACE A SLUŽBY v Podbořanech.Hlaste se jestli to tam někdo znáte do MP servery autor:Tomik
Jinak zájmy TZS 2, kolo, zemědělské stroje CASE, lyže a SDH Radešín.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ermail.cz/link/2aCclXlVYXcc7V2aNeXX22eXjeJacama
Leerry

Leerry


Počet příspěvků : 1
Registrován : 24. 08. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyWed Aug 24, 2011 1:14 pm

alpa53 napsal:
No nazdar, je mi 58 a těším se na důchod ! yes
no nazdar, je mi 59, jsem v důchodu, nemám grafickou kartu v PC a stojí to za h...., ZDAR
Návrat nahoru Goto down
Phate1991

Phate1991


Počet příspěvků : 2
Registrován : 13. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyThu Aug 25, 2011 2:42 pm

Já jsem Jarek, bydlím v Hruškách u Břeclavi, je mi 20 let. LEtos jsem dostudoval SOŠP E. Beneše v Břeclavi obor Elektrotechnika: Počítačové systémy. LS-ko hraju od verze 2008 a je to jediná hra, která mě baví dlouhodobě.
Návrat nahoru Goto down
Mantra40

Mantra40


Počet příspěvků : 10
Registrován : 12. 09. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyTue Sep 13, 2011 9:34 am

Rolling Eyes TAkže - Dobrý den přeji všem - jmenuji se Stanislav a bydlím nedaleko Loun v malebné vesničce Zeměchy.J mi 44 let a jsem začínající farmář v TS 2.Mezi moje zájmy patří modelařina (nejvíce mě berou mašinky ale nebráním se ani ostatním oborům modelařiny).TS 2 hraji asi 3 týdny a je to opravdu vcelku podařená hra.Zatím je vlastně jediná která mě dostala od modelařiny na delší dobu jak 2 - 3 hodiny.Je dobře že podobné simulátory se dělají. Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
kuba7221

kuba7221


Počet příspěvků : 2
Registrován : 15. 09. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyThu Sep 15, 2011 5:03 pm

Ahoj jsem Jakub je mi 14 let rád hraju simulátory a SAMP. Mám také rád modely auto (MAISTO) chci se učit zámečníkem. musím koupit hru abych mohl hrát MP Very Happy
Návrat nahoru Goto down
STORM_YZF
Support
Support
STORM_YZF


Počet příspěvků : 143
Registrován : 16. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyThu Sep 15, 2011 5:14 pm

Ahoj. Jmenuji se Michal je mi 24 a pracuji u policie. LS 2011 hraji od té doby, co vyšel. Teď cekám než mi přijde originál, abych se mohl zapojit do MP. Mezi zájmy patří LS, auta, bojové sporty a práce kolem domu.
Návrat nahoru Goto down
MILDAS11
Master
Master
MILDAS11


Počet příspěvků : 118
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyMon Sep 19, 2011 9:32 pm

cau hoši jmenuju seMILOSLAV DLABAL ALE MILDA je lepši je mi41 jsem fanda ls11 mam origo pf taky ted čekam až mi dorazi DLC 1,2,3 PAK už se těším pak dam z nekym mp hraju každou volnou chvili zatim
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***
honza654


Počet příspěvků : 185
Registrován : 14. 08. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptySat Sep 24, 2011 8:30 am

Ahoj Chlapy tak mě je rovných 40 let. Bydlím ve Sněhoticích okres Prostějov malá obec u lesa a všude samé pole. Dělal jsem v JZD Brodek u Prostějova. Jezdil jsem traktory a Kombajnem E-512 a E-514. Krásná to doba. Jelikož jsem vyučený opravář zemědělských strojů tak tenhle simulátor je něco pro mně. Hraji ho již od jedničky.
Návrat nahoru Goto down
alpa53
Master **
Master **
alpa53


Počet příspěvků : 156
Registrován : 15. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyFri Sep 30, 2011 5:21 pm

Leerry napsal:
alpa53 napsal:
No nazdar, je mi 58 a těším se na důchod ! yes
n o
nazdar, je mi 59, jsem v důchodu, nemám grafickou kartu v PC a stojí to za h...., ZDAR

Tak jsem si myslel že su tady nejstarší, no s radostí poznávám že nemám pravdu jupi
Návrat nahoru Goto down
salit

salit


Počet příspěvků : 3
Registrován : 02. 08. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyThu Oct 27, 2011 7:24 pm

Ahoj lidi mé jméno je Radek jemi 12 let hrozne mám rád simulátory jako je zrovna ls 2011 mám rád hudbu jako je hiphop,pop,techno.Bydlím ve Bzenci kousek od Kyjova jesik znáte.Inak chcu poděkovat za všechny hráče že jste takovýto web udělali bez vás bysme byli švorc bez vás bysme moc modů nenašlii jste proste super parta. Fakt dík
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyThu Oct 27, 2011 8:31 pm

Minimálně jedno porušení pravidlo fóra obecně. Souhlasil jsi s podmínkami, a že ji VÍCE jak 13 let. a jak píšeš, tak ti není.. co s tím hochu?
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyFri Oct 28, 2011 12:07 pm

Martine94: Co je špatné na tom, že jsou tu i hráči mladší 13ti let?
Návrat nahoru Goto down
matej.13
Lama
Lama
matej.13


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyFri Oct 28, 2011 12:34 pm

Ahojte moje meno je Matej Varga a je mi 11.
Moje zaujmi su bycikel,pc,LSko...
Byvam na Slovensku v Lehote pri Nitre.
A som rad ze som v tejto parte vdaka ktorim je LS 2011 este lepsie





Martin94,Durman,Pitrs,brano,Manass,CZTomidlo,Xerion
V mene vsetkych vam dakujem
Návrat nahoru Goto down
salit

salit


Počet příspěvků : 3
Registrován : 02. 08. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptyFri Oct 28, 2011 1:56 pm

Martin94 ojede rok a naco 13 let. proč zrovna tak
Návrat nahoru Goto down
dlavem

dlavem


Počet příspěvků : 2
Registrován : 03. 09. 11

Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  EmptySun Nov 20, 2011 2:53 pm

Zdar lidi jmenuji se David, jsem od Liberce (přesněji: Zlatá Olešnice) a je mi 15 let a mezi mé záliby patří airsoft, ts2, traktory (fotr má farmu s 80ti kusy dobytka) a pěkný holky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čest práci - představení  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čest práci - představení    Čest práci - představení  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Čest práci - představení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» textury cest
» Hledám práci
» Rychlost při práci
» Hledám práci
» Přepsání rychlosti při práci

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: